12 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
15 листопад 2019 | Вічно жива спадщина

 

10 листопада, в день народження великого німецького письменника Йоганна Крістофа Фрідріх фон Шиллера (260 років), на засіданні літературної студії «Слово»Долинської ЦРБ  відбувся літературний глобус «Життя і творчість Фрідріха Шиллера».

З експрес-уроку «Благородний адвокат людства», який охопив увесь творчий шлях Фрідріха Шиллера, учасники студії відкрили для себе палкого борця проти будь-яких форм тиранії та пригнічення людини, а також зрозуміли чому російський критик В. Бєлінський назвав Йогана Крістофа «благородним адвокатом людства». Бо він, випереджуючи свій час, спрямував свою творчість у прийдешнє майбуття. Саме пафос свободи, гуманізм, непохитна віра у силу людського розуму зробили Шиллера одним з улюблених письменників народів різних країн світу, в тому числі українців. На заході пригадали про вітчизняних перекладачів творчості німецького класика: Й. Левицького, Б. Грінченка, А. Могильницького, М. Марковича, О. Навроцького, О. Пчілку, Б. Тена, М. Лукаша та інших.

Хочеться вірити, що в поетичному доробку Шиллера кожен з учасників літературної студії «Слово» знайшов для себе те, що дасть йому найбільшу насолоду – філософську лірику, вірші про кохання, поезію в фольклорному дусі, майстерні за формою балади, епіграми і притчі.

Шиллер не просто був, він залишається поміж нас. Про це засвідчує хоча б його «Ода до радості», що стала Гімном Євросоюзу, тому що в ній є заклик стати єдиним суспільством (сім’єю) розуміння, що ми всі рівні і підкорюємося Богу. Ці слова з оди є сьогоднішнім зверненням до українців, які так потребують віри, надії, братньої любові. Учасники із захопленням слухали гімн, покладений на музику Людвігом ван Бетховеном далекого 1785 року.

 

Ще не одне покоління читачів і глядачів, серед яких і наші наймолодші студійці, учні 6–Б класу Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект»: Кузів Алла, Кузів Яна, Федорів Софія, Ціліщева Вероніка, Іванків Христина і Касим Вікторія будуть відчувати велику силу творчості Шиллера, яка заслуговує на вічне життя.


Архів новин

Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області