26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
27.04.2020 | Завершуються роботи для водопостачання у селі Оболоня

 

Днями у селі Оболоня здійснили пробний запуск насосної станції для подачі води у вуличні мережі водопроводів загальною протяжністю водопроводу майже 4 км.


24.04.2020 | Звернення голови районної державної адміністрації Віктора Лаврика до Дня Чорнобильської катастрофи

 

У неділю, 26 квітня, минає 34 роки з дня аварії на Чорнобильській АЕС. Вона стала одночасно уроком та іспитом не лише для України, але й  для людства та всього живого на планеті.

У ці дні ми з глибокою вдячністю вшановуємо ліквідаторів тих страшних днів  і схиляємося у мовчанні перед світлою пам’яттю героїв, які врятували нашу землю, а насправді – увесь світ від поширення радіаційної стихії.

Я не можу не згадати сьогодні фахівців із різних галузей, а це - науковці,  лікарі, водії, пожежники, енергетики  і   всі, хто працював та донині обслуговує зону відчуження. Я дякую всім за ту надзвичайно важливу роботу, яка виконувалася і виконується у надзвичайно непростих умовах.

Сьогодні наше моральне завдання - пояснити нащадкам мовою науки та технологій, що насправді відбулося у ніч на 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, щоб не забути цю трагедію і не дати їй згубитись між сторінками історії.

 


24.04.2020 | Відбулося спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та тимчасової районної протиепідемічної комісії

 

На порядку денному ішлося про продовження карантину у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу(COVID-19) до 11.05.2020 року.


24.04.2020 | Захист бджіл – важливе завдання при використанні пестицидів

 

На посівах сільськогосподарських медоносних культур розпочався сезон активного використання пестицидів. На жаль, їхнє необдумане застосування може призвести до отруєння та масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.


23.04.2020 | Віктор Лаврик: Допомога медикам – наш спільний обов'язок

Працівники районної державної адміністрації не могли залишатися осторонь ситуації зі світовою пандемією, яка вже в березні торкнулася України і наш район зокрема.


23.04.2020 | Під час карантину збільшено мінімальний розмір допомоги по безробіттю

news-imageПостановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 08.04.2020 № 217, яка набула чинності 18 квітня 2020 року, розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн.


23.04.2020 | 190 мільйонів євро від ЄС підтримають систему охорони здоров’я, малий та середній бізнес і найбільш вразливі групи населення

news-image21 квітня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Високим представником ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозепом Боррелєм напередодні засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС, де особлива увага буде приділена Україні.


23.04.2020 | МОЗ заборонило відвідування кладовищ у поминальні дні після Великодня

news-imageВ Україні на дев’ятий день після Великодня традиційно починається Провідна неділя. У ці дні зазвичай поминають померлих. Однак пандемія коронавірусу внесла корективи й у цю традицію.


23.04.2020 | Стартував всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ

news-image13 квітня стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ.


23.04.2020 | Директори шкіл мають забезпечити можливість учителям-пенсіонерам продовжити свою роботу на строкових договорах

news-imageМіністерство освіти і науки України рекомендує керівникам закладів загальної середньої освіти завчасно – до 30 квітня 2020 року – поінформувати всіх вчителів, які отримують пенсію за віком, про переведення їх на строкові договори, і з усіма, хто погодиться, укласти такі договори до 1 липня строком на один рік.Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області