16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Відділ статистики в Долинському районі / Архів даних

30.05.16

Розповсюдженість куріння серед жителів Прикарпаття

Головне управління статистики інформує. За результатами щорічного вибіркового опитування домогосподарств Івано-Франківської області щодо розповсюдженості тютюнопаління, яке проводилося органами державної статистики наприкінці 2015 року серед осіб віком 12 років та старше, 16% наших краян зазначеного віку мають цю шкідливу звичку (у 2010 році – 18,8%).

Щодо кількості курців за регіонами України серед лідерів опинилася Запорізька область, де пристрасть до куріння мають 24,1% населення цього віку. Друге та третє місця займають відповідно Донецька та Полтавська області (22,4% та 22,2%). Найбільшими прихильниками здорового способу життя виявилися мешканці Вінничини та Тернопільщини, серед яких курців було найменше – 13,3%. У цілому в державі шкідливу звичку курити мають 18,4% осіб відповідного віку.

Серед курців нашого краю у 30,4% термін куріння перевищує 20 років, у 22,5% – від 11 до 15 років, у 17,1% – від 1 до 5 років. Понад третина з тих, що курить, випалюють за добу від 6 до 10 сигарет, 27% – від 16 до 20 сигарет та 26,4% осіб викурюють від 1 до 5 сигарет. За останній рік зросла частка курців, які випалюють від 1 до 5 та понад 16 сигарет.

Куріння в значній мірі негативно позначається на стані здоров’я. Від злоякісних новоутворень органів дихання та грудної клітки, за даними статистики населення, в області у 2015 році померло 427 осіб. Крім того, куріння впливає і на фінансове становище пересічного домогосподарства. Так, за останніми результатами обстеження, 1,3% грошових коштів зникають із бюджету сімї разом з димом сигарет. Якщо до витрат на тютюн додати ще витрати на алкоголь, то ця сума в 1,6 раза перевищить щомісячні видатки середньостатистичної родини на відпочинок і культуру. Крім того, це на 31,9% більше витрат на освіту. Таким чином, як засвідчило відповідне спостереження, прикарпатці на шкідливі звички витрачають більше коштів, ніж на інтелектуальний і духовний розвиток особистості.

За даними статистики торгівлі, обсяг роздрібного товарообороту тютюнових виробів у 2015 році через торгову мережу підприємств–юридичних осіб зменшився з 2014 роком у порівнянних цінах на 20% і склав 902,1 млн.грн. За цей період продовжилась тенденція до подорожчання підакцизних товарів, що було зумовлено підвищенням ставок акцизного збору. Так, за даними статистики цін, у 2015 році на Прикарпатті індекс споживчих цін на тютюнові вироби склав 113,4%, в Україні – 118,4%.

Довідково: 31 травня Всесвітній день без тютюну, який у 1987 році проголосила Світова організація охорони здоровя. У цей день у всьому світі проходять акції щодо боротьби з курінням.

Начальник Головного управління статистики   О.В. Бліннікова

 

26.05.2014

Розповсюдженість куріння серед жителів Прикарпаття

31 травня в усьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, адже пристрасть до куріння є найпоширенішою шкідливою звичкою.

З метою отримання інформації щодо кількості курців серед населення  Прикарпаття працівниками Головного управління статистики проведено відповідне опитування осіб у віці 12 років і старшому. Отримані результати свідчать, що шкідливу звичку курити мають 17% або 193,2 тис. жителів області цієї вікової категорії. Порівняно з даними 2010 року кількість таких осіб зменшилась на 11%.

Для порівняння: у державі частка курців склала 21%, у Карпатському економічному районі, до якого належить і наша область, – майже 19%. Щодо регіонів України, то серед лідерів опинилися Херсонська, Дніпропетровська, Донецька, Миколаївська області та м.Київ, де 26-24% населення відповідного віку мають пристрасть до куріння. Найбільшими прихильниками здорового способу життя виявилися мешканці Вінницької та Київської областей, серед яких курців було найменше.

З числа курців нашого краю 44% припадає на тих, що курять понад 20 років, 18% – від 16 до 20, майже 30% – від 6 до 15 років. Найбільша частка з тих, що курять, випалюють за добу від 6 до 10 сигарет, майже 40% – від 11 до 20 сигарет та близько 1% осіб викурюють більше однієї пачки в день.

Частка витрат на тютюнові вироби в усіх грошових витратах одного пересічного домогосподарства області, як і в середньому по Україні, становить 2%.

Начальник Головного управління статистики   О.В.Бліннікова

 

20.05.2013 р.

Розповсюдженість куріння серед населення Івано-Франківщини

Здоров’я кожної людини, в значній мірі, залежить від способу її життя, наявності шкідливих звичок, зокрема, куріння. 31 травня Світовою організацією охорони здоровя проголошено Всесвітнім днем боротьби з курінням.

Головне управління статистики інформує. За результатами вибіркового опитування домогосподарств Івано-Франківської області, шкідливу звичку курити у 2012 році мали 163 тис.осіб у віці 12 років і старше (14% цієї вікової групи населення). Починаючи з 2009 року, в області спостерігається тенденція щодо зменшення кількості таких осіб.

Для порівняння: у державі частка курців склала 22%, у Карпатському економічному районі, до якого належить і наша область, – 19%. Щодо регіонів України, то серед лідерів опинилися Донецька, Дніпропетровська, Херсонська та Полтавська області, де 27-26% населення відповідного віку мають пристрасть до куріння. Найбільшими прихильниками здорового способу життя виявилися мешканці нашого краю та Київської області, серед яких курців було найменше.

За тривалістю куріння найбільша питома вага респондентів припадає на тих, що курять понад 20 років, – 38%. Майже кожна п’ята особа повідомила, що курить від 11 до 15 років, кожна шоста – від 1 до 5, кожна восьма – від 6 до 10 та від 16 до 20 років відповідно.

З числа курців найбільше тих (57%), які викурюють за добу від 6 до 10 сигарет, 18% спалюють 16-20, 16% – 1-5, 8% – 11-15, 1% – понад 20 сигарет.

Начальник  Головного управління статистики М.М.Колімбровський
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області