31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

 

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26.01.2017                            м. Долина                         №  17

 

 

Про організацію відбору громадян

України на військову службу за

контрактом у 2017 році

 

        Відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" та завдань, визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України щодо комплектування Збройних Сил України рядовим, сержантським та старшинським складом військової служби за контрактом, розпорядження начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 06 січня 2017 року № 321/149 та Орієнтованого планового завдання, опрацьованого Генеральним штабом Збройних Сил України, Системи роботи службових осіб органів військового управління, військових частин та військових комісаріатів щодо рекламування військовї служби за контрактом, служби у військовому резерві, вступу до вищих військових навчальних закладів, затвердженої Міністром оборони України від 16.08.2013. № 7425/з, вказівок військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату:

         1. Долинському об’єднаному міському військовому комісаріату (С. Гриник):

         1.1. Організувати роботу щодо інформування населення району з питань виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України щодо комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

1.2. В районних засобах масової інформації забезпечити розміщення реклами  про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно – пропагандистського характеру.

2. Долинське відділення поліції Калуського відділу поліції ГУ НП  в Івано-Франківській області (В.Хомин) за зверненням військового комісара Долинського об’єднаного міського військового комісаріату надавати в найкоротші терміни інформацію щодо наявності у кандидатів для проходження військової служби за контрактом кримінальної та адміністративної відповідальності або щодо яких ведеться досудове слідство.

3. Долинській центральній районній лікарні (В. Вакалюк) організувати безкоштовний медичний огляд для обстеження громадян, які відібрані кандидатами для проходження військової служби за контрактом для військових частин Збройних Сил України та видачу їм необхідних медичних документів.

4. Управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Сподар) спільно з Долинським об’єднаним міським військовим комісаріатом (С. Гриник):

4.1. Організувати роботу в навчальних закладах району щодо покращення військово-патріотичного виховання та спланувати заходи щодо рекламування і пропагування військової служби за контрактом.

4.2. Проводити спільні заходи, спрямовані на висвітлення в районних  засобах масової інформації умов щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

4.3. В навчальних закладах району виготовити кутки рекламування військової служби за контрактом, через які висвітлювати питання проходження військової служби за контрактом.

          5.Рекомендувати головним редакторам районної газети "Свіча" – (Т. Матвєєва), Громадсько-політичний тижневик "Добра справа" – (Н. Кузьмин), ТзОВ "ТРК ЕфіКом" –( В. Білущак) спільно з Долинським об’єднаним міським військовим комісаріатом (С. Гриник) організувати постійне висвітлення на шпальтах газет та на радіо питань щодо відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження військової служби та перспектив військової служби за контрактом.

6. Долинському районному центру зайнятості (В. Бабій) спільно з Долинським об’єднаним міським військовим комісаріатом (С. Гриник):

6.1. В приміщенні Долинського районного центру зайнятості забезпечити висвітлення інформації щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження військової служби та перспектив військової служби за контрактом серед населення району, зареєстрованого в центрі зайнятості.

6.2. Проводити заходи щодо професійної орієнтації молоді.

6.3 Щомісячно надавати списки громадян призовного віку, які перебувають, як тимчасово непрацюючі.

7. Головам селищної, сільських рад району та Витвицької об’єднаної територіальної громади організувати сходи селян, на яких забезпечити висвітлення інформації про проходження військової служби за контрактом.

8. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — Долинський об’єднаний міський військовий комісаріат.

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                 Віктор Громиш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник юридичного

відділу апарату районної

державної адміністрації                                              Лілія Григорів

 

 

Начальник загального

відділу апарату районної

державної адміністрації                                              Ірина Пазяк

 

 

Завідувач сектора мобілізаційної, оборонної

роботи та взаємодії з правоохоронними

органами апарату районної державної

адміністрації                                                             Микола Набока

 

 

 

 

 

 

 

 

Військовий комісар

Долинського об’єднаного міського

військового комісаріату                                             Степан Гриник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОВІДКА

про погодження проекту розпорядження

 

        Назва проекту розпорядження  Про організацію відбору  громадян  України  на військову службу за контрактом у 2017 році.

        Проект розпорядження розроблено Долинським об’єднаним міським військовим комісаріатом.

        Підстава для розроблення  Закон України "Про військовий обов’язок і військову службу" та завдань, визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України щодо комплектування Збройних Сил України рядовим, сержантським та старшинським складом військової служби за контрактом, розпорядження начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 06 січня 2017 року № 321/149 та Орієнтованого планового завдання опрацьованого Генеральним штабом Збройних Сил України, Системи роботи службових осіб органів військового управління, військових частин та військових комісаріатів щодо рекламування військоовї служби за контрактом, служби у військовому резерві, вступу до вищих військових навчальних закладів, затвердженої Міністром оборони України від 16.08.2013 р. № 7425/з, вказівок військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату

 

погоджено

без зауважень:

 

Начальник юридичного

відділу апарату районної

державної адміністрації                                              Лілія Григорів

 

Начальник загального

відділу апарату районної

державної адміністрації                                              Ірина Пазяк

 

Завідувач сектора мобілізаційної, оборонної

роботи та взаємодії з правоохоронними

органами апарату районної державної

адміністрації                                                             Микола Набока

 

 

 

 

Військовий комісар

Долинського об’єднаного міського

військового комісаріату                                             Степан Гриник


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 

до проекту розпорядження Про організацію відбору  громадян  України  на військову службу за контрактом у 2017 році

 

        1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження проведення відбору та призову призову громадян України, які проживають на території Долинського району на військову службу за контрактом

 

        2. Мета і шляхи її досягнення відбір громадян, проведення медичного огляду та відправка громадян для проходження військової служби за контрактом.

 

        3. Правові аспекти Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" та завдань, визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України щодо комплектування Збройних Сил України рядовим, сержантським та старшинським складом військової служби за контрактом, розпорядження начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 06 січня 2017 року № 321/149 та Орієнтованого планового завдання опрацьованого Генеральним штабом Збройних Сил України, Системи роботи службових осіб органів військового управління, військових частин та військових комісаріатів щодо рекламування військоовї служби за контрактом, служби у військовому резерві, вступу до вищих військових навчальних закладів, затвердженої Міністром оборони України від 16.08.2013 р. № 7425/з, вказівок військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату

        4. Фінансово-економічне обґрунтування не потребує додаткового фінансування.

 

        5. Позиція заінтересованих органів не стосується інтересів інших органів.

 

        6. Регіональний аспект не стосується питання розвитку адміністративно-територіальної одиниці.

 

        7. Громадське обговорення не потребує проведення громадського обговорення.

 

        8. Прогноз результатів виконання планового завдання щодо комплектування посад рядового, сержантського та старшинського складу військовослужбовцями військової служби за контрактом.

 

Військовий комісар

Долинського об’єднаного міського

військового комісаріату                                             Степан Гриник
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області