27 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

 Протокол № 13

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 21 травня 2020 року

 

 

Головував: голова районної державної адміністрації, голова  комісії         Віктор Лаврик

 

Присутні:  члени комісії (за списком)

 

Запрошені: Княжолуцький сільський голова Мальон В.В.

 

1. Про пом'якшення карантинних обмежень на території району     (М. Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма, Т.Богачов, В. Данько, В.Мальон

 

За результатами доповідей і з урахуванням рішення Кабінету Міністрів України про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня 2020 року та рішень протоколу № 18 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 травня 2020 рокукомісія вирішила:

 

 

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.1.1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області В. Фотуйми щодо достатньої забезпеченості  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.2. Інформацію генерального директора комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області М. Вакалюка щодо достатньої забезпеченості засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.3. Інформацію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки щодо достатньої забезпеченості  працівників філії засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими середниками та щодо доцільності вжиття пом’якшуючих заходів з врахуванням стабільної протиепідемічної ситуації в районі, крім села Княжолука, взяти до відома.

 

1.2. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форми власності забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету МіністрівУкраїни та рішень протоколу № 18 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 травня 2020 року.

 

1.3. Продовжити карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року на всій території району.

 

1.4. Взяти до уваги пропозицію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки, одноголосно підтриману членами комісії та дозволити з 22 травня 2020 року, а с. Княжолука з 01.06.2020 року:

 

1.4.1.Проведення спортивних заходів до 50 осіб і без глядачів.

1.4.2. Проведення релігійних заходів (не більше однієї особи на 10 м2).

1.4.3. Роботу міського, приміського внутрішньорайонного транспорту, що не виходить за межі району.

1.4.4. Діяльність готелів (без ресторанів).

1.4.5. Роботу закладів охорони здоров’я, що надають стоматологічні послуги.

 

       1.5. Дозволити з 01 червня 2020 року:

 

       1.5. 1. Відвідування закладів дошкільної освіти.

 

1.6. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко) залучити засоби масової інформації для інформування населення щодо продовження карантину та про пом'якшення карантинних обмежень на території району.                                                          

                                                                      Термін: терміново

 

1.7. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації (М. Куцик) довести рішення комісії до суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів на приміських, внутрішньорайонних маршрутах загального користування.

                                                              Термін: терміново

 

1.8. Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) довести до суб’єктів господарювання постанову Головного державного санітарного лікаря України від 16.05.2020 року № 21 «Про внесення змін до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 14 від 27 квітня 2020 року «Щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби COVID-19, в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

               Термін: терміново

 

1.9. Контроль за виконанням рішеннякомісії  з цього питання покласти на Долинський районнй відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько).

 

 

2. Про підготовку місць масового відпочинку населення на воді                (А. Панас).

 

       З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах району, комісія вирішила:

 

       2.1. Інформацію доповідача з даного питання взяти до уваги.

 

       2.2. Долинській міській раді об’єднаної територіальної громади:

 

       - забезпечити експлуатацію споруд причалу відповідно до чинного законодавства;

       - позначити межі запливу буями, згідно встановлених вимог;

       - встановити щити з написами «Купатися заборонено»;

- обладнати відомчий (сезонний) рятувальний пост;

- призначити наказом осіб відповідальних за безпеку людей на воді, громадський порядок та охорону навколишнього середовища;

- територію водного об’єкту обладнати та розмістити стенди і  плакати (не менше трьох) з матеріалами щодо попередження нещасних випадків на воді, на стендах (плакатах) необхідно мати виписки з Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, «Учись плавати», «Способи  рятування», номери телефонів та адреси територіального управління ДСНС України, поліції, аварійно-рятувальної (рятувально – водолазної) служби та медичного закладу.

                                      Термін: до 15.06.2020

 

2.3. Долинській міській, Вигодській селищній, Витвицькій сільській радам об’єднаних територіальних громад, сільським радам Долинського району організувати проведення просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань безпеки поведінки людей на водних об'єктах на базі консультаційних пунктів.

                                      Термін: протягом літнього періоду

 

2.4. Власникам та орендарям водних об’єктів, Долинській міській, Вигодській селищній, Витвицькій сільській радам об’єднаних територіальних громад, сільським радам Долинського району:

 

- при виникненні на водних об’єктах нещасного випадку пов’язаного з утопленням, негайно інформувати Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУ НП України в Івано-Франківській областіта  Долинський РВ УДСНС в області.

                                      Термін: при виникненні нещасного випадку

 

 

- по кожному випадку загибелі людей на водних об'єктах на підпорядкованих територіях, проводити службові розслідування їх причин. За необхідності, готувати подання до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Результати розслідувань доводити до населення через засоби масової інформації.

                                      Термін: при виникненні нещасного випадку

 

- заборонити відпочинок на технічних водоймах і встановити відповідні щити з попереджувальними написами.

                                      Термін: постійно

 

       - рекомендувати визначити достатню кількість місць масового відпочинку населення на водних об'єктах, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 року № 264 "Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах";

                                              Термін: постійно

 

2.5. Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка):

 

- згідно графіків проводити обстеження водних об'єктів та відбір проб на бактеріологічні і хімічні показники.

                                      Термін: згідно графіків

 

- посилити контроль за забезпеченням санітарно-епідеміологічного благополуччя територій у місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

                                      Термін: постійно

 

2.6. Долинському відділенню поліції ГУ НП в Івано-Франківській області         (В. Данько):

- вживати заходи щодо посилення охорони правопорядку у місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах;

                                      Термін: постійно

 

- з метою забезпечення належного громадського порядку, включити в перелік маршрутів патрулювання водні об’єкти, де заборонено купання у місцях масового та стихійного відпочинку людей на вихідні та святкові дні.

 

                                      Термін: вихідні та святкові дні під час

                                                купального сезону

 

       2.7. Контроль за виконанням рішення комісії та штабу з цього питання покласти на Долинський РВ УДСНС в області (А. Панас ).

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                            Віктор Лаврик

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                     Галина Мелешко

 

 

 

Погоджено:

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації                  Лілія  Григорів

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області