2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
1.12.2020 | У Долинському районі відновлено ще один об’єкт, пошкоджений внаслідок червневої повені

Днями в с.Княжолука завершено роботи з відновлення водозахисної висоководної дамби на річці Свіча в водозабору Долинського ВУВКГ, пошкодженої стихією в червні 2020 року.


1.12.2020 | Питання щодо захворюваності на ВІЛ/СНІД на території Долинщини обговорено на нараді у заступника голови районної державної адміністрації

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів нараду щодо захворюваності на ВІЛ/СНІД та здійсненні профілактичних заходів, в якій взяв участь завідувач консультативно-діагностичного відділення КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» ДРР Ярема Попадюк.


1.12.2020 | 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Презентація на тему: "1 грудня -Всесвітній День боротьби зі СНІДом"1 грудня відмічається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.


1.12.2020 | Внутрішня система забезпечення якості освіти у школах – розроблено методрекомендації

Сектор забезпечення якості вищої освіти – Національний фармацевтичний університет (НФаУ)Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН вчора, 30 листопада 2020 року.


1.12.2020 | 16 проєктів розвитку туризму в області позмагаються у конкурсі

news-imageНещодавно завершився прийом заявок у рамках другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.


1.12.2020 | Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію. Основні факти про імунізацію

news-imageЗа останні кілька років в Україні серед батьків відзначалося велике занепокоєння з приводу щеплень і навіть страх перед щепленнями. Ці страхи посилилися через неправдиву і невірну інформацію, яку поширюють ЗМІ, включаючи інтернет. Ви не можете уявити, наскільки неблагополучною є ситуація. Оскільки імунізація може врятувати безліч життів, що є багато безпечнішим, ніж життя без неї, про це інформує Ольга Рапалюк – лікар-інфекціоніст КНП « ІФ ОЦГЗ».


1.12.2020 | Касові операції банків та інкасаторських компаній будуть осучаснені

news-imageНаціональний банк України осучаснив низку норм, пов’язаних із проведенням касових операцій банків та інкасаторських компаній.


1.12.2020 | Василь Івасик: З огляду на пандемію та непросту економічну ситуацію в державі, ми повинні забезпечити надання домогосподарствам житлових субсидій

news-imageЗа результатами моніторингу станом на кінець листопада в області субсидію отримують 97,9 тис. осіб, що складає 21,7 відс. від кількості домогосподарств (450,4 тис.). З них 94,2 тис. осіб отримують субсидію у готівковій формі та 3,7 тис. осіб – у грошовій безготівковій формі.


1.12.2020 | Керівництво районної державної адміністрації приділяє значну увагу протидії поширенню коронавірусу COVID-19 на території Долинського району

Вчора з даного питання голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик провів нараду за участі заступників голови РДА, представників КНП «Центр надання первинної медичної допомоги» ДРР, КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» ДРР, Долинської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», Долинського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


1.12.2020 | Оперативна інформація про поширення COVID-19 у районі станом на 01 грудня 2020 року

За даними Долинської міськрайонної філії державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» з початку пандемії у 2434 жителів територіальних громад (в тому числі Болехівської міської ради) була підозра на коронавірусну інфекцію.Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області