12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань штабу з ліквідації наслідків повеней

ПРОТОКОЛ № 2

 

засідання районного штабу з ліквідації наслідків стихії  з 13-23 червня 2020 року, пов’язаної з сильними дощовими опадами

 

 

розпочато 25.06.2020                                                    м. Долина

закінчено 26.06.2020

Присутні:Члени районного штабу з  ліквідації наслідків стихії 13-23 червня 2020 року, пов’язаної з сильними дощовими опадами (за списком)

 

        1. Про наслідки стихії з 13-23 червня 2020 року, пов’язаної із сильними дощовими опадами(А.Панас, І.Сливчук, І.Парахоняк).

 

Заслухавши та обговоривши, інформації доповідачів штаб вирішив:

 

1.  Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас):

 

1.1.  Основні зусилля зосередити на проведенні рятувальних та аварійно-відновних робіт у найбільш постраждалих населених пунктах району.

 

1.2.  За зверненнями органів місцевого самоврядування району надавати необхідну допомогу шляхом виділення необхідної кількості особового складу, техніки, плавзасобів, насосного обладнання та автономних джерел живлення.

 

1.3. Силами оперативно-рятувальних підрозділів забезпечити відкачку води з житлових будинків, криниць домогосподарств у приватному секторі та з об’єктів соціальної, бюджетної сфери і систем життєзабезпечення населення.

Термін: негайно

 

2.  Долинськомурайонному відділу ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) спільно з Долинською міськрайонною філією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України»  (М.Петрушка) відповідно до повноважень:

 

2.1. Здійснити перевірку стану худобомогильника на території району  та, у разі його підмивання, забезпечити недопущення попадання шкідливих речовин у ґрунтові води.

 

2.2. Вжити заходів щодо недопущення вживання мешканцями населених
пунктів води з криниць, які були підтоплені та замулені, до повного очищення
в них води.

 

2.3. Забезпечити проведення робіт з дезінфекції криниць у населених
пунктах, які зазнали негативного впливу надзвичайної ситуації та лабораторний контроль якості води в них.

Термін: негайно

 

3. Долинському ВУВКГ (І. Бельбас):

 

3.1. Забезпечити першочергове відновлення пошкоджених мереж водопостачання в медичних закладах, закладах освіти.

 

3.2. Спільно з Долинською міськрайонною філією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України»  (М.Петрушка) забезпечити лабораторний контроль якості питної води.

3.3. У період проходження повені та паводку інформувати населення щодо якості питної води.

 

3.4. Спільно з Княжолуцьким  сільським головою (В.Мальон) проводити моніторинг стану дамби та берегоукріплень біля водозабору в с.Княжолука.

Термін: негайно

 

4. Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В.Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна       лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) та комунальному некомерційному підприємству "Вигодська міська лікарня"( М.Студент)  відповідно до повноважень:

 

4.1. Забезпечити безперебійну роботу всіх медичних закладів району, у тому числі з використанням автономних джерел живлення.

 

4.2. Скласти перелік вагітних (термін гестації 37 і більше тижнів), а також важкохворих осіб, які знаходяться в населених пунктах району, з якими ускладнене автомобільне сполучення та забезпечити їм надання відповідної медичної допомоги.

 

4.3. Забезпечити дотримання карантинних заходів при транспортуванні осіб хворих на COVID-19 з населених пунктів району з якими ускладнене автомобільне сполучення.

 

4.4. Забезпечити надання безплатної медичної допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації, а також рятувальникам та особам, які беруть участь у ліквідації її наслідків.

 

4.5. За необхідності, використовувати резервні запаси медикаментів для надання допомоги постраждалому населенню.

 

4.6. Організувати попереджувальну роботу серед населення району щодо запобігання виникненню інфекційних захворювань.

 

4.7. Організувати створення резерву ліжкомісць для осіб що можуть постраждати від наслідків негоди.

Термін: негайно

 

5. Управлінню соціального захисту насклення  районної державної адміністрації (Л.Ружицька) спільно з  районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації (С.Пенгрин),  Територіальним центром  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району (П.Гошовський) та органами місцевого самоврядування забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення в доставці продуктів харчування, медикаментів та предметів першої необхідності із залученням громадських та волонтерських організацій.

Термін: негайно

 

6. Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації,  (П. Іляшенко):

 

6.1. Вести аналіз розвитку обстановки, що складається на території району та забезпечити координацію дій органів управління та сил цивільного захисту відповідно до "Плану дій органів управління та сил цивільного захисту району при виникненні надзвичайної ситуації". 

 

6.2. Організувати своєчасний збір інформації про обстановку на території району та доведення узагальненої інформації до керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Термін: негайно

 

7. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) висвітлити в засобах масової інформації та вебсайті районної державної  адміністрації інформацію про діючі "гарячі" лінії на які можуть звернутися громадяни, що постраждали внаслідок стихії та організувати постійне інформування населення про ускладнення погодних умов.

Термін: негайно

 

8. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації          (М. Куцик), Філії «Долинська ДЕД» (В. Кшиповський) спільно з органами місцевого самоврядування району:

 

8.1. Забезпечити проведення робіт з відновлення автодорожнього сполучення між постраждалими населеними пунктами району в повному обсязі.

 

8.2.  Продовжити роботи щодо розчистки доріг від нанесеного грунту
та повалених дерев, утримувати їх у проїзному стані.

Термін: негайно

 

9. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) забезпечити охорону громадського порядку в

постраждалих населених пунктах району.

Термін: негайно

 

10.  Долинській службі  експлуатаційних електромереж філії АТ "Західна" ПАТ "Прикарпаттяобленерго" (І.Сливчук) продовжити роботу щодо відновлення роботи пошкоджених ліній електропередач та забезпечити відновлення електропостачання населенню.

Термін: негайно

 

11. Долинському відділенню АТ "Івано-Франківськгаз"продовжити роботу щодо відновлення газопостачання постраждалому населенню району.

Термін: негайно

 

12. Сільським головам району:

 

12.1. Надати інформацію у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації про результати комісійного обстеження територій,       об’єктів господарювання та соціальної сфери, житлових будинків, пошкоджених внаслідок стихійного лиха, зі складанням актів обстеження.

Термін: до 26 червня 2020 року.

 

12.2.        Надати допомогу найбільш соціально незахищеним сім'ям, будівлі і майно яких зазнали пошкоджень і руйнувань, визначитися з необхідними обсягами матеріальних та будівельних ресурсів для проведення відновлювальних робіт.

Термін: негайно

 

12.3.  Щоденно надавати інформацію про хід проведення відновних робіт, обстановку, що складається, залучену кількість сил і засобів  у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації.

Термін: негайно

 

12.4. Розпочати роботи  щодо встановлення збитків, завданих негодою. Надати зібрану інформацію у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації.

Термін: до 30 червня 2020 року.

 

13. Контроль за виконанням рішень штабу залишаю за собою.

 

 

Заступник голови районної державної

адміністрації, начальник штабу з ліквідації

наслідків надзвичайної ситуації                                 Михайло Дидяк
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області