12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протколи засідань районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

ПРОТОКОЛ № 5

 

засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

 

09.00 год. 16.04.2020                                                    м. Долина

 

Присутні:Члени районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, запрошені священнослужителі (за окремим списком)

Слухали:

        1. Священнослужителів усіх конфесій (В. Слободян, Й. Жовнірович, Р.Винник, З.Котович) щодо організації святкування Великодніх свят.

       2. Начальника Долинського відділення поліції Калуського відділу ГУ НП України в Івано-Франківській області Віктора Данька: весь особовий склад переведено на посилений режим роботи. Заплановано чергування працівників біля церков. Блок- пост в м. Болехові працює в штатному режимі. Зменшено пересування транспортних засобів із сусідніх областей. Запропоновано рекомендувати органам місцевого самоврядування закрити ринки, які не дотримуються карантинних вимог.

       3. Начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Михайла Петрушку (інформація додається): в Долинському районі станом на 16.04.2020 з підозрою на коронавірусну інфекцію перебуває 48 осіб, з них 18 осіб лабораторно (методом ПЛР) підтверджено COVID-19, в 11 осіб згідно лабораторних досліджень діагноз коронавірусна інфекція знято (результат від'ємний), летальних випадків немає. Після підтвердженого діагнозу у всіх помешканнях, де проживають хворі проведена дезінфекція працівниками Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України". Прибулих із-за кордону більше 650 осіб, яким надається роз’яснення щодо необхідності дотримання ними самоізоляції.

       4. Директора КНП "Центр первинної медичної допомоги" Володимира Фотуйму (інформація додається): 632 осіб знаходилися на самоізоляції, із них в 468 осіб закінчився термін самоізоляції. Створено додатково дві мобільні медичні бригади  для Великотур'янського напрямку та міста Долина. Дезінфікуючими  середниками забезпечені на 3 місяці.  Є потреба в засобах індивідуального захисту для медичних працівників: маски – 10000 шт., распіратори – 150 шт., халати одноразові – 500 шт., костюми біозахисту - 500 шт., окуляри захисні – 150 шт., рукавиці нестерильні – 5000 шт., експрес-тести – 500 шт., спиртовмісні -50 л, хлоровмісні – 500л, мило рідке 50л, безконтактні термометри - 16 шт.

       5. Генерального директора КНП«Долинська багатопрофільна лікарня» Мирослава Вакалюка (інформація додається): в лікарні на даний час знаходиться 46 пацієнтів в т.ч. 18 з підозрою на захворювання коронавірус, 17 осіб із підтвердженим діагнозом на захворювання коронавірус, 11 осіб в яких не підтверджено діагноз на захворювання коронавірус. Задіяно обслуговуючого медичного персоналу 4 бригади в кількості 100 осіб, із них: лікарів – 21, медичних сестер – 42, рентген- лаборантів - 4, клінічних  лаборантів – 4, молодших медичних сестер – 29. Забезпеченість засобами індивідуального захисту та дезінфектантами на 2 тижні. Станом на 16.04.2020 серед медичного персоналу немає хворих на коронавірусну інфекцію.

       6. Т.в.о начальника Долинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Романа Мельника: 4 особи задіяні на блок-посту в місті Болехів та 8 осіб проводять дезінфекцію в житловому секторі та на прибудинкових територіях міста Долини.

       7. Начальника Долинського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Тараса Богачова: ринок в м.Долина, особливо м'ясний павільйон, не дотримується вимог карантинних заходів, відбувається несанкціонована торгівля. Проводяться рейди спільно з працівниками Долинської міської ради ОТГ та адміністрацією ринку.

       8. Заступника голови Витвицької сільської ради ОТГ Тетяну Кос: на території ОТГ виявлено одну особу із підтвердженим діагнозом на захворювання. Проводиться дезінфекція в усіх громадських будівлях, проводяться рейди по магазинах з метою дотримання карантинних заходів, створено мобільну бригаду. Організовано бригаду для поховання на випадок померлих від захворювання на коронавірус.

       9. Заступника голови Вигодської  селищної ради ОТГ Василя Федірківа:  селищна рада працює в закритому режимі,  виділено із селищного бюджету 463 тис.грн. для потреб КНП «Вигодська міська лікарня». Дообладнано палату інтенсивної терапії в КНП«Вигодська міська лікарня». Організовано групу із 4 осіб для поховання на випадок померлих від захворювання на коронавірус.

 

Заслухавши та обговоривши, інформації доповідачів штаб вирішив:

 

1. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, головам ОТГ, органам місцевого самоврядування забезпечити неухильне виконання вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року   № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255, від 08 квітня 2020 року № 262) та карантинних заходів.  Під час святкування Великодніх свят дотримуватися обмежувальних заходів передбачених пунктом 3 протоколу спільного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації від 03 квітня 2020 року № 7/3

                                                                   Термін: негайно

2. Рекомендувати Долинській міській раді ОТГ (В. Гаразд) в місцях перебування масового скупчення людей, заборонити функціонування ринків, які не дотримуються вимог карантину.

3. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) :

- активізувати проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо необхідності виконання додаткових обмежувальних заходів на вихідні і святкові дні на період карантину;

                                                                   Термін: негайно

 

- розмістити на зовнішніх носіях реклами  святкові вітання із  застережливими написами щодо необхідності виконання карантинних заходів;

                                                                   Термін:до 16.04.2020

 

- опублікувати  у ЗМІ вітання із закликом дотримання карантину під час святкування Великодніх свят.

                                                                   Термін: негайно

 

       4. Комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна        лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк):

 

- забезпечити постійний моніторинг стану здоров’я медичних працівників, які задіяні в лікуванні і при наявності перших ознак хвороби COVID-19 негайно інформувати начальника штабу.

                                                                             Термін: негайно

 

- придбати найнеобхідніше обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарів, які надають допомогу хворим на короновірусну інфекцію;

                                                                             Термін: негайно

 

- надати копію розпорядчого документу щодо залучених до лікування хворих на коронавірусну інфекцію медичних працівників.

                                                                             Термін: негайно

 

- надати інформацію про відповідність медичних палат, де перебувають хворі на COVID-19, рекомендаціям професора І.Тітова.

                                                                             Термін: негайно

 

-забезпечитидотримання санітарно-епідемічного контролю в КНП Долинська багатопрофільна       лікарня"

Термін: негайно

 

       5. Долинському РВ УДСНС в Івано-Франківській області (Р.Мельник) надавати  допомогу  в проведенні  дезінфекційних заходів в районі та надавати інформацію щодо проведеної роботи по дезінфекції комунальних доріг в населених пунктах у відділ економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації.

                                                              Термін: щочетверга до 12.00 год

 

       6. Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов):

 

- забезпечити виконання постанови  Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 02 квітня 2020 року № 7 «Про встановлення умов щодо режиму самоізоляції на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»;

                                                                             Термін: постійно

 

- інформувати через засоби масової інформації жителів району, а також проводити роз'яснювальну роботу із суб’єктами господарювання щодо поширення коронавірусної інфекції та дотримання заходів безпеки з метою недопущення зараження вірусною інфекцією та строгого дотримання карантинного режиму.

                                                                             Термін: постійно

7. Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка) надавати інформацію щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію в районі.

Термін: щоденно до 9.00 год

       8. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) вжити заходів на забезпечення громадського порядку та посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на території району під час святкування Великодніх свят.

                                                                             Термін: постійно

 

       9. Контроль за виконанням рішень штабу покласти на начальника штабу Михайла Дидяка.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

керівник робіт з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації                                                      Уляна Гарбера

 

 

Заступник голови районної державної

адміністрації, начальник штабу з ліквідації

наслідків надзвичайної ситуації                                 Михайло Дидяк
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області