18 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 17

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

 

Розпочато о 15.00 год. 15.06.2020

Продовжено о 14.30 год. 16.06.2020

 

Головував: голова районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Лаврик

 

Присутні:  члени комісії (за списком)

 

 

1. Про протиепідемічну ситуацію на території району, пов’язану із гострою респіраторною хворобою COVID-19(М. Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма). 

 

За результатами доповідей ( додаються), інформації регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та  їх обговорення комісія відмітила, що епідемічна ситуація в регіоні значно погіршилась у зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворюваності населення на COVID-19 і протягом трьох днів поспіль не відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів, а саме інцидентність, тобто загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення становить більше ніж 12 осіб на 100 тис. населення, а саме: 13,44, 12,11, та 11,82 особи.

 

З урахуванням зазначеного та вимог п.4  постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  етапів послаблення протиепідемічних заходів» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 435, рішень протоколу № 22 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 червня 2020 року, комісія одноголосно вирішила:

 

1.1. Частково зняти пом’якшувальні карантинні обмеження на території району, які введені рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.05.2020 року протокол  № 13, від 29.05.2020 року протокол № 14 та від 05.06.2020 року протокол № 15, а саме:

 

1.1.1.  Призупинити роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів.

1.1.2.  Призупинити діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.

1.1.3.  Дозволити проведення релігійних заходів з розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м.

       Термін: негайно

 

       1.2. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) та органам місцевого самоврядування посилити роз’яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, щодо посилення протиепідемічних заходів, а також необхідності продовження виконання населенням заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

                                              Термін: постійно на час карантину

 

1.3. Керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівникам суб’єктів господарювання району незалежно від форми власності, забезпечити виконання заходів, направлених на недопущення поширення коронавірусної хвороби і рішення районної  комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15.06.2020 року.

Термін: постійно на час карантину

 

1.4.  Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) та Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) посилити контроль за виконанням карантинних та протиепідемічних вимог органами місцевого самоврядування та керівниками суб’єктів господарювання.

Термін: постійно на час карантину

 

1.5. Контроль за виконанням рішеннякомісії з цього питання покласти на Долинський районнй відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинську міськрайонну філію ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка), Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько).

 

 

2. Про наслідки стихії, що сталася на території району 13-14 червня 2020 року, пов’язаної із сильними дощовими опадами, градом та вітром (А.Панас, І.Бельбас).

 

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 

2.1.  Ситуацію, що склалася 13- 14 червня 2020 року на  території району внаслідок стихії, пов’язаної  із сильними дощовими опадами, градом та вітром  визначити, як некласифіковану подію, що вимагає негайного реагування.

 

2.2.  Головам об’єднаних територіальних громад та сільським головам, району:

 

2.2.1. Організувати проведення комісійного обстеження територій, об’єктів господарювання та соціальної сфери, житлових будинків, пошкоджених внаслідок стихійного лиха, зі складанням актів обстеження відповідно вимог до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2004 року №175 "Про затвердження Методики оцінки збитків від наслідків надзвичайної ситуації природного і техногенного характеру";

Термін: невідкладно

 

2.2.2.  Розглянути питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків стихії.

Термін: невідкладно

 

2.2.3  Розглянути питання щодо надання допомогу найбільш соціально незахищеним сім’ям, будівлі і майно яких зазнали пошкоджень і руйнувань, визначитися з обсягами необхідними коштів для проведення відновлювальних робіт.

Термін: невідкладно

 

2.2.4. Забезпечити безумовне виконання заходів передбачених розпорядженням районної державної адміністрації від 12.02.2020 № 52 " Про підвищення готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2020 році".

                              Термін: згідно розпорядження

 

2.2.5. Вжити додаткових заходів щодо підвищення готовності органів управління до дій за призначенням під час можливих паводків та повені у 2020 році.

                              Термін: невідкладно

 

       2.2.6. Посилити роботу з розчистки русел річок, потічків від дерев, пнів, кущів та іншої рослинності.

Термін: невідкладно

2.2.7. Посилити роботу з обстеження мостових переходів комунальної форми власності та, при необхідності, проводити  роботи по розчищенню проходів між опорами та очищення кюветів.

Термін: невідкладно

 

2.2.8. Створити, із залученням техніки підприємств, мобільно-оперативні групи, які утримувати в постійній готовності для залучення до проведення відновлювальних робіт.

Термін: до 17 червня 2020 року

 

2.2.9. Забезпечити оперативне реагування, та у разі потреби, залучення для ліквідації чи запобігання виникненню надзвичайної ситуації наявних на території району сил та засобів, незалежно від форм власності та підпорядкування.

                              Термін: постійно 

 

2.3. Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас),  Долинському ВУВКГ (І. Бельбас) та Філії «Долинська ДЕД» (В. Кшиповський) організувати збір та узагальнення інформації про паводкову ситуацію на території постраждалих районів і посилити контроль за станом гідротехнічних споруд, автомобільних мостів.

                                                         Термін: негайно

 

2.4.Долинській міськрайонній філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України»  (М.Петрушка), Долинському ВУВКГ (І. Бельбас) відповідно до повноважень:

 

2.4.1. Забезпечити посилений контроль за станом питної води у зоні водозабору і прибережних захисних смуг уздовж рік;

                                                         Термін: постійно

 

2.4.2. Забезпечити нормативні запаси реагентів, знезаражуючих засобів і реактивів для забезпечення належної якості питної води у відповідності до нормативних показників;

                                                Термін: постійно

 

2.4.3. Проводити посилений лабораторний контроль за якістю питної води;

                                                Термін: у небезпечний період

 

2.4.4. У період проходження повені та паводку інформувати населення щодо якості питної води;

                                                Термін: у небезпечний період

 

2.4.5. Забезпечити спостереження за санітарно-епідеміологічним станом в населених пунктах.

                                                         Термін: постійно

 

2.5. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації (М. Куцик), Долинському ВУВКГ (І.Бельбас), філії «Долинська ДЕД» (В.Кшиповський) в межах компетенції: вжити заходів щодо сталого функціонування водозаборів, каналізаційних колекторів, очисних споруд та насосних станцій у постраждалих районах.

Термін: негайно

 

2.7. Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас),  Долинському ВУВКГ (І. Бельбас)організувати цілодобове спостереження і розвідку паводкової обстановки та щоденно до 10:00 надавативідділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко).

Термін: негайно

 

2.6. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко) та Долинський РВ УДСНС в Івано-Франківській області (А.Панас)  в межах компетенції.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                     Віктор Лаврик

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                      Галина Мелешко

 

 

 

Погоджено:

Головний спеціаліст сектору

 правового забезпечення

районної державної адміністрації                     Володимир Свирида
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області