13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

 Протокол № 8/4/4

СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ТИМЧАСОВОЇ РАЙОННОЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОЇ КОМІСІЇ І ШТАБУ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

від 10 квітня 2020 року

 

Головував:  голова районної державної адміністрації, голова  комісії        Віктор Лаврик

Присутні:   члени комісій, члени штабу (за списком)

 

 

1. Про вжиття додаткових заходів для відведення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території району коронавірусної хвороби COVID-19 (М. Петрушка,              М. Вакалюк, В. Фотуйма, Р. Мельник, В. Данько).

 

На виконання вимог пункту 2 доручення Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2020 року № 12702/14/1-20, з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян, а також запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. №  255,  від 08 квітня 2020 року № 262) та розпорядження обласної державної адміністрації від 08.04.2020 № 216 "Про внесення змін до розпоряджень облдержадміністрації від 18.03.2020 року № 168 та від 27.03.2020 року № 194", комісії та штаб вирішили:

 

1.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги (додається).

1.2. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування забезпечити неухильне виконання вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року   № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року     № 255, від 08 квітня 2020 року № 262) відповідно до вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

1.3. Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) та  Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М. Петрушка) здійснювати контроль за виконанням органами місцевого самоврядування розроблених головним управлінням Держпродспоживслужби України в області рекомендаційних матеріалів:

- методичні рекомендації по проведенню заходів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19;

- тимчасові рекомендації по організації роботи обсерватора для осіб, що прибули з епідемічно-неблагополучної території або є контактними по коронавірусній хворобі COVID-19;

- алгоритм дій для органів місцевого самоврядування при похованні померлих від коронавірусної хвороби.

 

1.4. Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М. Петрушка) провести роботу щодо прискорення отримання результатів досліджень аналізів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

 

1.5. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУ НП в Івано-Франківській області (В. Данько) та Долинському РВ УДСНС України в області (Т. Мельник) забезпечити виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 В. Ляшка від 04 квітня 2020 року № 17 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо порядку утворення та діяльності контрольно-пропускних пунктів, що створюються на кордоні карантинної зони".

 

1.6. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій району, враховуючи розпорядження обласної державної адміністрації від 08.04.2020 № 216 "Про внесення змін до розпоряджень облдержадміністрації від 18.03.2020 року № 168 та від 27.03.2020 року № 194" рекомендувати:

- призупинити роботу на міських автобусних маршрутах, крім перевезення працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському  автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

 

1.7. Контроль за виконанням рішення комісій та штабу з цього питання залишаю за собою.

 

2. Про заходи щодо протидії пожежам в природних екосистемах та недопущення самовільного випалювання сухої рослинності ( Р. Мельник ).

 

Заслухавши доповідь, та враховуючи результати їх обговорення комісії та штаб вирішили:

 

2.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

2.2. Долинському РВ УДСНС України в області (Т. Мельник), органами місцевого самоврядування, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, постійним лісокористувачам:

-  забезпечити виконання Комплексного плану дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, організацій, об’єктів господарської діяльності щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2020 році, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 13.03.2020 року № 154 «Про запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період»;

- організувати моніторинг пожежної безпеки у природних екосистемах, лісових масивах і торфовищах. Забезпечити оповіщення Долинського РВ УДСНС України в області та оперативне реагування на всі випадки загорання на початковому етапі їх виникнення.

Термін: постійно

 

2.3. Долинському РВ УДСНС в області (Т. Мельник):

- забезпечити випуск і розповсюдження листівок, буклетів, плакатів та іншої агітаційної продукції з питань попередження пожеж сухої трави, залишків рослинності, стерні, сухостою та сміття;

Термін: постійно

 

- спільно з Долинським відділенням поліції Калуського відділу ГУ НП в Івано-Франківській області, сільськими головами, представниками громадських організацій організовувати рейдові перевірки населених пунктів, з метою виявлення осіб, що проводять самовільне випалювання сухої рослинності і сміття та фіксувати дані порушення.

                                   Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

2.4. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) забезпечити висвітлення на сайті районної державної адміністрації та в засобах масової інформації публікацій щодо заборони спалювання сухої трави, залишків рослинності, стерні, сухостою та сміття.

                                       Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

2.5. Сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій району:

 - посилити постійну готовність добровільних пожежних команд, які створені згідно розпорядження районної державної адміністрації від 24.07.2014  № 180 "Про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної охорони" та забезпечити протипожежним інвентарем, з метою ліквідації пожеж на стадії їх займання;                                                                  

 

- вжити заходів щодо залучення до гасіння пожеж сухої трави, залишків рослинності, стерні, сухостою та сміття працівників підприємств, установ, організацій та населення.

                                                                     Термін: постійно

- про факти самовільного спалення рослинності жителями населених пунктів інформувати Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУ НП в Івано-Франківській області;

                                                            Термін: при виявленні таких фактів

- забезпечити виконання завдань, визначених у розпорядженні районної державної адміністрації від 03.01.2020 № 3 “Про посилення пожежної безпеки в районі на 2020 рік”.

                                                             Термін: протягом року

2.6 Відділу з  питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації ( П. Іляшенко) підготувати проєкт розпорядження районної державної адміністрації щодо виділення з районного  матеріального резерву 300 літрів  дизельного пального та 100 літрів бензину Долинському РВ УДСНС в області (Т. Мельник) для забезпечення проведення заходів з гасіння пожеж.

Термін: негайно

2.7. Органам місцевого самоврядування, ДП «Вигодське лісове господарство», ДП «Болехівське лісове господарство» та Долинському спецагролісгоспу спільно з Долинським відділенням поліції Калуського відділу ГУ НП в Івано-Франківській області на період введення високого і надзвичайно високого класів пожежної небезпеки вводити тимчасові обмеження на відвідування населенням лісових масивів і в’їзду до них автотранспортних засобів та вжити заходів, щодо ліквідації стихійних звалищ біля населених пунктів.

Термін: постійно

2.8. ДП «Вигодське лісове господарство», ДП «Болехівське лісове господарство» та Долинському спецагролісгоспу:

- організувати цілодобове спостереження за станом пожежної безпеки у лісових масивах;

                       Термін: впродовж  пожежонебезпечного періоду

- забезпечити виконання завдань, визначених розпорядженні районної державної адміністрації від 03.01.2020 року № 3 “Про  посилення пожежної безпеки в районі на 2020 рік”;

- укомплектувати в повному обсязі лісництва протипожежним інвентарем;

- для ефективного забору води пожежною технікою з річок з малим дебетом води влаштувати в лісових масивах прируслові протипожежні водойми та під’їзди до них;

                                                                   Термін: до 30.04.2020

 - провести рекреаційне облаштування територій лісових масивів у місцях масового відпочинку населення, встановити наочну агітацію на протипожежну тематику;

- створити та оновити мінералізовані смуги, протипожежних розривів, ремонт та будівництво водоймищ, доріг протипожежного призначення;

- створити та підтримувати в належній кількості резерв пально-мастильних матеріалів для гасіння пожеж;

                                                               Термін: до 30.04.2020, постійно

- привести у працездатний стан пожежних мотопомп та іншої техніки, пристосованої для цілей пожежогасіння;

                                                                    Термін: негайно

- проводити очищення лісових масивів від захаращень, у першу чергу тих, які прилягають до населених пунктів, у межах просік під повітряними лініями електропередач, нафто-, газо-, продуктопроводів;

                                        Термін: впродовж пожежонебезпечного періоду

- організувати проведення рейдів і патрулювань лісових масивів та роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації щодо недопущення спалювання залишків рослинності, сухостою та сміття з метою попередження виникнення пожеж у природних екосистемах.

                              Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

- заборонити протягом пожежонебезпечного періоду розведення  багать у лісових масивах, випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісових масивів і торфовищ;

                              Термін: впродовж пожежонебезпечного періоду

- вжити заходів щодо суворого дотримання Правил пожежної безпеки в лісах району під час проведення технологічного процесу спалювання порубкових решток під час заготівлі лісу та його очищення від захаращення. Заборонити спалювання порубкових решток у суху і вітряну погоду та за межами спеціально обладнаних майданчиків.

Термін: впродовж пожежонебезпечного періоду

 

2.9. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації               (М. Куцику), Долинському РВ УДСНС України в області (Р. Мельнику), органам місцевого самоврядування, керівникам установ та організацій району:

       - зобов'язати орендарів та власників земельних угідь, які безпосередньо прилягають до лісових масивів провести відповідні протипожежні заходи, особливо на землях, які в останні роки не розорюються і заросли трав’яною рослинністю;

                                                      Термін: до 30.04.2020

       - заборонити випалювання сухої рослинності під час весняно-літнього періоду, особливо у місцях, які прилягають до об’єктів інфраструктури, енергозбереження та лісових масивів.

                                                      Термін: постійно

       2.10. Долинській службі  експлуатаційних електромереж філії АТ «Західна» ПАТ «Прикарпаттяобленерго»  забезпечити утримання у безпечному  протипожежному стані просік, на яких розміщені повітряні лінії електропередач.

Термін: постійно

2.11. Долинському  відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» забезпечити утримання у безпечному протипожежному стані охоронні зони газопроводів, які проходять через лісові масиви.

Термін: постійно

 

2.12. Контроль за виконанням рішення комісій та штабу з цього питання покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу.

 

3. Різне (М. Дидяк):

3.1. Визначення місць для обсервації осіб, які прибули з епідемічно-неблагополучних територій.

Заслухавши доповідь, та враховуючи результати їх обговорення комісії та штаб вирішили:

- органам місцевого самоврядування, головам ОТГ опрацювати питання щодо визначення приміщень для  обсервації осіб, які прибули з епідемічно-неблагополучних територій, з рекомендованою кількістю від 50 осіб.

 

3.2. Про обмеження пересування населення району у вихідні та святкові дні.

Заслухавши доповідь, та враховуючи результати їх обговорення комісії та штаб вирішили:

3.2.1. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, головам ОТГ:

- вжити додаткових заходів щодо виконання вимог пункту № 3.2  протоколу № 7/3 спільного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  від 03 квітня 2020 року, зокрема щодо пересування та перебування громадян у період вихідних і святкових днів;

- організувати щоденно з 09:00 до 17.00 проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, особливо у жилих будинках в суботні та недільні дні.

3.2.2. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) посилити роз’яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, щодо запобігання захворювань на COVID-19, обов’язкового виконання заходів передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 року № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та безумовного виконання п.4 зазначеної постанови, щодо осіб, які потребують самоізоляції.

3.2.3. Начальнику штабу (М. Дидяк) провести засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації на виконання вимог визначених постановами Кабінету Міністрів України щодо організації обмежень пересування населення у вихідні дні та святкові дні.

                                                                

3.3. Контроль за виконанням рішення комісій та штабу з цього питання залишаю за собою.

 

         

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                             Віктор Лаврик

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

голова тимчасової

районної протиепідемічної комісії                                      Уляна Гарбера

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                     Галина Мелешко

 

Начальник штабу з ліквідації

наслідків медико-біологічної

надзвичайної ситуації                                                      Михайло Дидяк

 

Секретар тимчасової районної

протиепідемічної комісії                                                   Іван Шеремета

 

 

Погоджено:

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації                  Лілія  Григорів

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області