2 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
27.02.2020 | Уряд розподілив 5,2 млрд гривень на програми і проекти, що реалізуються за кошти ДФРР

 

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України було схвалено вчора.


27.02.2020 | Що треба знати про нову систему виплати пільг

 

Постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (зі змінами). Відповідно до ухваленого рішення Уряду з 1 жовтня 2019 року паралельно функціонують дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.


26.02.2020 | Працівникам районної державної адміністрації роз`яснили процедуру заповнення електронних декларацій

26 лютого 2020 року провідним спеціалістом-уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації Іриною Бідою спільно з керівником апарату районної державної адміністрації  Іриною Мацалак проведено семінар-навчання для працівників апарату та структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права районної державної адміністрації. В ході семінару розглянуто нові роз'яснення щодо заповнення декларації Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції від 13 лютого 2020 року.


26.02.2020 | Уряд і усі відповідальні служби скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні, — Олексій Гончарук

 

Уряд і усі відповідальні служби максимально мобілізовані та скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у програмі «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на Телеканалі «Україна 24».


26.02.2020 | Віктор Лаврик провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

На засіданні ішлося про відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок сильного вітру  та готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час можливої повені та паводків у 2020 році. Разом із цим члени комісії розглянули питання про стан пожежної безпеки населених пунктів району та заходи щодо заборони спалювання сухої трави.


26.02.2020 | Демографічна ситуація у Долинському районі у 2019 році

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району, за оцінкою, за попередніми даними, на 1 січня          2020 року становила 68,3 тис. осіб, з яких 23 тис. осіб проживали у міських поселеннях (у м.Долині – 20,7 тис., смт Вигоді – 2,3 тис.) та 45,3 тис. осіб – у сільській місцевості. Упродовж 2019 року чисельність наявного населення району зменшилась на 461 особу за рахунок як природного (на 260 осіб), так і міграційного (на 201 особу) скорочень.

 


26.02.2020 | Звертаємо увагу споживачів та операторів ринку харчових продуктів: в коріандрі тонкого помелу з Болгарії виявили сальмонелу

 

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF).


25.02.2020 | Світ душі Марії Бойчук

 

Долинська центральна районна бібліотека проводить багато заходів, які популяризують українську книгу та читання. Традиційними є зустрічі із письменниками та презентації їх нових видань.


25.02.2020 | До уваги осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення

 

Департамент соціальної політики облдержадміністрації інформує про порядок забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.


25.02.2020 | Голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик презентував публічний звіт

 

У своєму виступі Віктор Васильович проаналізував роботу районної державної адміністрації впродовж 2019 року, розповів про стан справ у сферах освіти, культури, охорони здоров`я, житлово-комунального господарства та аграрного комплексу, розбудову соціальної та дорожньої інфраструктури.Важлива інформація!

Потрібна допомога!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!
Важливо!
Акутально!
 
Інформація про навчання у військовому інституті!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області