12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

 Протокол № 14

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 29 травня 2020 року

 

 

Головував: голова районної державної адміністрації, голова  комісії         Віктор Лаврик

 

Присутні члени комісії (за списком)

 

Запрошені: Княжолуцький сільський голова Мальон В.В.

 

1. Про пом'якшення карантинних обмежень на території району     (М. Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма, Т.Богачов, В. Данько, В.Мальон, В.Пенджола

 

       За результатами доповідей та з урахуванням сприятливої епідемічної ситуації в районі та відповідності ознакам для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,рішень протоколу № 19 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28 травня 2020 рокута етапів послаблення протиепідемічних заходів», комісія вирішила:

 

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.1.1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області В. Фотуйми щодо достатньої забезпеченості  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.2. Інформацію генерального директора комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області М. Вакалюка щодо достатньої забезпеченості засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.3. Інформацію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки щодо достатньої забезпеченості  працівників філії засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими середниками та щодо доцільності вжиття пом’якшуючих заходів з врахуванням стабільної протиепідемічної ситуації в районі взяти до відома.

 

       1.2. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання незалежно від форми власності забезпечити виконання заходів визначених цією постановою і дозволити:

з 01 червня 2020 року:

 

       - роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес- центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше 10 осіб і забороною відвідування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших закладів фізичної культури дітям молодшим 15 років);

 

       - відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно- технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;

з 22 червня 2020 року:

 

-                  відвідування закладів дошкільної освіти за умови готовності закладів до прийому дітей.

 

       1.3. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) та органам місцевого самоврядування посилити роз’яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, щодо послаблення протиепідемічних заходів з 1 червня, а також необхідності продовження виконання населенням заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

                                                      Термін: постійно на час карантину

 

       1.4. Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19  (У.Гарбера) у разі погіршення епідемічної обстановки надавати голові районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропозиції щодо припинення дії послаблення протиепідемічних заходів або їх перегляду.

                                                      Термін: негайно

 

       1.5. Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка) забезпечити постійний моніторинг рівня захворюваності в районі на коронавіруснухворобу COVID-19 та  надавати інформацію у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністраціїщодо наявності у районі ознак для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

                                                      Термін: щочетверга

 

1.6.Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації          (М. Куцик) довести постанову Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» до суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів на приміських, внутрішньорайонних маршрутах загального користування.

                                              Термін: терміново

 

1.7. Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) довести до суб’єктів господарювання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 22-25 та забезпечити їх виконання:

                                              Термін: терміново

 

1.8. Контроль за виконанням рішеннякомісії з цього питання покласти на Долинський районнй відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка), Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько).

 

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                            Віктор Лаврик

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                     Поліна Іляшенко

 

 

 

Погоджено:

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації                  Лілія  Григорів
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області