31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Відділ статистики в Долинському районі / Архів даних

10.05.2016

Пересічна родина Івано-Франківщини

Головне управління статистики інформує. За матеріалами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2015 році в Івано-Франківській області налічувалося 451,6 тис. домогосподарств або 3% загальної їх кількості в країні. Більше половини (55%) домогосподарств нашого краю проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях, кожна шоста родина мешкає в обласному центрі.

Середньостатистична прикарпатська родина складається з трьох осіб, а по Україні в цілому середній розмір домогосподарства становить 2,6 особи. Більш чисельні сім’ї характерні для західних областей. У країнах Європейського Союзу пересічне домогосподарство складається з 2,3 особи.

Більше третини родин нашого краю мають у своєму складі чотирьох осіб і більше, 30% – трьох осіб. Частка сімей з двох осіб становить 22,7% загальної кількості. Серед домогосподарств без дітей кожне четверте – одинаки, з яких 69% – особи непрацездатного віку.

Майже половина (48%) родин області виховують дітей віком до 18 років. У переважній більшості з них (72,2%) – лише одна дитина, у 22,5% сімей – двоє дітей, 5,3% домогосподарств мають у своєму складі троє і більше дітей.

Серед областей України Івано-Франківщина посіла четверте місце як за часткою родин з дітьми, так і за часткою багаточисельних домогосподарств (з чотирьох і більше осіб).

Умови та рівень життя домогосподарств з дітьми значною мірою залежать від кількості дорослих осіб у їх складі. Більше половини сімей нашого краю мають у своєму складі двох дорослих осіб, 46,5% – трьох і більше, 2,7% – тільки одну дорослу особу.

На благополуччя та добробут родини впливає наявність та кількість працюючих осіб у їх складі. Три чверті домогосподарств області мають працюючих осіб. З їх числа 46,5% мають двох працюючих, 40,4% – одну,  13,1% – трьох і більше осіб. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство склала 1,3 особи.

Довідково: 15 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день сім’ї.

Це свято стало особливим і в нашій країні, оскільки українці споконвіку славилися міцним сімейним устроєм, духовною єдністю поколінь, гостинністю та працелюбністю.

Нехай цей міжнародний день стане святом для кожного з нас, продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

В.о. начальника Головного управління статистики          Ю.О.Макар

 

28.07.2015

Демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

Наприкінці 2014 року Головним управлінням статистики в рамках обстеження умов життя домогосподарств проведено дослідження соціально-демографічних характеристик домогосподарств області.

За отриманими даними, в області нараховується 451,6 тис. домогосподарств, що становить три відсотки загальної кількості по Україні. У сільській місцевості проживають 55% домогосподарств, кожне шосте домогосподарство мешкає в обласному центрі.

У середньому домогосподарство Прикарпаття складається з трьох осіб. Третина родин мають у своєму складі чотирьох і більше осіб, кожні три з десяти – складаються з трьох осіб, 22,7% – з двох, 13,6% – лише з однієї особи.  Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає четверте місце за питомою вагою сімей, у складі яких чотири та більше осіб.

Близько половини (48%) родин області мають дітей віком до 18 років. З їх числа 72,2% виховують одну дитину, 22,5% – двох, 5,3% – трьох і більше дітей. Дві дорослі особи є у складі половини домогосподарств з дітьми, три та більше особи – у 46,5% цих сімей. Разом з тим, 2,7% домогосподарств утримує лише одна доросла особа, у більшості з них виховується по одній дитині.

Серед домогосподарств без дітей кожне третє складається із осіб непрацездатного віку.

На добробут родин впливає наявність та кількість працюючих осіб у їх складі. За отриманими результатами, працюючі особи є у складі 76% домогосподарств нашого краю. Зокрема, 46,5% з них мають двох працюючих осіб, 40,4% – тільки одного працюючого, а 13,1% – трьох і більше таких осіб. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство області становить 1,3 особи (в Україні – одна особа). Коефіцієнт економічного навантаження на працюючого члена домогосподарства (відношення загальної кількості членів домогосподарства до кількості працюючих) в області становить 2,27 (в Україні – 2,51). Серед регіонів цей показник найвищий у Рівненській області – 3,66,  найнижчий у Харківській – 2,1.

Начальник Головного управління статистики О.В.Бліннікова

26.05.2014

Діти в cім’ях прикарпатців

Щороку 1 червня в усьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми та піклується про них.

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться Головним управлінням статистики, у 2013 році на Прикарпатті налічувалося 451,2 тис. домогосподарств, майже  половина з яких (48%) мали у своєму складі дітей віком до 18 років. Дві третини таких родин виховували по одній дитині, 29% – по дві та 4% – три дитини і більше.

В цілому по Україні частка сімей з дітьми становить 38%. Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає п’яте місце за часткою домогосподарств, у складі яких є діти. Серед областей Карпатського економічного району, до якого належить і наша область, найвищий відсоток домогосподарств з дітьми на Закарпатті (54%), найнижчий – на Львівщині (46%).

Кожне четверте домогосподарство області мало у своєму складі дітей у віці до трьох років, а переважали сімї з дітьми у віці від 3 до 6 та від 7 до 13 років (39% та 37% відповідно).

Матеріальний статок та добробут родин з дітьми залежить від наявності дорослих осіб у їх складі. Так, за отриманими даними, більше половини (53%) сімей з дітьми мали у своєму складі трьох дорослих осіб і більше, 37% – двох, а кожне десяте домогосподарство утримувала одна доросла особа.

Начальник Головного управління статистики     О.В.Бліннікова

 

06.05.2014

Пересічна родина Івано-Франківщини

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку.

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного Головним управлінням статистики, у 2013 році на Прикарпатті налічувалося 451,2 тис.домогосподарств, що складає 2,7% від їх загальної кількості по Україні.  З них 55% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Середній розмір домогосподарства становить три особи.

Для області найбільш характерні домогосподарства з чотирьох і більше осіб (38% загальної кількості). Відсоток сімей, у складі яких одна, дві та три особи, майже однакова та становить відповідно 22%, 21% та 19%. У порівнянні з попереднім роком збільшилась частка домогосподарств, у складі яких є одна (на 2,9 в.п.) та три особи (на 1,9 в.п.), і зменшилась із двох (на 2,7 в.п.) та чотирьох і більше осіб (на 2,1 в.п.).

Майже половина (48%) родин виховує дітей віком до 18 років. При цьому дві третини таких сімей має одну дитину, кожні три з десяти – двох дітей та майже 4% – троє дітей та більше.

Серед домогосподарств без дітей 40% складаються з однієї особи, переважна більшість яких перебувають у непрацездатному віці.

Добробут та матеріальний статок родин в значній мірі залежить від наявності у їх складі працюючих. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство області становить одну особу. Дві третини домогосподарств повідомили, що у них є працюючі, причому 48% з них мають тільки одного, 38% – двох та 14% – трьох та більше працюючих осіб.

Начальник Головного управління  О.В.Бліннікова

08.08.2013

Домогосподарства Івано-Франківської області

Головне управління статистики інформує. З метою дослідження соціальних та демографічних характеристик домогосподарств області наприкінці 2012 року проведене опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2013 році.

За отриманими результатами, на даний час в нашій області нараховується 451,2 тис. домогосподарств, що стано­вить майже  3%  загальної кількості по Україні. З них у сільській місцевості проживають 55%, решта – у міських поселен­нях. Кожне шосте домогосподарство мешкає в обласному центрі. Середньо­статистична сім’я складається з трьох осіб.

Найпоширенішими в області залишаються сім’ї з чотирьох осіб та більше (38%). Майже однакова частка домогосподарств мають у своєму складі одну та дві особи (22% та 21% відповідно), дещо менше – трьох осіб (19%).

Упродовж останніх трьох років питома вага сімей, які виховують дітей віком до 18 років, не змінюється і становить 48% загальної кількості по області. У більшості з них (67%) – по одній дитині, що характерно для всіх регіонів країни. У 29% родин – по дві дитини, і лише у 4% домогосподарствах виховується по троє дітей і більше. Із числа домогосподарств з дітьми більше половини (53%) мають у своєму складі три та більше дорослих осіб, 37% – дві особи. Разом з тим, кожне десяте домогосподарство утримує лише одна доросла особа, причому майже в кожному п’ятому з них виховується по двоє та більше дітей.

Більше половини домогосподарств області не мають дітей у своєму складі. Серед них 40% – це одинаки, з яких 81% – особи непрацездатного віку.

Добробут та рівень життя домогосподарств в значній мірі залежить від наявності та кількості працюючих осіб у їх складі. Так, дві третини сімей області ма­ють у своєму складі працюючих осіб. Майже у половині  таких домогос­подарств працює одна особа, у  38% – дві особи, у 14% – три особи і більше. Коефіцієнт економічного навантаження на працюючого члена домогосподарства (відношення загальної кількості членів домогосподарства до кількості працюючих) дещо зменшився у порівнянні з попереднім роком  і склав 2,64.

Начальник Головного управління статистики М.М.Колімбровський

20.05.2013 р.

Про домогосподарства області, які мають у своєму складі дітей

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного працівниками Головного управління статистики у 2012 році, на Прикарпатті проживало 451,3 тис. домогосподарств, майже  половина з яких (48%) мали у своєму складі дітей віком до 18 років. Понад дві третини таких родин виховувало по одній дитині, 28% – по дві та 4% – три дитини і більше.

Для порівняння: серед областей Карпатського економічного району, до якого належить і наша область, найвищий відсоток домогосподарств з дітьми на Закарпатті (54%), найнижчий – на Львівщині (46%). В цілому по Україні частка таких сімей становить 38%. Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає п’яте місце за відсотком домогосподарств, у складі яких є діти.

В області переважали сімї з дітьми у віці 7-13 років (36%) та 14-15 років (27%). Кожне шосте домогосподарство мало у своєму складі дітей у віці до трьох років.

Рівень матеріального добробуту домогосподарств з дітьми залежить від наявності дорослих осіб у їх складі. Так, за отриманими у 2012 році даними, більше половини (57%) сімей з дітьми мали у своєму складі трьох дорослих осіб і більше, 38% – двох, а майже 5% домогосподарств утримувала одна доросла особа.

Начальник  Головного управління статистики М.М.Колімбровський

10.07.2012 р.

Демографічні характеристики домогосподарств області

Головне управління статистики інформує. З метою дослідження соціально-демографічних характеристик сімей області у IV кварталі 2011 року проведене вибіркове опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2012 році.

За отриманими результатами, розповсюдженими на всі домогосподарства, в нашій області нараховується 451,3 тис. домогосподарств або 2,7% загальної кількості по Україні. З них 55% мешкають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Кожне шосте домогосподарство Івано-Франківщини проживає в обласному центрі. Середньостатистичне домогосподарство складається  із трьох осіб.

 Підсумки опитування респондентів показали, що найбільш поширеними в області є домогосподарства, в складі яких чотири особи та більше (40%). Майже кожна четверта сімя має у своєму складі двох осіб,  кожна пята – одну, кожна шоста – трьох осіб.

Близько половини (48%) родин виховують дітей віком до 18 років, з них    68% – одну дитину, 28% – дві, 4% – трьох і більше дітей. Серед цих домогосподарств більше половини (57%) мають у своєму складі три та більше дорослих осіб, а 5% – лише одну дорослу особу, причому у кожному дев’ятому із них виховується по двоє дітей та більше.

Із числа домогосподарств без дітей більше третини – одинаки, з яких 79% – особи непрацездатного віку.

Матеріальний статок та добробут родин в значній мірі залежить від кількості працюючих осіб. Так, 67% домогосподарств області повідомили, що мають у своєму складі працюючих осіб. У половині  таких сімей працює одна особа, у  41% – дві особи, у 10% – три і більше.

Начальник Головного управління статистики  М.М. Колімбровський
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області