10 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
10.12.2019 | Нові правила інформування споживачів про терміни придатності харчових продуктів

 

У зв’язку із введенням в дію 6 серпня поточного року Закону України «Про інформацію для споживачів харчових продуктів» було підготовлено інфографіку, у якій надано роз’яснення про нові вимоги до маркування термінів придатності харчових продуктів. Зокрема, йдеться про такі терміни – «краще спожити до…», «краще спожити до кінця…» та «вжити до».


10.12.2019 | 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

 

Напередодні, 13 грудня, о 14:00 год. у Центрі культури та дозвілля (м.Долина) відбудуться урочисті заходи!

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь!


10.12.2019 | Цьогоріч бізнес Долинщини та Болехівщини збільшив сплату єдиного податку на понад 5 мільйонів гривень

 

Впродовж січня-листопада 2019 року платники Долинщини та Болехівщини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, спрямували до місцевих бюджетів 47,5 млн грн єдиного податку. Це на 5,4 млн грн, або 12,8 відсотка більше надходжень аналогічного періоду 2018 року.


10.12.2019 | Керівники Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей підписали Меморандум про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло»

 

У рамках конференції «Співпраця задля розвитку», організованої з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло». Її підписантами виступили Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області.


9.12.2019 | Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті!

 

З початку 2019 року в Україні сталося вже 94 тисячі 283 пожежі, з яких більше 28 тисяч виникли у житловому секторі. Ці пожежі забрали життя вже 1 тисячі 625 людей. Ще 1 тисяча 349 громадян отримали травми різного ступеня тяжкості.


9.12.2019 | Марія Савка: Необхідно створити робочу групу для координації зусиль задля участі у конкурсі проектів регіонального розвитку

news-image

 

Сьогодні на щотижневій онлайн-нараді, яка відбулася під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, йшлося про особливості реалізації програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу (секторальна підтримка).

Участь у онлайн - нараді взяли заступник голови районної державної  адміністрації Михайло Дидяк, керівник апарату  Ірина Мацалак,  керівники структурних підрозділів районної державної  адміністрації та інші.


9.12.2019 | Із школярами обговорили питання захисту від домашнього насильства та протидії булінгу

 

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівниками Долинського бюро правової допомоги Галиною Стефанишин та Віктором Жмуркевичем  спільно з інспектором ювенальної превенції  Долинського відділення поліції Олександром Ліцманом та старшим  інспекторомДолинського  міськрайонного сектору філії державної установи  «центр пробацій» Інною Москальчук проведено інформаційно-просвітницький  західдля учнів 8-10 класів Долинської ЗОШ І-ІІІ  ступенів №5. Метою  заходу було попередження і запобігання всіх видів насильства в дитячому та юнацькому середовищі.


9.12.2019 | Сьогодні у Долинській центральній районній бібліотеці розпочався тиждень права!

 

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Головні завдання Тижня права в бібліотеці, який триватиме з 9 по 12 грудня, – показати важливість правової освіти для українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

То ж чекаємо всіх бажаючих на Тиждень права в бібліотеці.


9.12.2019 | До уваги працівників районної державної адміністрації!

 

З 1 січня 2020 року буде розширено коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство.


6.12.2019 | Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

 

Щиро вітаю  Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ, об’єднаних територіальних громад.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю  усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

 

Заступник голови

районної державної адміністрації

Михайло ДидякВажлива інформація!

Військкомат інформує!
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області