9 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
15 листопад 2019 | Вічно жива спадщина

 

10 листопада, в день народження великого німецького письменника Йоганна Крістофа Фрідріх фон Шиллера (260 років), на засіданні літературної студії «Слово»Долинської ЦРБ  відбувся літературний глобус «Життя і творчість Фрідріха Шиллера».

З експрес-уроку «Благородний адвокат людства», який охопив увесь творчий шлях Фрідріха Шиллера, учасники студії відкрили для себе палкого борця проти будь-яких форм тиранії та пригнічення людини, а також зрозуміли чому російський критик В. Бєлінський назвав Йогана Крістофа «благородним адвокатом людства». Бо він, випереджуючи свій час, спрямував свою творчість у прийдешнє майбуття. Саме пафос свободи, гуманізм, непохитна віра у силу людського розуму зробили Шиллера одним з улюблених письменників народів різних країн світу, в тому числі українців. На заході пригадали про вітчизняних перекладачів творчості німецького класика: Й. Левицького, Б. Грінченка, А. Могильницького, М. Марковича, О. Навроцького, О. Пчілку, Б. Тена, М. Лукаша та інших.

Хочеться вірити, що в поетичному доробку Шиллера кожен з учасників літературної студії «Слово» знайшов для себе те, що дасть йому найбільшу насолоду – філософську лірику, вірші про кохання, поезію в фольклорному дусі, майстерні за формою балади, епіграми і притчі.

Шиллер не просто був, він залишається поміж нас. Про це засвідчує хоча б його «Ода до радості», що стала Гімном Євросоюзу, тому що в ній є заклик стати єдиним суспільством (сім’єю) розуміння, що ми всі рівні і підкорюємося Богу. Ці слова з оди є сьогоднішнім зверненням до українців, які так потребують віри, надії, братньої любові. Учасники із захопленням слухали гімн, покладений на музику Людвігом ван Бетховеном далекого 1785 року.

 

Ще не одне покоління читачів і глядачів, серед яких і наші наймолодші студійці, учні 6–Б класу Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект»: Кузів Алла, Кузів Яна, Федорів Софія, Ціліщева Вероніка, Іванків Христина і Касим Вікторія будуть відчувати велику силу творчості Шиллера, яка заслуговує на вічне життя.


Архів новин

Важлива інформація!

Військкомат інформує!
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області