20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Відділ статистики в Долинському районі / Архів даних

10.05.2016

Пересічна родина Івано-Франківщини

Головне управління статистики інформує. За матеріалами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2015 році в Івано-Франківській області налічувалося 451,6 тис. домогосподарств або 3% загальної їх кількості в країні. Більше половини (55%) домогосподарств нашого краю проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях, кожна шоста родина мешкає в обласному центрі.

Середньостатистична прикарпатська родина складається з трьох осіб, а по Україні в цілому середній розмір домогосподарства становить 2,6 особи. Більш чисельні сім’ї характерні для західних областей. У країнах Європейського Союзу пересічне домогосподарство складається з 2,3 особи.

Більше третини родин нашого краю мають у своєму складі чотирьох осіб і більше, 30% – трьох осіб. Частка сімей з двох осіб становить 22,7% загальної кількості. Серед домогосподарств без дітей кожне четверте – одинаки, з яких 69% – особи непрацездатного віку.

Майже половина (48%) родин області виховують дітей віком до 18 років. У переважній більшості з них (72,2%) – лише одна дитина, у 22,5% сімей – двоє дітей, 5,3% домогосподарств мають у своєму складі троє і більше дітей.

Серед областей України Івано-Франківщина посіла четверте місце як за часткою родин з дітьми, так і за часткою багаточисельних домогосподарств (з чотирьох і більше осіб).

Умови та рівень життя домогосподарств з дітьми значною мірою залежать від кількості дорослих осіб у їх складі. Більше половини сімей нашого краю мають у своєму складі двох дорослих осіб, 46,5% – трьох і більше, 2,7% – тільки одну дорослу особу.

На благополуччя та добробут родини впливає наявність та кількість працюючих осіб у їх складі. Три чверті домогосподарств області мають працюючих осіб. З їх числа 46,5% мають двох працюючих, 40,4% – одну,  13,1% – трьох і більше осіб. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство склала 1,3 особи.

Довідково: 15 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день сім’ї.

Це свято стало особливим і в нашій країні, оскільки українці споконвіку славилися міцним сімейним устроєм, духовною єдністю поколінь, гостинністю та працелюбністю.

Нехай цей міжнародний день стане святом для кожного з нас, продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

В.о. начальника Головного управління статистики          Ю.О.Макар

 

28.07.2015

Демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

Наприкінці 2014 року Головним управлінням статистики в рамках обстеження умов життя домогосподарств проведено дослідження соціально-демографічних характеристик домогосподарств області.

За отриманими даними, в області нараховується 451,6 тис. домогосподарств, що становить три відсотки загальної кількості по Україні. У сільській місцевості проживають 55% домогосподарств, кожне шосте домогосподарство мешкає в обласному центрі.

У середньому домогосподарство Прикарпаття складається з трьох осіб. Третина родин мають у своєму складі чотирьох і більше осіб, кожні три з десяти – складаються з трьох осіб, 22,7% – з двох, 13,6% – лише з однієї особи.  Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає четверте місце за питомою вагою сімей, у складі яких чотири та більше осіб.

Близько половини (48%) родин області мають дітей віком до 18 років. З їх числа 72,2% виховують одну дитину, 22,5% – двох, 5,3% – трьох і більше дітей. Дві дорослі особи є у складі половини домогосподарств з дітьми, три та більше особи – у 46,5% цих сімей. Разом з тим, 2,7% домогосподарств утримує лише одна доросла особа, у більшості з них виховується по одній дитині.

Серед домогосподарств без дітей кожне третє складається із осіб непрацездатного віку.

На добробут родин впливає наявність та кількість працюючих осіб у їх складі. За отриманими результатами, працюючі особи є у складі 76% домогосподарств нашого краю. Зокрема, 46,5% з них мають двох працюючих осіб, 40,4% – тільки одного працюючого, а 13,1% – трьох і більше таких осіб. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство області становить 1,3 особи (в Україні – одна особа). Коефіцієнт економічного навантаження на працюючого члена домогосподарства (відношення загальної кількості членів домогосподарства до кількості працюючих) в області становить 2,27 (в Україні – 2,51). Серед регіонів цей показник найвищий у Рівненській області – 3,66,  найнижчий у Харківській – 2,1.

Начальник Головного управління статистики О.В.Бліннікова

26.05.2014

Діти в cім’ях прикарпатців

Щороку 1 червня в усьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми та піклується про них.

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться Головним управлінням статистики, у 2013 році на Прикарпатті налічувалося 451,2 тис. домогосподарств, майже  половина з яких (48%) мали у своєму складі дітей віком до 18 років. Дві третини таких родин виховували по одній дитині, 29% – по дві та 4% – три дитини і більше.

В цілому по Україні частка сімей з дітьми становить 38%. Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає п’яте місце за часткою домогосподарств, у складі яких є діти. Серед областей Карпатського економічного району, до якого належить і наша область, найвищий відсоток домогосподарств з дітьми на Закарпатті (54%), найнижчий – на Львівщині (46%).

Кожне четверте домогосподарство області мало у своєму складі дітей у віці до трьох років, а переважали сімї з дітьми у віці від 3 до 6 та від 7 до 13 років (39% та 37% відповідно).

Матеріальний статок та добробут родин з дітьми залежить від наявності дорослих осіб у їх складі. Так, за отриманими даними, більше половини (53%) сімей з дітьми мали у своєму складі трьох дорослих осіб і більше, 37% – двох, а кожне десяте домогосподарство утримувала одна доросла особа.

Начальник Головного управління статистики     О.В.Бліннікова

 

06.05.2014

Пересічна родина Івано-Франківщини

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку.

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного Головним управлінням статистики, у 2013 році на Прикарпатті налічувалося 451,2 тис.домогосподарств, що складає 2,7% від їх загальної кількості по Україні.  З них 55% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Середній розмір домогосподарства становить три особи.

Для області найбільш характерні домогосподарства з чотирьох і більше осіб (38% загальної кількості). Відсоток сімей, у складі яких одна, дві та три особи, майже однакова та становить відповідно 22%, 21% та 19%. У порівнянні з попереднім роком збільшилась частка домогосподарств, у складі яких є одна (на 2,9 в.п.) та три особи (на 1,9 в.п.), і зменшилась із двох (на 2,7 в.п.) та чотирьох і більше осіб (на 2,1 в.п.).

Майже половина (48%) родин виховує дітей віком до 18 років. При цьому дві третини таких сімей має одну дитину, кожні три з десяти – двох дітей та майже 4% – троє дітей та більше.

Серед домогосподарств без дітей 40% складаються з однієї особи, переважна більшість яких перебувають у непрацездатному віці.

Добробут та матеріальний статок родин в значній мірі залежить від наявності у їх складі працюючих. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство області становить одну особу. Дві третини домогосподарств повідомили, що у них є працюючі, причому 48% з них мають тільки одного, 38% – двох та 14% – трьох та більше працюючих осіб.

Начальник Головного управління  О.В.Бліннікова

08.08.2013

Домогосподарства Івано-Франківської області

Головне управління статистики інформує. З метою дослідження соціальних та демографічних характеристик домогосподарств області наприкінці 2012 року проведене опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2013 році.

За отриманими результатами, на даний час в нашій області нараховується 451,2 тис. домогосподарств, що стано­вить майже  3%  загальної кількості по Україні. З них у сільській місцевості проживають 55%, решта – у міських поселен­нях. Кожне шосте домогосподарство мешкає в обласному центрі. Середньо­статистична сім’я складається з трьох осіб.

Найпоширенішими в області залишаються сім’ї з чотирьох осіб та більше (38%). Майже однакова частка домогосподарств мають у своєму складі одну та дві особи (22% та 21% відповідно), дещо менше – трьох осіб (19%).

Упродовж останніх трьох років питома вага сімей, які виховують дітей віком до 18 років, не змінюється і становить 48% загальної кількості по області. У більшості з них (67%) – по одній дитині, що характерно для всіх регіонів країни. У 29% родин – по дві дитини, і лише у 4% домогосподарствах виховується по троє дітей і більше. Із числа домогосподарств з дітьми більше половини (53%) мають у своєму складі три та більше дорослих осіб, 37% – дві особи. Разом з тим, кожне десяте домогосподарство утримує лише одна доросла особа, причому майже в кожному п’ятому з них виховується по двоє та більше дітей.

Більше половини домогосподарств області не мають дітей у своєму складі. Серед них 40% – це одинаки, з яких 81% – особи непрацездатного віку.

Добробут та рівень життя домогосподарств в значній мірі залежить від наявності та кількості працюючих осіб у їх складі. Так, дві третини сімей області ма­ють у своєму складі працюючих осіб. Майже у половині  таких домогос­подарств працює одна особа, у  38% – дві особи, у 14% – три особи і більше. Коефіцієнт економічного навантаження на працюючого члена домогосподарства (відношення загальної кількості членів домогосподарства до кількості працюючих) дещо зменшився у порівнянні з попереднім роком  і склав 2,64.

Начальник Головного управління статистики М.М.Колімбровський

20.05.2013 р.

Про домогосподарства області, які мають у своєму складі дітей

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного працівниками Головного управління статистики у 2012 році, на Прикарпатті проживало 451,3 тис. домогосподарств, майже  половина з яких (48%) мали у своєму складі дітей віком до 18 років. Понад дві третини таких родин виховувало по одній дитині, 28% – по дві та 4% – три дитини і більше.

Для порівняння: серед областей Карпатського економічного району, до якого належить і наша область, найвищий відсоток домогосподарств з дітьми на Закарпатті (54%), найнижчий – на Львівщині (46%). В цілому по Україні частка таких сімей становить 38%. Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає п’яте місце за відсотком домогосподарств, у складі яких є діти.

В області переважали сімї з дітьми у віці 7-13 років (36%) та 14-15 років (27%). Кожне шосте домогосподарство мало у своєму складі дітей у віці до трьох років.

Рівень матеріального добробуту домогосподарств з дітьми залежить від наявності дорослих осіб у їх складі. Так, за отриманими у 2012 році даними, більше половини (57%) сімей з дітьми мали у своєму складі трьох дорослих осіб і більше, 38% – двох, а майже 5% домогосподарств утримувала одна доросла особа.

Начальник  Головного управління статистики М.М.Колімбровський

10.07.2012 р.

Демографічні характеристики домогосподарств області

Головне управління статистики інформує. З метою дослідження соціально-демографічних характеристик сімей області у IV кварталі 2011 року проведене вибіркове опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2012 році.

За отриманими результатами, розповсюдженими на всі домогосподарства, в нашій області нараховується 451,3 тис. домогосподарств або 2,7% загальної кількості по Україні. З них 55% мешкають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Кожне шосте домогосподарство Івано-Франківщини проживає в обласному центрі. Середньостатистичне домогосподарство складається  із трьох осіб.

 Підсумки опитування респондентів показали, що найбільш поширеними в області є домогосподарства, в складі яких чотири особи та більше (40%). Майже кожна четверта сімя має у своєму складі двох осіб,  кожна пята – одну, кожна шоста – трьох осіб.

Близько половини (48%) родин виховують дітей віком до 18 років, з них    68% – одну дитину, 28% – дві, 4% – трьох і більше дітей. Серед цих домогосподарств більше половини (57%) мають у своєму складі три та більше дорослих осіб, а 5% – лише одну дорослу особу, причому у кожному дев’ятому із них виховується по двоє дітей та більше.

Із числа домогосподарств без дітей більше третини – одинаки, з яких 79% – особи непрацездатного віку.

Матеріальний статок та добробут родин в значній мірі залежить від кількості працюючих осіб. Так, 67% домогосподарств області повідомили, що мають у своєму складі працюючих осіб. У половині  таких сімей працює одна особа, у  41% – дві особи, у 10% – три і більше.

Начальник Головного управління статистики  М.М. Колімбровський
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області