12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 32/12

СПІЛЬНОГО ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ І ШТАБУ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

14 серпня 2020 року

 

Головував: голова районної державної адміністрації, голова комісії            Віктор Лаврик

 

Присутні:  члени комісії та штабу (за списком)

 

1. Про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану з гострою распіраторною  хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2 (М. Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма, Т.Богачов).

 

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», вимог протоколів позачергових засідань Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 серпня 2020 року № 17 та від 13 серпня 2020 року № 20, рішень протоколу № 40 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 11 серпня 2020 року, та керуючись рішеннями протоколу № 41 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 14 серпня 2020 року та з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія та штаб одноголосно вирішили:

 

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.2. Установити з 00:00 годин 17 серпня 2020 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території  Долинського району.

 

1.3. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) забезпечити контроль за виконанням умов самоізоляції з використанням мобільного додатку «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

Термін: на час карантину

 

1.4. Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) спільно з органами місцевого самоврядування району:

 

1.4.1. Вжити заходи щодо забезпечення  закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, необхідним медичним обладнанням, медикаментами, засобами для проведення дезінфекції та індивідуального захисту, централізованою подачею медичного кисню і забезпечити нею не менше 80 відсотків ліжок, виділених для лікування хворих.

 

1.4.2. Забезпечити заклади охорони здоров’я спеціальною тарою (контейнерами та боксами) для зберігання відходів, які утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: негайно

 

1.5. Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк)забезпечити надання Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (У.Гарбера)інформації щодо забезпечення обладнанням, медикаментами, ліжко-місцями з централізованим постачанням медичного кисню закладів охорони здоров'я для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: щоденно

 

1.6. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов):

 

1.6.1.Посилити контроль за здійсненням державного санітарно - епідеміологічного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних заходів у громадському транспорті, закладах громадського харчування і розважальних закладах.

 

1.6.2. Забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.

Термін: на час карантину

 

1.7. Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) укласти угоди з суб'єктами господарювання, які провадять господарську діяльність із поводження з небезпечними відходами, зокрема тими, що утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: негайно

 

1.8. Сектору освіти районної державної адміністрації (В. Пенджола) на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяти відвідування учнями та вихованцями закладів освіти району без проходження обов'язкових профілактичних медичних оглядів.

Діти, які зараховуються до першого класу закладу загальної середньої освіти повинні надати довідку довільної форми від сімейного лікаря (педіатра), про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу освіти.

Термін: на час карантину

 

1.9. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), Долинській міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко),  Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас) та органам місцевого самоврядування:

 

1.9.1. Забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо належного поводження з небезпечними відходами, які утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення їх розміщення на полігонах твердих побутових відходів та сміттєзвалищах.

 

1.9.2. Залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та встановлених рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району.

Термін: на час карантину

 

1.10.  Контроль за виконанням рішення комісії  та штабу з цього питання покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу.

2. Про внесення змін до п. 2.1. протоколу спільного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і районного штабу з ліквідації наслідків стихії з 22 червня 2020 року, пов’язаної з сильними дощовими опадами від 27 липня 2020 року № 29/5 (М.Дидяк, П.Іляшенко).

 

Відповідно до пунктів 13, 15  та  151 постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002  № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», на виконання листа обласної державної адміністрації від 22 липня 2020 року «Про надання документів» за результатами доповідей та їх обговорення комісія та штаб одноголосно вирішили:

 

2.1. Інформацію доповідачів взяти до уваги.

 

2.2. Викласти п. 2.1. протоколу спільного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і районного штабу з ліквідації наслідків стихії з 22 червня 2020 року, пов’язаної з сильними дощовими опадами від 27 липня 2020 року № 29/5 в такій редакції:

 

Затвердити Перелік  невідкладних (першочергових) робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заходів пов'язаних з запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій природного характеру, сформований на підставі інформації (документів) підготовленої та наданої сільськими радами, як заявниками, відповідно до пунктів 13, 15 та 151 постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», (додається).

 

2.3. Контроль за виконанням рішення комісії та штабу з цього питання залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій            Віктор Лаврик

 

Начальник штабу з ліквідації

наслідків медико-біологічної

надзвичайної ситуації                                   Михайло Дидяк

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій       Галина Мелешко

 

Погоджено:

Головний спеціаліст сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації           Володимир Свирида
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області