16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 24

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 01 липня 2020 року

 

Головував: Голова районної державної адміністрації,  голова комісії  Віктор Лаврик

Присутні:  члени комісії (за списком)

 

Слухали 1. Про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану з  гострою респіраторною хворобою COVID-19 (Т.Богачов,  М.Вакалюк, В.Фотуйма, М.Петрушка, М.Куцик).

 

За результатами доповідей та їх обговорення комісія відмітила, що внаслідок недотримання населенням запроваджених карантинних обмежень в районі значно погіршилась епідемічна ситуація, що призвело до значного збільшення кількості підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19.

З урахуванням зазначеного і оцінки епідемічної ситуації та з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та рішень протоколу № 27 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 24 червня 2020 року комісія одноголосно вирішила:

1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області В. Фотуйми щодо достатньої забезпеченості  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.2. Інформацію генерального директора комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області М. Вакалюка щодо достатньої забезпеченості засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.3. Інформацію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки щодо достатньої забезпеченості  працівників філії засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими середниками взяти до відома.

 

2. Заборонити на території району проведення масових заходів (весілля, дні народжень, хрестини, поминальні обіди тощо) в закладах громадського харчування в середині приміщень більше 10 осіб.

Термін: до 31 липня 2020 року

 

3. Головам об’єднаних територіальних громад, головам сільських рад району,  керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади  та керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форми власності району, забезпечити виконання заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами).

Термін: протягом карантину

 

4. Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (М.Петрушка), комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк):

 

4.1. Забезпечити щоденний моніторинг епідемічної ситуації з гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

4.2.При ускладнені епідемічної ситуації у районі в цілому або на території окремих населених пунктів ініціювати проведення позачергових засідань регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо коригування протиепідемічних заходів.

Термін: протягом карантину

 

5. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) та Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) в межах компетенції:

 

5.1. Посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов Головного державного санітарного лікаря України з метою недопущення подальшого ускладнення епідемічної ситуації.

 

5.2. Вживати дієвих заходів до громадян та суб’єктів господарювання, які не дотримуються вимог санітарного законодавства та постанов Головного державного санітарного лікаря України.

Термін: постійно

 

5.3. Інформацію про виявлені порушення та вжиті заходи надавати першому заступнику голови районної державної адміністрації, керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації У.Гарбері.

Термін: щосереди

 

6. Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) при встановлені повторних порушень санітарно-епідемічних вимог на підконтрольних об’єктах надавати пропозиції місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для прийняття рішення щодо призупинення їхньої роботи.

Термін: негайно

 

7. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) та органам місцевого самоврядування посилити роз'яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, щодо змін запроваджених до актів Кабінету Міністрів України, які стосуються встановлених карантинних обмежень та щодо дотримання протиепідемічних заходів населенням району

                                              Термін: постійно на час карантину

 

8.  Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                             Віктор Лаврик

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                           Галина Мелешко

 

 

Погоджено:

 

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації      Лілія  Григорів

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області