16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 39

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

02 жовтня 2020 року

 

Головував:голова районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Лаврик

 

Присутні:  члени комісії  (за списком)

 

1. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2(І.Шеремета, О.Ільчишин, В.Цап).

 

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), протоколу від 01.10.2020 року № 34 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,керуючись рішеннями протоколу № 49 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 02 жовтня 2020 року та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.2. Встановлено з 00:00 годин 05 жовтня 2020 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території  Долинського району.

 

1.3. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання району незалежно від форми власності вжити заходів щодо виконання карантинних заходів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами та доповненнями.

                                              Термін: негайно

 

1.4. Керівникам медичних установ району взяти під особистий контроль своєчасне укладання договорів, здійснення додаткових доплат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я у розмірі  до 300 відсотків заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок) відповідно до законодавства, задіяних у ліквідації та недопущенню поширенню спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

1.5. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для встановленого рівня епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами та доповненнями).

                                              Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.6. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області                   (Т. Богачов), Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас) та органам місцевого самоврядування з урахуванням пункту 3 резолюції                      Прем’єр-міністра України від 18.08.2020 року № 35026/0/1-20 активізувати  засоби масової інформації щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, у тому числі у закладах освіти, та поширення соціальної реклами стосовно профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, і можливих наслідків захворювання на неї.

                                       Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.7. Контроль за виконанням рішення комісії  з даного питання залишаю за собою.

 

2. Про підведення підсумків купального сезону 2020 року та завдання на наступний купальний сезон( А.Панас).

 

За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісія вирішила:

 

       2.1. Відмітити недостатню роботу в районі щодо підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах району і потребує термінового вжиття заходів з метою недопущення загибелі людей на водних об’єктах.

 

       2.2. Сільським головам та рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад з метою неухильного дотримання вимог законодавства:

 

       2.2.1. Вжити заходів щодо визначення місць масового відпочинку на воді та облаштувати їх відповідно до вимог Типових правил охорони життя на водних об’єктах України. Спланувати прибережну територію, визначити кордони, провести обстеження і очищення дна акваторії пляжів. Забезпечити місця відпочинку на воді наглядною агітацією щодо правил безпечного поводження на водних об’єктах.

Термін: до 20 травня 2021 року

 

2.2.3. Зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій, за якими закріплені місця масового відпочинку або знаходиться у них на балансі, укласти угоди з відповідними аварійно-рятувальними службами на постійне обслуговування земельних ділянок та водних просторів, придатних для організації пляжів, пунктів прокату плавзасобів, водних атракціонів, а також місць для занять водними видами спорту та місць любительського і спортивного рибальства.

Термін: до 20 травня 2021 року

 

2.2.4. Розробити та затвердити програми щодо організації запобіжних та рятувальних заходів на водних об’єктах району . Відповідно до затверджених програм вишукати кошти на їх фінансування.

Термін: 20 травня 2021 року

 

2.2.5. Визначити місця де забороняється масовий відпочинок населення (включаючи заборону підлідного вилову риби у зимовий період) і зобов’язати власників (орендарів) водних об’єктів позначити їх щитами з попереджувальними та заборонними надписами, систематично проводити патрулювання цих місць.

Термін: Постійно

 

2.2.6. Через засоби масової інформації організувати періодичну трансляцію текстів-застережень щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах України. Посилити роз’яснювальну роботу серед населення, особливо серед школярів та молоді щодо необхідності відпочинку у визначених місцях в і дотримання Правил поведінки на воді.

У зимовий період організувати періодичну трансляцію текстів-застережень у телевізійних та радіопередачах про товщину та міцність льоду на місцевих водоймах і попереджувати про його ослаблення під час відлиг чи танення льоду.

Термін: Постійно

 

2.3. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання покласти на Долинський РВ У ДСНС в області (А. Панас).

 

3. Про виділення пального для належного функціонування    ДПРЧ-10 УДСНС України в області та оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та інших подій (П.Іляшенко, А.Панас).

 

За результатами доповідей та з урахуванням їх обговорення, комісія вирішила:

 

3.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги (лист Долинського РВ УДСНС в області від 01 жовтня 2020 року № 1093/25-23).

 

3.2. Відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко) підготувати проєкт відповідного розпорядження районної державної адміністрації.

 

3.2. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій         Віктор Лаврик

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій        Галина Мелешко

 

 

У.Гарбера

М.Дидяк
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області