17 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
22 січень 2020 | Сьогодні, 22 січня, відзначаємо День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР

 

З нагоди свята в Народному домі «Просвіта» відбулися урочистості під гаслом «Нам берегти Тебе, соборну і єдину» за участі духовенства, освітян, школярів, представників влади та громадськості.

На честь річниці пам’ятної дати на святковому заході виступив заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк.

- Цього року ми відзначаємо 101 –річницю Акту Злуки. Зрештою, багатьом  історичним подіям уже минуло 100-ліття.  Це і – проголошення незалежності Української Народної  Республіки, бій під Крутами,  прийняття Конституції Української Народної Республіки… Головне, що треба нам зробити – це усвідомити правильні уроки тих історичних подій. Працювати на зміцнення українського суспільства, бути непохитними у розбудові сильної,  самодостатньої України, що є основною незалежності і соборності.

Також заступник голови РДА подякував усім, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави.

- Щиро вітаю усіх жителів краю, учасників АТО та Революції Гідності, волонтерів  з днем Соборності України! Безмежно вдячний всім, хто власною мудрістю, відвагою та любов’ю наповнював силою і незламністю український народ. Хто в різний час стояв біля витоків нашої державності, заклавши у генах нації велич і свободу духу. Усім, хто своєю працею та життям дав нам найцінніші поради та настанови!

Історичну довідку для присутніх підготував   почесний голова РО ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка Степан Янковський. Доповідач  зробив акцент на історичних явищах Української революції, пов’язаних із творенням війська, формуванням органів влади, спадкоємності державотворчих традицій УНР, Української Держави, ЗУНР. Наголосив, що боротьба за цілісність України триває і досі на східних рубежах нашої держави, тому спільним завданням українців має стати збереження єдності українського народу для прийдешніх поколінь.

У цей день аматорські колективи Долинщини підготували  концерт з святковими, патріотичними виступами.  А також доповнили відзначення Дня Соборності різдвяним  дійством  «Розколядою».

 

З нагоди цієї важливої історичної дати у Долинській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка «Свято української державності».


Архів новин

Важлива інформація!

Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області