31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 17.01.2017                          м. Долина                          №  7

 

 

Про внесення змін до розпоряджень

районної державної адміністрації

 

Відповідно до статей 5, 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №887 (із змінами від 22.07.2016 № 465) з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України розпоряджень районної державної адміністрації:

 

1. Внести зміни до розпорядження районної державної адміністрації від 09.02.2015 №40 «Про затвердження Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації»:

1) пункт 4.3 викласти в такій редакції:

- Головний бухгалтер призначається на посаду і звільняється з посади головою районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу.

 

2. Внести зміни до розпорядження районної державної адміністрації від 09.02.2015 №41 «Про затвердження Положення про загальний відділ апарату Долинської районної державної адміністрації»:

1) пункт 4.1 викласти в такій редакції:

- Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади головою районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу.

2) Пункт 4.2 викласти в такій редакції:

- Структура і чисельність працівників відділу затверджується головою районної державної адміністрації.

3) Пункт 4.3 викласти в такій редакції:

- Працівники відділу призначаються на посаду та звільняються з посади головою районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу.

 

3. Внести зміни до розпорядження районної державної адміністрації від 16.12.2014 №323 «Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату районної державної адміністрації»:

1) підпункт 2 пункту 9 викласти в такій редакції:

- призначається на посаду та звільняється з неї головою районної державної адміністрації,згідно із законодавством про державну службу, підпорядковується йому, з питань діяльності апарату районної державної адміністрації - керівнику апарату районної державної адміністрації.

2) Пункт 10 викласти в такій редакції:

- Працівники юридичного відділу призначаються на посаду та звільняються з посади головою районної державної адміністраціїзгідно із законодавством про державну службу.

 

4. Внести зміни до розпорядження районної державної адміністрації від 23.12.2014 №333 «Про затвердження Положення про сектор контролю апарату Долинської районної державної адміністрації»:

1) пункт 10 викласти в такій редакції:

- Сектор очолює завідувач, який призначається на посаду і звільняється з неї головою районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу. Про призначення і звільнення з посади завідувача сектору контролю апарату районної державної адміністрації інформується управління внутрішнього аудиту, загального документообігу  та контролю обласної державної адміністрації.

2) Пункт 11 викласти в такій редакції:

- Працівники сектору призначаються на посаду та звільняються з посади головою районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу.

 

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 03.06.2016 №174 «Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 23.12.2014 №333 «Про затвердження Положення про сектор контролю апарату Долинської районної державної адміністрації».

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації та керівника апарату районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Перший заступник голови                                         Віктор Громиш

районної державної адміністрації

 
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області