31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

 

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 02.12.2016                                 м. Долина                                    №  377

 

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території масиву дачного будівництва

для учасників АТО, який розташований за

межами населеного пункту с. Сенечів.

               

Відповідно до статті 6, пункту 5 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статей 8, 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011             № 290 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.11.2011 за                   № 1468/20206, Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555:

    1. Розробити детальний план території масиву дачного будівництва для учасників АТО в урочищі «Діл», який розташований за межами населеного пункту  с. Сенечів Долинського  району Івано-Франківської області.

 

 

2. Детальний  план  території  розробити  відповідно до генерального плану Сенечівської сільської ради,  розробленого Івано-Франківською філією НДІ «Діпромісто» у 2016 році та затвердженого сесією Сенечівської сільської ради від 17 жовтня 2016 року №107-13/16.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території масиву дачного будівництва для учасників АТО, який  розташований за межами населеного пункту в урочищі «Діл» с. Сенечів Долинського району Івано-Франківської області, здійснити за розрахункові кошти розпорядника землями за межами населеного пункту – Долинська районна державна адміністрація.

4. Укласти договір із сертифікованим проектантом про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 зазначеного розпорядження, в якому районна державна адміністрації – Замовник,  підрядна організація – Виконавець.

5. Рекомендуємо Сенечівській сільській раді (М.Рошко) подати районній державній адміністрації матеріали про проведені громадські слухання  щодо проекту детального плану території для врахування громадських інтересів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

6. Після розроблення проекту містобудівної документації детального плану території масиву дачного будівництва подати його на затвердження до районної державної адміністрації.

7. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (М.Лазорко) та Сенечівській сільській раді (М.Рошко) у двотижневий термін забезпечити оприлюднення зазначеного розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації  та інформаційному стенді сільської ради.

 

 

8. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - відділ містобудування та архітектури  районної державної адміністрації.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                     Юрій Мазур

 

 

 

 
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області