12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 15

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 05 червня 2020 року

 

 

Головував: голова районної державної адміністрації, голова  комісії         Віктор Лаврик

Присутні:  члени комісії (за списком)

Запрошені: Княжолуцький сільський голова Мальон В.В.

 

1. Про пом'якшення карантинних обмежень на території району     (М. Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма, Т.Богачов, В. Данько

 

       За результатами доповідей та відповідно до вимоги п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» із змінами, внесеними постановою Кабінету  Міністрів України від 03.06.2020 року № 435 (далі по тексту Постанова),рішень протоколу № 20 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року, комісія вирішила:

 

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.1.1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області В. Фотуйми щодо достатньої забезпеченості  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.2. Інформацію генерального директора комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області М. Вакалюка щодо достатньої забезпеченості засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.3. Інформацію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки щодо достатньої забезпеченості  працівників філії засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими середниками та щодо доцільності вжиття пом’якшуючих заходів взяти до відома.

 

       1.2. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання незалежно від форми власності забезпечити виконання заходів визначених цією Постановою і дозволити:

з 05 червня 2020 року:

 

діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно (без проведення масових заходів);

 

проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні;

 

особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватись умов самоізоляції;

 

діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

 

згорнути намети розгорнуті Долинським РВ УДСНС в області на території комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області для здійснення сортування хворих.

 

з 10 червня 2020 року:

 

діяльність закладів культури, зокрема з приймання відвідувачів за рішенням власника (органу управління) у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.

 

15, 17 червня 2020 року:

 

проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

 

з 25 червня по 17 липня 2020 року:

 

проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за умови дотримання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

       1.3. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) та органам місцевого самоврядування посилити роз’яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, щодо послаблення протиепідемічних заходів, а також необхідності продовження виконання населенням заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

                                              Термін: постійно на час карантину

 

       1.4. Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19  (У.Гарбера) у разі погіршення епідемічної обстановки надавати голові районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропозиції щодо припинення дії послаблення протиепідемічних заходів або їх перегляду.

                                              Термін: негайно

 

       1.5. Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка) забезпечити постійний моніторинг рівня захворюваності в районі на коронавірусну хворобу COVID-19 та  надавати інформацію у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації щодо наявності у районі ознак для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

                                              Термін: постійно доки не мине потреба

 

1.6. Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) довести до суб’єктів господарювання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 27-28 та забезпечити їх виконання.

                                      Термін: терміново

 

1.7. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Долинськийрайоннийвідділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинську міськрайонну філію ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка), Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько).

 

2.Про внесення змін до протоколу № 14 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року (П.Іляшенко).

       За результатами доповіді та враховуючи вимоги постанови заступника Міністра охорони здоров’я-головного державного санітарного лікаря України В.Ляшка від 26.05.2020 року № 28 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» із змінами внесеними постановоюзаступника Міністра охорони здоров’я-головного державного санітарного лікаря України В.Ляшка від 02.06.2020 року № 33, комісія вирішила:

       

                      Викласти абзац 1 пункту 1.2. протоколу № 14  позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року у такій редакції:

 

       дозволити з 01 червня 2020 року :

 

роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше 10 осіб,  проведення навчально-тренувальних занять дітей віком до 15 років за винятком вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл).

 

3. Про заходи щодо протидії загрозам виникнення повеней та паводків (А.Панас, І.Бельбас)

 

З метою попередження загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час паводків і повені комісія вирішила:

 

       3.1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

 

       3.2. Відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко) підготувати листа до обласної державної адміністрації по питанню виділення коштів на берегоукріплення р.Свіча в районі водозабору в селі Княжолука.

 

       3.3. Княжолуцькому сільському голові В.Мальону підготувати запит на виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

 

3.4. Головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району:

 

3.4.1. Забезпечити безумовне виконання заходів передбачених розпорядженням районної державної адміністрації від 12.02.2020 № 52" Про підвищення готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2020 році";

                                              Термін: згідно розпорядження

 

3.4.2. Вживати заходи щодо підвищення готовності органів управління до дій за призначенням під час можливих паводків та повені у 2020 році;

                                              Термін: постійно

 

     3.4.3. Проводити розчистку русел річок, потічків від дерев, пнів, кущів та іншої рослинності;

 

3.4.4. Проводити обстеження мостових переходів комунальної форми власності та, при необхідності, проводити  роботи по розчищенню проходів між опорами та очищення кюветів;

                                              Термін: постійно

 

3.4.5. Уточнити та надати інформацію у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації щодо:

- зон можливих затоплень та об’єктів життєзабезпечення населення, що можуть зазнати підтоплень;

- стану існуючих берегоукріплень;

- імовірних місць прориву берегоукріплень;

- місць відсутності берегоукріплень, де можливий перелив;

- ймовірних зон підтоплення;

- населених пунктів та кількість будинків, які потрапляють в зону затоплення.

                                              Термін: до 12 червня 2020 року

 

3.4.6. Забезпечити оперативне реагування, та у разі потреби, залучення для ліквідації чи запобігання виникненню надзвичайної ситуації наявних на території району сил та засобів, незалежно від форм власності та підпорядкування.

                                              Термін: постійно 

 

3.5. Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас):

 

- утримувати наявні плавзасоби для рятування на воді у постійній готовності для залучення до дій в умовах можливих повені та паводків;

                                                      Термін: постійно

 

- проводити роз’яснювальну роботу з метою інформування та навчання населення діям під час можливої повені та паводків, а також можливості їх залучення до проведення протипаводкових робіт;

                                                      Термін: постійно

 

- забезпечити моніторинг щодо поточних та очікуваних прогнозів гідрометеорологічної обстановки на території району.

                                                      Термін: постійно

 

3.6. Філії «Долинська ДЕД» (В. Кшиповський) здійснювати  контроль за станом мостів та мостових переходів, що можуть бути пошкоджені під час проходження повені, паводків;

                                                                                     Термін: постійно

 

3.7.Долинській міськрайонній філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України»  (М.Петрушка), Долинському ВУВКГ (І. Бельбас) відповідно до повноважень:

 

3.7.1. Забезпечити посилений контроль за станом води у зоні водозабору і прибережних захисних смуг уздовж рік;

                                                                                     Термін: постійно

 

3.7.2. Забезпечити нормативні запаси реагентів, знезаражуючих засобів і реактивів для забезпечення якості води у відповідності до нормативних показників;

                                                                       Термін: постійно

 

3.7.3. Проводити посилений лабораторний контроль за якістю питної води;

                                                                       Термін: у небезпечний період

 

3.7.4. У період проходження повені та паводку інформувати населення щодо якості питної води;

                                                                       Термін: у небезпечний період

 

3.7.5. Забезпечити спостереження за санітарно-епідеміологічним станом в населених пунктах.

                                                                                     Термін: постійно

 

       3.8. Дільниці мережі доступу № 317/6 м. Долина Івано-Франківської філії ПАТ "Укртелеком" (М. Бабійчук) забезпечити надійний зв’язок з метеостанцією, гідропостами та службами цивільного захисту у період формування та проходження можливої повені та паводків.

                                                                                     Термін: у небезпечний період

 

3.9. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації (М. Куцик), Долинському ВУВКГ (І.Бельбас), філії «Долинська ДЕД» (В.Кшиповський), Долинській службі експлуатаційних електромереж філії АТ «Західна» ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (І.Сливчук), Долинському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (І.Парахоняк) в межах компетенції :

 

3.9.1. Забезпечити регулярну санітарну очистку прибережних смуг водних об’єктів, розчищення русел річок, потічків, меліоративних каналів, підмостових отворів та водоперепускних труб від накопичення залишків сміття, деревини та іншої рослинності;

          Термін: постійно

3.9.2. Забезпечити безперебійну роботу водозаборів, водопровідно-каналізаційних споруд і мереж, систем зливової каналізації, дренажних систем;

          Термін: постійно

 

       3.9.3. Створити необхідну кількість аварійно-відновлювальних бригад для роботи на системах життєзабезпечення в зонах можливого стихійного лиха;

          Термін: постійно

3.10. Відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля                  (П. Іляшенко):

 

-         уточнити плани евакуації населення, матеріальних цінностей з територій можливого затоплення під час повені, паводків;

         Термін: до 18 червня 2020 року

 

-    здійснювати інформування населення про ускладнення гідрометеорологічної обстановки та прогноз її розвитку, пов’язаних з ризиками  повені та паводків.

         Термін: постійно

 

3.11. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко) та Долинський РВ УДСНС в Івано-Франківській області (А.Панас) в межах компетенції.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                   Віктор Лаврик

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                    Галина Мелешко

 

 

 

Погоджено:

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації             Лілія  Григорів
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області