16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 43

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

7 листопада 2020 року

 

Головував: Голова районної державної адміністрації, голови  комісії Віктор Лаврик

 

Присутні:  члени комісії  (за списком)

 

1. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2(М.Петрушка, М.Вакалюк, В.Фотуйма).

 

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), протоколу від 06.11.2020 року № 41 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,керуючись рішеннями протоколу № 55 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 07.11.2020 року та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 

1.1. Інформації доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

1.1.1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області В. Фотуйми щодо достатньої забезпеченості  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими середниками та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.2. Інформацію генерального директора комунального некомерційного підприємства "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області М. Вакалюка щодо достатньої забезпеченості засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та медичними препаратами, необхідними для лікування, взяти до відома.

 

1.1.3. Інформацію начальника Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " М. Петрушки щодо достатньої забезпеченості  працівників філії засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими середниками та відсутності підстав в потребі вжиття додаткових протиепідемічних заходів на даний час в районі взяти до відома.

 

1.2. Встановлено з 00:00 годин 09 листопада 2020 року “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території  Долинського району.

 

1.3. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання району незалежно від форми власності вжити заходів щодо виконання карантинних заходів “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами та доповненнями.

                                              Термін: негайно

 

1.4. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для встановленого рівня епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами та доповненнями).

                                              Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.6. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко), Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області                   (Т. Богачов), Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас) та органам місцевого самоврядування з урахуванням пункту 3 резолюції                      Прем’єр-міністра України від 18.08.2020 року № 35026/0/1-20 активізувати  засоби масової інформації щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, у тому числі у закладах освіти, та поширення соціальної реклами стосовно профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, і можливих наслідків захворювання на неї.

                                      Термін: до стабілізації епідситуації

 

1.7. Контроль за виконанням рішення комісії  з даного питання, в межах компетенції, покласти накерівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної  надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19,      першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу та начальника штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

 

1.8. Контроль за узагаленням виконання рішення комісії  з даного питання залишаю за собою.

 

2. Про стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років (М.Куцик, В. Кшиповський,).

 

Заслухавши доповіді, та враховуючи результати їх обговорення, на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 23.10.2020      № 551 "Про підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій при можливому виникненні надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2020-2021 років", з метою забезпечення сталого функціонування доріг району та безперебійної роботи служб першочергового реагування під час ускладнення погодних умов, комісія вирішила:

 

2.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги.

 

2.2. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій, які виділяють техніку та механізми для ліквідації снігових заметів, вивільнення з них автотранспорту та розчистки окремих ділянок доріг (додається).

 

2.3. Керівникам підприємств, установ, організацій згідно затвердженого переліку рекомендувати:

визначити відповідальних осіб для координації аварійно-рятувальних робіт та подати їх список в районну державну адміністрацію, вказавши в ньому контактні номери телефонів;

при виникненні надзвичайних ситуацій надавати техніку та механізми для ліквідації снігових заметів, вивільнення з них автотранспорту та розчистки окремих ділянок доріг.

Термін: до 30 листопада 2020 року

2.4. Долинському РВ УДСНС в області (А.Панас), філії «Долинська ДЕД» (В. Кшиповський ),  Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько), Комунальнму некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) спільно з керівниками підприємств, організацій:

опрацювати питання щодо завчасної підготовки пунктів обігріву для їх розгортання у разі екстремального зниження температури повітря, з метою попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню, у першу чергу малозахищеним верствам населення;

з метою недопущення утворення транспортних заторів на найскладніших ділянках доріг району, які виникають внаслідок снігових заметів,уточнити місця відстою великогабаритних та інших транспортних засобів;

                                              Термін: до 30 листопада 2020 року

організувати  спільну роботу штабів (пунктів управління) для координації заходів щодо забезпечення безперебійного руху транспорту;

невідкладно привести у готовність сили і засоби підпорядкованих підрозділів, що можуть бути залучені до забезпечення безперебійного руху автотранспорту на дорогах загального користування;

встановити постійний зв'язок диспетчерських служб та організацію цілодобового моніторингу погодних умов для забезпечення своєчасного реагування на можливі ускладнення дорожнього руху та координації спільних дій щодо сталого руху по автошляхах;

 при необхідності виставити у місцях прогнозованого утворення транспортних заторів (спуски, підйоми, складний рельєф місцевості) на період сильних снігопадів і ожеледиці мобільні пости укомплектовані тягачами, розгорнути пункти обігріву

                                       Термін: при ускладненні погодних умов

2.5. Органам місцевого самоврядування та філії «Долинська ДЕД» (В. Кшиповський) у разі погіршення погодних умов, пов’язаних із сильними снігопадами та ожеледдю:

про виникнення надзвичайних ситуацій та стан проїзду дорогами загального користування інформувати місцеві органи самоврядування, Долинський  районний відділ У ДСНС в області, Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області, адміністрацію автобусної станції, а також учасників дорожнього руху через ЗМІ;

проводити профілактичне оброблення дорожнього покриття протиожеледними і фракційними матеріалами, в першу чергу доріг державного значення, аварійно-небезпечних ділянок, крутих спусків та підйомів, під’їздів до залізничних переїздів;

не пізніше ніж через 1 годину після початку снігопаду здійснювати снігоочищення доріг;

у разі виникнення небезпечних умов, за погодженням з відповідними органами районного відділення Національної поліції України, ввести тимчасові обмеження або заборону руху на окремих ділянках доріг загального користування, з метою забезпечення безперешкодної роботи снігоочисної техніки.

                                      Термін: при ускладненні погодних умов

2.6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Главач) вирішити питання щодо виділення коштів на поповнення районного матеріального резерву паливо-мастильними матеріалами.

Термін: до 30 листопада 2020 року

 

2.7. Філії "Долинська ДЕД" (В. Кшиповський) створити запас паливо-мастильних матеріалів на випадок ускладнення погодних умов.

Термін: до 30 листопада 2020 року

 

2.8. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П.Іляшенко).

 

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій                                         Віктор Лаврик

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій        Галина Мелешко

 

 

У.Гарбера

 

М.Дидяк
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області