12 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
12 березень 2020 | Віталій Федорів: Область здійснює всі необхідні заходи задля недопущення поширення коронавірусної інфекції

 

На цьому під час спільного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепізодичної комісії наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів.

Як зазначив Віталій Федорів, стратегія влади в умовах світового розповсюдження коронавірусу - працювати на випередження, щоб мінімізувати наслідки ситуації у світі для України. Але низький рівень захворюваності - не привід для заспокоєння. Адже країни, які не провели вчасно комплексних превентивних заходів, зараз потерпають від розгортання епідемії - причому, мова йде про європейські країни - Італію, Велику Британію і т.д. Зрозуміло, що всі державні органи у всіх країнах зіткнулися із ситуацією, якої ніколи ще не було. Але Україна повинна вчитися на чужих помилках - це краще, ніж на своїх.

 

Відтак, превентивні, попереджувальні і профілактичні заходи сьогодні вкрай потрібні, щоб мінімізувати проникнення і розповсюдження вірусу в країні. Влада займає в цьому питанні активну позицію і надає перевагу швидким діям. Водночас, мета влади - не допустити паніки та додаткових економічних проблем. Тому вводиться низка обмежувальних заходів, які співмірні поточній ситуації та відповідають протоколам та інструкціям ВООЗ.

 

«Сьогодні через загрозу епідемії коронавірусної інфекції керівництвом держави затверджено ряд важливих превентивних заходів задля недопущення поширення COVID-19 на територію України, - повідомив Віталій Федорів. – Відповідно до рішення Уряду, на Прикарпатті здійснюватимуться обмеження щодо проведення масових заходів за участю великої кількості людей. Спортивні дійства проводитимуться без глядачів».

 

Під час засідання зазначалося, що для придбання необхідного медичного обладнання для діагностування та виявлення небезпечного інфекційного захворювання, закупівлі апаратів штучної вентиляції легень,  захисного одягу для працівників медичної сфери з обласного бюджету спрямують понад один мільйон гривень.

 

Наразі в опорних закладах охорони здоров’я Прикарпаття вже підготовлено 50 боксів загальною кількість 405 ліжкомісць для госпіталізації осіб із ознаками коронавірусної інфекції.

 

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах терміном на три тижні.

 

Слід додати, що на сьогодні у світі виявлено 119 300 людей хворих на COVID-19. Інфекція поширилася на 104 країни світу.

 

Рекомендації для громадян залишаються такими самими: мити руки і обробляти їх дезінфекційними засобами, за можливості уникати тісних контактів із великою кількістю людей, особливо - з людьми, які мають чітко виражені симптоми, за виникнення симптомів добровільно самоізолюватися і звернутися до лікаря.


Архів новин

Важлива інформація!

НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ

 

Сумський водоканал роз'яснює найпоширеніші запитання споживачів ...В зв’язку з підключенням нового водопроводу до центральної водопровідної мережі по вул. Обліски в м. Долина 12 серпня 2020року з 08.30год. до 13 серпня 2020року 17 год. буде припинено подачу води до споживачів питної води м. Долини, м. Болехова, сіл Долинського р-ну та Болехівської міської ради, смт. Вигода

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області