12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протколи засідань районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

ПРОТОКОЛ № 6

 

засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

 

17.00 год. 30.04.2020                                                    м. Долина

 

 

Присутні:Члени районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

 

1. Про зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19

 

Заслухавши та обговоривши інформації першого заступника голови районної державної адміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 Уляни Гарбери щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 313, стосовно змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та рішення  регіонального штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації пов'язаної із поширенням коронавірусної хворобиCOVID-19 від 30.04.2020 № 15штаб вирішив:

 

1.1. Рекомендувати керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівникам медичних закладів, головам об'єднаних територіальних громад та сільським головам Долинського району забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 313, стосовно змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» за умови дотримання протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

1.2. Контроль за виконанням рішення штабу покласти на Долинський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов).

 

 

 

2. Про алгоритм госпіталізації пацієнтів з COVID-19

       Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 Уляни Гарбери щодо виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 В. Ляшка від 28.04.2020 року № 26 «Деякі питання щодо створення алгоритмів госпіталізації пацієнтів з COVID-19» та рішення  регіонального штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації пов'язаної із поширенням коронавірусної хворобиCOVID-19 від 30.04.2020 № 15   штаб вирішив:

 

2.1.  Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна                лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) та комунальному некомерційному підприємству "Вигодська міська лікарня" (М. Студент):  забезпечити  виконання регіонального алгоритму госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19  (додається).

 

       2.2.  Контроль за виконанням рішення штабу покласти на начальника штабу Михайла Дидяка.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

керівник робіт з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації                                                     Уляна Гарбера

 

 

Керівник апарату районної державної

адміністрації, заступник начальника штабу

 з ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації                      Ірина Мацалак


ЗАТВЕРДЖЕНО

Керівник робіт з ліквідації наслідків

медико-біологічної надзвичайно ситуації

природного характеру державного рівня,

пов’язаної з поширенням коронавірусної

хвороби COVID-19

__________________________ Марія Савка

___________________________ 2020 року

 

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ АЛГОРИТМ

госпіталізації пацієнтів з COVID-19

 

1. Здійснювати госпіталізацію хворих з підозрою чи підтвердженням на коронавірусну хворобу виключно у заклади, віднесені до Переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 (перелік додається).

 

       2. Не допускати до госпіталізації пацієнтів з підозрою або хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 до закладів охорони здоров'я, не включених до Переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 та з порушенням регіонального алгоритму госпіталізації.

 

       3. Пацієнти з підозрою або хворі на коронавірусну хворобу COVID-19, що перебувають на стаціонарному лікуванні у закладі, який не включений до Переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19, підлягають транспортуванню до закладу відповідно до даного регіонального алгоритму госпіталізації.

 

       4. Госпіталізацію пацієнтів з підозрою або хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 за направленням сімейного лікаря здійснювати у територіально наближені заклади охорони, віднесені до Переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19.

 

       5. Госпіталізацію пацієнтів з підозрою або хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в ургентному порядку бригадами екстреної медичної допомоги здійснювати виключно до закладів, віднесених до  Переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19.

 

       6. При особистому зверненні пацієнта з підозрою або хворого на коронавірусну хворобу COVID-19 до закладу охорони здоров’я, не включеного до згаданого Переліку, пацієнт повинен бути ізольований з дотриманням протиепідемічних правил та за наявності показань госпіталізований бригадою екстреної медичної допомоги до закладу охорони здоров’я відповідно до цього регіонального алгоритму госпіталізації.

За відсутності показів до госпіталізації пацієнт скеровується на самоізоляцію з попереднім забором зразків біологічних матеріалів для проведення лабораторної діагностики методом полімеразно-ланцюгової реакції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

 

7. У разі заповнення 75% ліжкового фонду відділень або палат інтенсивної терапії у закладах охорони здоров’я, віднесених до Переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19, організовується підготовка вмотивованого клопотання щодо доповнення згаданого Переліку закладом, який відповідає вимогам щодо формування мережі спеціалізованих закладів охорони здоров'я для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19.

Черговимзакладом охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів зпідозрою або хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 після заповнення закладів, включених до згаданого Переліку, визначити Комунальне некомерційне підприємство «Богородчанська центральна районна лікарня Богородчанської районної ради».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області