20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Економіка / Інвестиції

Нормативно-правова база щодо інвестиційних проектів, для реалізації яких планується залучення державної підтримки

 

З 19.01.2012 набрали чинності зміни до Закону України «Про інвестиційну діяльність», згідно з якими визначено форми державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів (стаття 12-1), вимоги до інвестиційних проектів, для реалізації яких може надаватися державна підтримка (частина 3 статті 2).

 

Передбачено державну реєстрацію інвестиційних проектів, для реалізації яких може надаватися державна підтримка, та проектних (інвестиційних) пропозицій, на основі яких готуються такі проекти (стаття 12-2).

 

Уточнено вимоги до державної експертизи інвестиційних проектів (стаття 15).

 

Звертаємо увагу, що згідно із ст. 12-1 Закону України «Про інвестиційну діяльність» державна підтримка для розроблення або реалізації інвестиційних проектів надається виключно після державної реєстрації проектних (інвестиційних) пропозицій або інвестиційних проектів та оцінки їх економічної ефективності, яка проводиться центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики.

 

Крім того, згідно із частиною першою ст. 12-1 зазначеного Закону встановлено, що до державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів належить фінансування, співфінансування і компенсація відсоткових ставок за кредитами за рахунок не лише державного, але і місцевого бюджетів. Також до державної підтримки належить надання державних і місцевих гарантій з метою забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єкта господарювання та кредитування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

Порядок ведення Державного реєстру інвестиційних проектів та проектних (інвестиційних) пропозицій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 № 650.

 

Порядок проведення державної експертизи інвестиційних проектів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 701.

 

Порядок та критерії оцінки економічної ефективності проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 № 684.

 

Форму проектної (інвестиційної) пропозиції, на основі якої готується інвестиційний проект, для розроблення якого може надаватися державна підтримка, та Порядок розроблення та форми інвестиційного проекту, для реалізації якого може надаватися державна підтримка затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.06.2012 № 724.

 

Форму заяви про розгляд інвестиційного проекту або проектної (інвестиційної) пропозиції затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03.09.2012 № 965.

 

Форму реєстраційної картки інвестиційної пропозиції, інвестиційного проекту затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.11.2012 № 1277.

 

Методичні рекомендації з розроблення інвестиційного проекту, для реалізації якого може надаватися державна підтримка затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.11.2012 № 1279.

 

Форма експертного висновку щодо економічної ефективності проектної (інвестиційної) пропозиції або інвестиційного проекту затверджена наказом Мінекономрозвитку від 29.12.2012 №1532 «Деякі питання проведення оцінки економічної ефективності».

 

Наказ Мінекономрозвитку від 27.02.2012 № 255 «Деякі питання проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства»

 

Законодавство у сфері інвестиційної діяльності

 

1. Закон України “Про режим іноземного інвестування”.

 

2. Закон України “Про інвестиційну діяльність”.

 

3.Закон України “Про зовнішньоекономічну діяльність”.

 

4. Закон України “Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць”.

 

5. Господарський кодекс України.

 

6. Податковий кодекс України.

 

7. Митний кодекс України.

 

8. Цивільний кодекс України.

 

9. Земельний кодекс України.

 

10. Кодекс Законів України про працю.

 

11. Закон України “Про угоди про розподіл продукції”. (Постанови Кабінету Міністрів України: “Про затвердження Положення про Міжвідомчу комісію з організації укладання та виконання угод про розподіл продукції”, “Про використання частини використаної продукції, що залишається у власності держави відповідно до угод про розподіл продукції”, “Про утворення Міжвідомчої комісії з організації укладання та виконання угод про розподіл продукції”, “Про затвердження порядку реєстрації проектів угоди про розподіл продукції та державної реєстрації угоди про розподіл продукції”).

 

12. Закон України “Про зайнятість населення”.

 

13. Закон України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.

 

14. Закон України “Про охорону навколишнього середовища”.

 

15. Закон України “Про банки і банківську діяльність”.

 

16. Закон України “Про страхування”.

 

17. Закон України “Про концесії”. (Постанови Кабінету Міністрів України: “Про затвердження переліку об’єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію”, “Про реєстр концесійних договорів”, “Про затвердження Методики розрахунку концесійних платежів”, “Про затвердження Положення про проведення концесійного конкурсу на укладання концесійних договорів на об’єкти права державної і комунальної власності, які надаються в концесію”, “Про затвердження Типового концесійного договору”, “Про Положення про порядок визначення об’єктів концесії, яким можуть надаватись пільги щодо концесійних платежів, дотації і компенсації та умови їх надання”).
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області