18 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 40

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17 жовтня 2020 року

 

Головував:голова районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Лаврик

 

Присутні:  члени комісії  (за списком)

 

1. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2(М.Петрушка, М.Вакалюк, В.Цап).

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), протоколу від 09.10.2020 року № 35 та протоколу від 15.10.2020 року № 37 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,керуючись рішеннями протоколу № 50 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17 жовтня 2020 року та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.1.1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області В. Фотуйми щодо достатньої забезпеченості  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.2. Інформацію генерального директора комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області М. Вакалюка щодо достатньої забезпеченості засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.3. Інформацію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки щодо достатньої забезпеченості  працівників філії засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими середниками та відсутності підстав в потребі вжиття додаткових протиепідемічних заходів на даний час в районі взяти до відома.

 

1.2. З метою запобігання поширенню на території України гостроїреспіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

продовженокарантин на території області до 31 грудня 2020 року.

 

1.3. Встановлено з 00:00 годин 19 жовтня 2020 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території  Долинського району.

 

1.4. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання району незалежно від форми власності вжити заходів щодо виконання карантинних заходів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами та доповненнями.

                                              Термін: негайно

 

1.5. Комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М.Вакалюк):

розглянути можливість щодо розширення ліжко-місць та підключення додаткових кисневих точок в палатах з хворими пацієнтами на COVID-19;

забезпечити підведення до вже виділених ліжок кисневої підтримки на рівні не менше 80% (завершити таку роботу до 30 жовтня 2020 року);

опрацювати питання щодо залучення до роботи лікарів-інтернів;

забезпечити готовність медичного закладу до нової хвилі та створення достатнього запасу лікувальних засобів та медичних виробів, які передбачені Протоколом;

опрацювати питання щодо залучення лікарів інших спеціальностей,  із проходженням стажування,  для лікування хворих на COVID-19.

опрацювання питання щодо запровадження невідкладного старту вакцинальної кампанії проти сезонного грипу для медичних працівників,працівників Долинськоговідділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області, працівників закладів освіти та інших груп ризику.

1.6. Органам місцевого самоврядування рекомендувати керівникам закладів освіти вжити заходів щодо зміни структури навчального року або організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, враховуючи епідемічну ситуацію в районі.

1.7. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для встановленого рівня епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами та доповненнями).

                                              Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.8. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас) та органам місцевого самоврядування з урахуванням пункту 3 резолюції Прем’єр-міністра України від 18.08.2020 року № 35026/0/1-20 активізувати  засоби масової інформації щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, у тому числі у закладах освіти, та поширення соціальної реклами стосовно профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, і можливих наслідків захворювання на неї.

Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.9. Контроль за виконанням рішення комісії  з даного питання залишаю за собою.

 

 

Заступник голови районної державної адміністрації,

заступник голови районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій                               Михайло Дидяк

 

 

Начальник відділу з питань цивільного захисту,

мобілізаційної, оборонної роботи,

взаємодії з правоохоронними органами

та захисту довкілля

районної державної адміністрації                     Поліна Іляшенко
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області