17 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

 

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від _26.07.2017_______                        м. Долина                   №______231________

 

 

Про здійснення виконавчим

комітетом Белеївської сільської

ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади у 2016 році

та у І кварталі 2017 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету  Міністрів України 09.03.1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», розпорядження районної державної адміністрації 21.10.2004 №247 "Про затвердження порядку проведення перевірок за здійсненням головами та очолюваними ними виконачими комітетами сільських, селищної і міської рад делегованих повноважень органами виконавчої влади" проведено перевірку діяльності виконавчого комітету Белеївської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2016 році та у І кварталі 2017 року.

Робота виконавчого комітету проводиться згідно піврічних планів, які затверджуються рішеннями виконкому і в яких передбачені питання соціально-економічного розвитку, виконання бюджету, організаційні, господарські та інші питання життєдіяльності громади. Зокрема, план роботи на перше півріччя 2017 року затверджено рішенням виконкому від 29 грудня 2016 року № 27.

До складу виконавчого комітету Белеївської сільської ради входить 9 осіб. Регламент роботи виконавчого комітету затверджений рішенням виконкому від 26.11.2015 року № 23, відповідно до якого засідання проводяться в останній четвер місяця.

 Впродовж 2016 року проведено 12 засідань виконавчого комітету, у І кварталі 2017 року – 3, протоколи яких здано в повному обсязі у відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Виконавчим комітетом прийнято у 2016 році 28 рішень, у І кварталі 2017 року – 6. З них 16 - пов’язані з виконанням делегованих повноважень: 5 – в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, 5 – у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, 2 – у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, 4 – щодо законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Впродовж 2016 року до Белеївської сільської ради надійшло 44 звернення громадян, з них - 8 звернень від соціально незахищеної категорії громадян (учасників війни та бойових дій, членів багатодітних сімей, одиноких матерів, інвалідів, ветеранів праці). Надано роз'яснення на 10 звернень, вирішено позитивно – 34 звернення.  У зверненнях основне місце займають питання аграрної політики та земельних відносин.

Робота з власними документами ведеться на належному рівні, з документами органів влади вищого рівня - потребує доопрацювання.

Юридичним відділом апарату районної державної адміністрації здійснено перевірку рішень виконкому Белеївської сільської ради за 2016 рік та I квартал 2017 року на відповідність їх вимогам діючого законодавства, про що складено відповідні акти. При прийнятті рішень виконавчого комітету допущено ряд помилок, зокрема відсутнє посилання на законодавство, як на підставу прийняття відповідного рішення або посилання на законодавчу базу, яка втратила чинність.

Межі населеного пункту с.Белеїв встановлені в 1997 році на основі розробленого Івано-Франківською філією НДІ «Діпромісто» та затвердженого рішенням обласної ради від 27.08.1999 року №188-9/99 проекту формування територій та встановлення меж Белеївської сільської ради. Зміна чи збільшення меж населеного пункту не проводилась, генеральний план населеного пункту застарілий.

           Відсутній зонінг на детальні проекти територій нових масивів індивідуальної житлової забудови, що не дає можливості надавати нові земельні ділянки під будівництво. Контроль за індивідуальною житловою забудовою відсутній.

Виконавчим комітетом Белеївської сільської ради недостатньо здійснюється в установленому порядку державний контроль за дотриманням законодавства та затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові територій. Виявлено поодинокі випадки самочинного будівництва з порушенням містобудівної документації.

Виходячи з наведеного та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації 18.07.2017 №14:

1.Довідку про здійснення виконавчим комітетом Белеївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2016 році та І кварталі 2017 року взяти до уваги.

2. Виконавчому комітету Белеївської  сільської ради (Г.Тюн):

2.1. Забезпечити безумовне виконання повноважень, визначених статтями 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.2. Один раз на півріччя до 10 числа місяця, що настає за звітнім, подавати у відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації узагальнений звіт про виконання делегованих повноважень за встановленою формою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 09.03.1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади».

2.3. При підготовці рішень виконавчого комітету дотримуватись вимог чинних нормативно-правових актів.

2.4. Здійснювати контроль за використанням земель сільськогосподарського призначення.

2.5. Провести інвентаризацію земель, які використовуються (на орендних умовах, в постійному користуванні) та земель, які не задіяні (заросли чагарниками, дрібноліссям, тощо) з метою їх подальшого раціонального використання. 

2.6. З метою залучення додаткових коштів у місцевий бюджет розпочати роботу по продажу вільних земельних ділянок на земельних торгах (аукціонах).

2.7. Розпочати роботу з оновлення Генерального плану с.Белеїв відповідно до чинного законодавства.

2.8. Здійснювати в установленому порядку державний контроль за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові території населеного пункту.

2.9. Забезпечити ведення діловодства з питань розгляду звернень громадян відповідно до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348.

2.10. Забезпечити якісне виконання поставлених завдань та поінформувати головного відповідального виконавця про хід виконання даного розпорядження до 04.08.2017.

3. Головному відповідальному виконавцю подати узагальнену інформацію про виконання даного розпорядження керівництву районної державної адміністрації до 01.09.2017.

4. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (М.Лазорко).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша, заступника голови районної державної адміністрації Михайло Дидяка та керівника апарату районної державної адміністрації Ірину Мацалак згідно розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                     Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області