26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
21 Серпень 2019 | Держава має працювати як сервіс

 

Ключове завдання сьогодні – сформувати спроможну мережу опорних навчальних закладів і розбудову Нового освітнього простору (НОПу) з критеріями доступності, обґрунтуванням кількості учнів. Адже вона формує доступність до освітньої послуги. Це завдання, над яким має працювати новий Уряд спільно з освітянською спільнотою.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час щорічної конференції «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

 

«Я хотів би говорити сьогодні про державу як сервіс. Адже сьогодні людина звертається до держави саме за послугою – освітньою, адміністративною, медичною, безпековою. І ми повинні говорити про нові стандарти сервісу надання послуги, які не можуть розглядатись окремо від інфраструктури. Ми говоримо про ті 12 тисяч проектів, які було запроваджено за ці 5 років, і які показують новий підхід у сервісах і у новій інфраструктурі.

 

Саме такі стандарти до ЦНАПів, медичних амбулаторій, нового освітнього простору, центрів безпеки, дитячих будинків сімейного типу, розроблено Мінрегіоном спільно з профільними міністерствами. І ці стандарти мають бути однаковими як для Чернівецької, так і для Житомирської чи Луганської областей», — сказав Геннадій Зубко.

 

За словами урядовця, одним з найважливіших критеріїв стандартів надання якісної послуги — це її доступність. Для цього було розроблено для кожної окремо взятої послуги спроможну мережу зі своїми критеріями доступності.

 

«Коли ми починали в 2015 році, на місцях ЦНАПами називали стіл, стілець і комп’ютер. Сьогодні нові ЦНАПи можуть надавати від 60 до 600 послуг, і які людина може отримати за 30 хвилин.

 

Так само під час формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, яка налічує 4223 сільських амбулаторії, було закладено відстань 5 км до найближчої сільської амбулаторії.

 

Мережа Центрів безпеки розбудовується за критерієм 20-хвилинної доступності як до рятувальної служби, так і екстреної медицини, яка має запрацювати у майбутньому.

 

Спроможна мережа Нового Освітнього Простору, який має бути у всіх опорних школах. Стандарти для НОПу ми впроваджуємо вже 2 роки. Це 4 обов’язкові вимоги: енергоефективність та безпека, безбар’єрність, мотивуючий дизайн, сучасне обладнання. На сьогодні в 634 школах та дитсадках створено НОПи, навчається 285 тисяч дітей», — наголосив він.

 

Віце-прем’єр зазначив, що зараз не простий турбулентний період – українці проголосували за нову політичну силу, яка має на сьогодні повноту влади, відповідальності, і, фактично, свободу дій та рішень. «Але я точно знаю, що нова політична сила прийшла не на порожнє місце. Вона прийшла на той фундамент, який створювався 5 років», — зазначив він.


Архів новин

Важлива інформація!

Інформація про навчання у військовому інституті!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області