16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 34

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

28 серпня 2020 року

 

Головував: перший заступник голови районної державної адміністрації,  перший заступник голови комісії Уляна Гарбера

 

Присутні:  члени комісії (за списком)

1. Провстановлення рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (М. Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма).

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами),протоколу від 27.08.2020 року № 26 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,керуючись рішеннями протоколу № 43 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28 серпня 2020 року та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.2. Встановити з 00:00 годин 31 серпня 2020 року “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території  Долинського району.

 

Додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» та «жовтого» рівнів епідемічної небезпеки, забороняється:

 

1.2.1. Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв.метрів;

1.2.2. Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

1.2.3. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

     1.2.4. Проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

 

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

 

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

 

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

 

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

 

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

 

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

 

1.2.5. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення.

1.2.6. Приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

       У разі встановлення помаранчевого рівня епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку робота такого закладу триває до кінця зазначеної зміни з дотриманням протиепідемічних заходів.

 

     1.2.7. Оздоровлення та відпочинок дітей за межами зазначеної території.

 

1.2.8. Відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пунктів тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають в таких пунктах.

1.2.9. Перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.

1.2.10. Приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі.

1.2.11. Діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

 

1.3. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання району незалежно від форми власності забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання пункту 1.2. цього рішення та здійснення контролю за його виконанням.

                                              Термін: негайно

                                                             

1.4. Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги  " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) спільно з органами місцевого самоврядування району вжити заходи щодо забезпечення  закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, необхідним медичним обладнанням, медикаментами, засобами для проведення дезінфекції та індивідуального захисту, централізованою подачею медичного кисню і забезпечити нею не менше 80 відсотків ліжок, виділених для лікування хворих.

               Термін: негайно

 

1.5. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для встановленого рівня епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами).

                                              Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.6. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області                   (Т. Богачов), Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас) та органам місцевого самоврядування залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району та обов’язкового виконання вимог пункту 1.2 цього протоколу.

                                      Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.7. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання залишаю за собою.

 

        2. Про стан готовності закладів освіти району до роботи у 2020/2021 навчальному році з урахуванням особливостей епідеміологічної ситуації (В.Пенджола, Т.Богачов).

 

       2.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

       2.2 Сектору освіти районної державної адміністрації (В.Пенджола) забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови головного державного санітарного лікаря України В. Ляшка від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусноїхвороби (COVID-19)».

 

       2.3. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених постановою постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови головного державного санітарного лікаря України         В. Ляшка від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусноїхвороби (COVID-19)».

 

       2.4. Сектору освіти районної державної адміністрації (В.Пенджола) Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко),  Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас) та органам місцевого самоврядування залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів освіти, учнів та їх батьків щодо обов’язкового виконання вимог постанови головного державного санітарного лікаря України В. Ляшка від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусноїхвороби (COVID-19)» відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району.

 

2.5.Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання покласти на заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

перший заступник голови районної

комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій                                    Уляна Гарбера

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                   Галина Мелешко

 

 

М.Дидяк

П.Іляшенко

В.Свирида

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області