13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Доступ до публічної інформації

Затверджено

розпорядженням районної державної адміністрації

від 28.09.2011 №405

 

 

Примірний перелік відомостей,

що становлять службову інформацію районної державної адміністрації

 

 

1. Документи та інформація, що не підлягають наданню для ознайомлення за запитами.

Не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять у собі:

-                     інформацію, визнану у встановленому порядку державною таємницею;

-                     конфіденційну інформацію;

-                     інформацію про оперативну і слідчу роботу органів прокуратури, МВС, СБУ, роботу органів дізнання та суду у тих випадках, коли її розголошення може зашкодити оперативним заходам, розслідуванню чи дізнанню, порушити право людини на справедливий та об'єктивний судовий розгляд її справи, створити загрозу життю або здоров'ю будь-якої особи;

-                     інформацію, що стосується особистого життя громадян;

-                     документи, що становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію (доповідні записки, переписка між підрозділами та інше), якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності установи, процесом прийняття рішень і передують їх прийняттю;

-                     інформацію, що не підлягає розголошенню, згідно з іншими законодавчими або нормативними актами. Установа, до якої звернуто запит, може не надавати для ознайомлення документ, якщо він містить інформацію, яка не підлягає розголошенню на підставі нормативного акта іншої державної установи, а та державна установа, яка розглядає запит, не має права вирішувати питання щодо її розсекречення;

-                     інформацію фінансових установ, підготовлену для контрольно-фінансових відомств.

 

2. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності щодо:

-                     створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей;

-                     виробництва та поставки технічних засобів і майна речової служби в особливий період;

-                     виробництва, закупівлі та поставки продовольства, сільськогосподарської продукції в особливий період;

-                     виробництва та поставки лікарських засобів та медичного майна в особливий період;

-                     виробництва та поставки пально-мастильних матеріалів в особливий період;

-                     мобілізаційних завдань із замовлення на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період;

-                     підготовки фахівців у закладах освіти на особливий період;

-                     показників із праці та кадрів, джерел забезпечення кадрами на особливий період;

-                     надання медичних, транспортних, поштових, телекомунікаційних, житлово-комунальних, побутових, ремонтних та інших послуг в особливий період;

-                     номенклатури, обсягів (норм), місць зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в районній державній адміністрації, на підприємстві, в установі, організації, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них;

-                     створення страхового фонду документації для забезпечення виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період;

-                     кількості автотракторної, дорожньо-будівельної техніки, яка підлягає передачі до складу Збройних Сил України;

-                     забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними, сировинними та енергетичними ресурсами в особливий період;

-                     виробництва ветеринарного майна та технічних засобів ветеринарної медицини на особливий період;

-                     створення та накопичення нестандартного обладнання та устаткування на особливий період;

-                     виробництва найважливішої цивільної промислової продукції в особливий період;

-                     капітального будівництва в особливий період;

-                     потреби сільського господарства в хімічних і мікробіологічних засобах захисту рослин, мінеральних добривах в особливий період.

 

3. Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування районної державної адміністрації, а також підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них, які не підлягають під дію статей Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

4. Відомості про військовозобов'язаних, заброньованих за районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

 

5.Відомості про стан мобілізаційної готовності підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них, які не підлягають під дію статей Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

6. Відомості про організацію та порядок роботи курсів підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки.

 

7. Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку підприємства, установи, організації, які не підлягають під дію статей Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

8. Відомості про виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.

 

9. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану районної державної адміністрації, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації.

 

10. Відомості про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період у частині, що стосується районної державної адміністрації, органу місцевого самоврядування, окремого підприємства.

 

11. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах із питань мобілізаційної підготовки, які не підпадають під дію статей Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

12. Відомості про виробничі потужності, обсяги, технологію виробництва матеріалів, які передбачаються для виготовлення озброєння, військової техніки, спеціальних виробів до них у цілому щодо підприємства, установи, організації.

 

13. Відомості про заходи територіальної оборони в умовах особливого періоду.

 

14. Відомості про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, обсяги матеріально-технічних засобів, продовольства, систему їх охорони та захисту районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, які не підлягають під дію ст. 1.12.2 Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

15. Відомості, що розкривають координати місць приєднань до комунальних водоводів об'єктів промисловості.

 

16. Координати об'єктів джерел комунального водозабезпечення в місцях водозабору.

 

17. Відомості про запаси знезаражуючих речовин для очищення питної води.

 

18. Відомості про фактичні об'єми запасів, місця розташування поверхневих або підземних резервних джерел водозабезпечення у районах та місцях з населенням до 100 тис. осіб та більше, якщо такі відомості не становлять державну таємницю.

 

19. Плани міст та інших населених пунктів, виконаних на топографічних та картографічних матеріалах у масштабі: - 1:50000 і великомасштабніше у будь-якій іншій системі координат, крім державної: - 1:100000, у державній системі координат 1942р. або іншій системі координат, але в балтійській системі висот, які містять за сукупністю всіх показників повну інформацію для детального вивчення та оцінки місцевості.

 

20. Відомості про координати астрономічних, гравіметричних, геодезичних пунктів на території України, які визначені з точністю 20 м і точніше в умовній та місцевій системі координат.

 

21. Відомості за окремими показниками про планування та організацію запровадження заходів забезпечення режиму секретності, фактичний стан, наявність недоліків в організації охорони державної таємниці, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

 

22. Зведені відомості щодо оформлення та надання допуску та доступу посадовим особам до державної таємниці.

 

23. Відомості щодо організації та ведення секретного діловодства.

 

24. Відомості про обладнання приміщень, в яких проводяться секретні роботи або зберігаються матеріальні носії секретної інформації, заходи щодо їх охорони.

 

25. Відомості щодо перегляду грифу обмеження доступу секретних матеріальних носіїв інформації.

 

26. Відомості про організаційні та технічні заходи з охорони інформації з обмеженим доступом під час міжнародного співробітництва.

 

27. Відомості за сукупністю всіх показників про норми, обсяги, заготівлі донорської крові , її препаратів, які не підпадають під дію ст. 2.1.19 Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

28. Питання діяльності нетрадиційних релігійних структур, релігійні конфліктні ситуації, міжрелігійні протистояння.

 

29. Особливості суспільно-політичної ситуації в регіоні та на важливих підприємствах, установах та організаціях в районі.

 

30 .Захист економічних інтересів (надзвичайні події на підприємствах теплокомуненергетики, залізниці та авіатранспорті, пожежо-вибухонебезпечних об'єктах).

 

31. Забезпечення урядовим зв'язком посадових осіб органів державної влади.

 

32. Міжнародне співробітництво в економічній, аграрній, транспортній сферах тощо.

 

33. Окремі документи стосовно усиновлення дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

34. Інформація щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які усиновлені.
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області