24 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Новини
 На головну
11.09.2020 | Звернення голови районної державної адміністрації до жителів Долинщини!

Шановні краяни!

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила нове епідемічне зонування, яке почне діяти з 00 годин 00 хвилин 14 вересня (понеділок). Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Відповідно до  рішення комісії Долинський район з «помаранчевої» зони переходить у «жовту». Це стало можливим завдяки відповідальному ставленню жителів міста та району до ситуації та дотриманню вимог протиепідемічних заходів.

Я щиро дякую всім за розуміння, але наголошую, що ситуація з поширенням коронавірусної інфекції на території району, як і в області вцілому, залишається напруженою. Тому, закликаю кожного з вас продовжувати дотримуватись карантинних заходів, користуватися засобами індивідуального захисту та у випадку поганого самопочуття одразу звертатися до лікарів. Адже від цього в подальшому залежить життя, здоров’я ваших рідних та близьких, а також епідеміологічна ситуація на Долинщині.

 

З повагою,

Голова районної

державної адміністрації

Віктор Лаврик


11.09.2020 | Віктор Лаврик: Нафтогазовидобувний комплекс– надзвичайно важлива ланка для економіки району, результати діяльності якої впливають на загальну соціально-економічну ситуацію, сприяють покращенню рівня життя жителів Долинщини

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, які відбулися в Долинському лінійно-виробничому управлінні магістральних газопроводів. Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог.


11.09.2020 | Оперативна інформація про поширення COVID-19 у районі станом на 11 вересня 2020 року

За даними Долинської міськрайонної філії державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» з початку пандемії у 863 жителів району (в тому числі з населених пунктів Болехівської міської ради) була підозра на коронавірусну інфекцію.


11.09.2020 | Програмою «Доступні ліки» користується вже 2,3 млн українських пацієнтів

За програмою «Доступні ліки» використано 1,7 млрд грн, без моніторингу ефективності лікування - Рахункова палата - Рахункова палатаДержавною програмою реімбурсації «Доступні ліки» користуються вже 2 млн 350 тисяч українських пацієнтів, 462 тисячі з них проживають у сільській місцевості. Програма реімбурсації «Доступні ліки», яку адмініструє Національна служба здоров’я України, дозволяє зробити лікування хронічних захворювань доступнішим.


11.09.2020 | Держенергоефективності: Вирощування енергетичних рослин – ще один крок до енергетичної незалежності України.

Голова Держенергоефективності представив шляхи підвищення енергоефективності бізнесу в Україні | Апостолівська міська радаНа важливості активізації вирощування енергетичних рослин в Україні наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко під час онлайн-семінару "Енергетичні культури для біоенергетичних проектів: перспективи для України".


11.09.2020 | Заборона в’їзду іноземцям - хто підпадає під виключення та які документи можуть підтвердити ціль поїздки

Держприкордонслужба запустила сервіс "Кордон online" - Korrespondent.netДержавна прикордонна служба України чітко дотримується вимог законодавства України з прикордонних питань, а також обмежень запроваджених Кабінетом Міністрів України щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.


11.09.2020 | Прем’єр-міністр про реформування ДФРР: На фінансування інвестиційних проектів має виділятися 3% від бюджету

Прем’єр-міністр про реформування ДФРР: На фінансування інвестиційних проектів має виділятися 3% від бюджетуЯк зауважив Денис Шмигаль, такий ресурс дасть змогу розвивати економіку та економічний потенціал регіону.


11.09.2020 | Долинський район увійшов до «жовтої» зони

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила нове епідемічне зонування, яке почне діяти  з 00 годин 00 хвилин 14 вересня (понеділок). По Івано-Франківській області воно буде виглядати так:


10.09.2020 | Денис Шмигаль: Прозоре містобудування за найкращими європейськими практиками — це мета Уряду

Денис Шмигаль: Прозоре містобудування за найкращими європейськими практиками — це мета УрядуВстановлення цивілізованих правил у галузі містобудування дасть поштовх економіці, оскільки пожвавлення будівництва — це пожвавлення активності в інших суміжних галузях.


10.09.2020 | Віктор Лаврик: Дороги місцевого значення на території району потребують невідкладного ремонту

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик спільно з начальником відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури РДА Михайлом Куциком, начальником відділу містобудування, архітектури та будівництва РДА Іваном Угриновським здійснив робочу поїздку в с.Тяпче, враховуючи неодноразові звернення жителів села до керівництва районного органу виконавчої влади щодо вирішення питання ремонту місцевих автошляхів, під’їзних шляхів до об’єктів соціальної сфери (школа, садок, ФАП), стану реалізації заходів з відновлення та запобігання наслідків повені, що мала місце в червні 2020 року, виконання бюджету, тощо.Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області