20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Відділ статистики в Долинському районі / Архів даних
31.03.2015
Забезпеченість домогосподарств Прикарпаття товарами тривалого користування

Наприкінці 2014 року працівниками Головного управління статистики в області проведено вибіркове опитування членів домогосподарств щодо забезпеченості товарами тривалого користування, наявність яких створює комфортні умови для життя та свідчить про достатній рівень матеріального добробуту сімей.

Одержана інформація вказує на певні позитивні зміни у рівні добробуту населення. Переважна більшість домогосподарств Івано-Франківщини забезпечені кольоровими телевізорами (99,6%), холодильниками (97,8%), електропрасками (95,1%). Пральними машинами користуються 78% сімей, електропилососами – дві третини, мікрохвильовими печами – 58,8% домогосподарств. Майже кожна шоста сім’я забезпечена автомобілем, 53% – велосипедами.

Слід зазначити, що спостерігається зростання попиту у прикарпатців на сучасні товари домашнього побуту та культурного призначення. Порівняно з даними попереднього обстеження збільшилася частка домогосподарств області, які мають такі сучасні товари тривалого користування, як мобільні телефони (з 90% у 2012 році до 94,3% у 2014 році), мікрохвильові печі (з 41,1% до 58,8% відповідно), супутникові антени 33,4% до 43,4%), морозильники 25% до 31,3%), персональні комп’ютери (з 22,3% до 29,3%),  ноутбуки (з 11,2% до 30,2%), кухонні комбайни (з 15,8% до 31,2%), музичні центри (з 10,3% до 16,7%), відеокамери (з 1,9% до 10,1%). Водночас зменшилася  питома вага домогосподарств, які мають у користуванні фотоапарати, електропрогравачі та програвачі компакт-дисків, швейні машини, магнітофони та магнітоли (на 3,7–1,2 в.п.).

Значна частина товарів, що використовується у побуті, – імпортного виробництва. В основному, товари тривалого користування придбані протягом останніх 10 років, переважна більшість з них куплена новими.

Начальник Головного управління статистики                           О.В.Бліннікова

 

01.04.2013 р.

Забезпеченість домогосподарств області товарами  тривалого  користування у 2012 році

У сучасних умовах забезпечення населення товарами тривалого користування, до яких належать товари культурно–побутового призначення, засоби пересування тощо, є однією з характеристик рівня його добробуту. Наприкінці 2012 року працівниками Головного управління статистики в  області проведено вибіркове опитування членів домогосподарств, які приймають участь в обстеженні умов їх життя, щодо наявності у них таких товарів.

Як свідчать підсумки опитування, більшість домогосподарств Прикарпаття забезпечені холодильниками, телевізорами кольоровими та електропрасками (відповідно 97%, 96%, 94%). Пральними машинами користуються 75% сімей, електропилососами – 63%, мікрохвильовими печами – 41%, персональними комп’ютерами або ноутбуками – 34%, супутни­ковими антенами – 33%, фото­апаратами – 26%, морозильниками – 25%, відеоплеєрами (відеомагнітофонами, DVD–програвачами), цифровими фотоапаратами – 22%, швейними машинами – 20%. Кожна шоста сімя забезпечена автомобілем, 42% – велосипедами. Мобільні телефони мають кожні девять з десяти домогосподарств.

Порівняно з результатами аналогічного опитування, проведеного у жовтні 2010 року, забезпеченість населення області товарами тривалого користування покращилася. Зокрема, збільшилася частка домогосподарств, які мали мобільні телефони (з 85% у 2010 році до 90% у 2012 році), пральні машини (з 72% до 75% відповідно), мікрохвильові печі (з 37% до 41%), супутни­ко­ві антени (з 25% до 33%), морозильники (з 23% до 25%), швейні машини (з 17% до 20%), ноутбуки (з 4% до 11%).

Значна частина товарів, що є у домашньому побуті, – імпортного виробництва. В основному, товари тривалого користування придбані протягом останніх 10 років, переважна більшість з них куплена новими.

Начальник  Головного управління статистики М.М.Колімбровський
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області