14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Долинська районна державна адміністрація

 ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


новини
13.12.2019 | Шановні судді, працівники судів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Знаю, що почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас  високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а найголовніше - поваги і любові до людей.

Я уклінно дякую усім суддям, які сьогодні виконують  свої обов'язки, суддям, які нещодавно обрали цю відповідальну професію та які, розуміючи всі складнощі фаху, взялися за роботу. Велика повага та вдячність суддям у відставці, які протягом усього життя були відданими праву та закону і з гордістю несли цю нелегку ношу правосуддя.

Добра Вам, здоров'я, життєвої наснаги! І нехай Ваша праця  завжди приносить внесок для процвітання нашої держави!

 

Заступник голови

районної державної адміністрації

Михайло Дидяк

13.12.2019 | ЗВЕРНЕННЯ!

Результат пошуку зображень за запитом "день ліквідатора"Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

 Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом — зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

                                                 Щиросердно Вам дякую за неоціненний подвиг та бажаю міцного здоров’я Вам і Вашим родинам та довгих років життя!

Заступник голови

районної державної адміністрації

Михайло Дидяк

13.12.2019 | Чорнобиль не має минулого часу

Сьогодні, в Центрі культури і дозвілля відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щороку 14 грудня відповідно до Указу президента від 10.11.2006 N 945/2006.

13.12.2019 | Питання вакцинації населення району – на контролі у керівництва районної державної адміністрації

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів нараду щодо стану вакцинації населення, в якій взяли участь заступник голови районної ради Зеновій Мандрик та директор КНП «Центр первинної медичної допомоги» Долинської районної ради Володимир Фотуйма.

13.12.2019 | Зміни до Закону України” “Про публічні закупівлі”

Результат пошуку зображень за запитом "публічні закупівлі"Мінекономіки, у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України 19.09.2019 Закону України “Про внесення змін до Закону України” “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” (далі - Закон), який вводиться в дію з 19 квітня 2020 року, повідомляє.

13.12.2019 | Директор НД «Просвіта» Ніна Радухівська - переможець обласного конкурсу організаторів дозвілля

11 грудня, в актовій залі Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття відбулося засідання обласного об’єднання творчих клубних працівників «Літопис», на якому заслухали питання режисури клубних заходів.

13.12.2019 | Колективу Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представлено нового керівника

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк представив нового керівника  Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Степана Пенгрина.

13.12.2019 | З серпня 2014 року на обороноздатність країни прикарпатці перерахували понад 1,3 млрд грн військового збору

news-imageНа підтримку українського війська, з серпня 2014 року по листопад 2019 року, прикарпатці сплатили понад 1,3 млрд грн військового збору. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

13.12.2019 | Запрацювала цифрова платформа підтримки українських малих і середніх підприємств

news-imageЄвропейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Євросоюз (ЄС) за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу.

12.12.2019 | Просимо в тебе, Андрію, даруй нам мир, добро і надію

11 грудня 2019 року в навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбулися загальнообласні Андріївські вечорниці «Просимо в тебе, Андрію, даруй нам мир, добро і надію».


Важлива інформація!

Військкомат інформує!
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області