16 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
14.02.2020 | Голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик здійснив робочу поїздку до сіл Лолин, Максимівка, Ангелівка та Підліски.

 

Спільно із відповідальними керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та директором Центру первинної медичної допомоги оглянули об’єкти соціальної інфраструктури: школи, будинки культури, ФАПи, поспілкувалися з керівниками цих закладів.


14.02.2020 | Зустріч з роботодавцями

 

12 лютого 2020 року Долинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено зустріч з роботодавцями, які проводять свою діяльність на території села Старий Мізунь Вигодської сільської ради ОТГ.


13.02.2020 | Про призов громадян на строкову військову службу навесні 2020 року

 

12 лютого у Долинському ОМВК відбулася семінарське заняття з питань проведення та організації призову громадян 1993-2002 р.н. на строкову військову службу навесні 2020 року.


12.02.2020 | Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

 Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.


12.02.2020 | Робота комунальних підприємств та вирішення проблемних питань їх діяльності на контролі у очільника району

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик разом з керуючим справами районної ради Зеновієм Мандриком проводять чергове спільне засідання з керівниками Долинського ВУВКГ, Долинської багатопрофільної лікарні,територіального центру соціального обслуговування, Центру первинної медичної допомоги та Інклюзивно-ресурсного центру.


12.02.2020 | Управління соціального захисту населення закликає роботодавців легалізовувати найманих працівників!

 

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення.


12.02.2020 | Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання пільг та субсидій у 2020 році

 

Постановою Кабінету міністрів України від 23.10.2019 № 883 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома сценаріями, у тому числі індекс споживчих цін.


12.02.2020 | 12 лютого православні християни відзначають свято Трьох Святих: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста.

 

Також це свято називають ще Собор Трьох Святителів або Трисвяття.

У цей день згадують трьох учителів, які стали для віруючих людей натхненням, а за їхніми словами звертаються неодноразово. В народі цей день називають святом сімейної святості, позаяк три сім’ї святителів були дуже віруючими і виховали своїх дітей в любові і повазі до віри.


11.02.2020 | Для працівників районної державної адміністрації, відповідальних за діловодство, провели семінар щодо зберігання архівних документів

 

На семінарі начальник архівного відділу районної державної адміністрації Володимира Готліб висвітлила питання щодо систематизації зберігання документів у діловодстві згідно Наказу Міністерства юстиції від 18.06.2015  № 1000/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях».


11.02.2020 | Поетапне збільшення пенсійного віку для окремих категорій осіб - визнано незаконним

 

До Долинського бюро правової допомоги часто звертаються громадяни із запитаннями, що стосуються пенсійного забезпечення. Зокрема, щодо віку виходу на пенсію, мінімально-необхідного страхового стажу, про вихід на пенсію на пільгових умовах чи за вислугою років.

      Важлива інформація!

Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області