1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

 

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 23.03.2020                                       м. Долина                              №120

 

 

Про надання дозволу 

на розроблення детального плану території

земельної ділянки, яка розташована

за межами населеного пункту с.Новий Мізунь

 

Розглянувши заяву гр. Шевченко Надії Миколаївни від 02.03.2020, відповідно до статей 6, 13, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації»:

1. Надати гр. Шевченко Надії Миколаївні дозвіл на розроблення детального плану території  земельної ділянки площею 0,2561 га (кадастровий номер – 2622086200:04:001:0121), яка розташована за межами населеного пункту с.Новий Мізунь в урочищі «Ровенька» Долинського району для індивідуального дачного будівництва.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2561 га, яка розташована за межами населеного пункту с.Новий Мізунь в урочищі «Ровенька» Долинського району для індивідуального дачного будівництва здійснити за рахунок коштів заявника – гр. Шевченко Надії Миколаївни.

3. Укласти трьохсторонній договір про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 зазначеного розпорядження, в якому районна державна адміністрація – Замовник, гр. Шевченко Надія Миколаївна – Платник, підрядна організація – Виконавець.

4. Рекомендувати Вигодській селищній раді ОТГ (Я.Наум) забезпечити проведення громадських слухань проекту детального плану території для врахування громадських інтересів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

5. Гр. Шевченко Надії Миколаївні після розроблення проекту містобудівної документації детального плану території земельної ділянки та проведення громадських слухань, подати його на затвердження до районної державної адміністрації.

6. Рекомендувати Вигодській селищній раді ОТГ (Я.Науму) забезпечити розміщення зазначеного розпорядження на інформаційному стенді або вебсайті селищної ради.

7. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В.Гібчинський) забезпечити оприлюднення зазначеного розпорядження на офіційному вебсайті районної державної адміністрації.

8. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця -  відділ містобудування, архітектури та будівництва  районної державної адміністрації.

9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                    Віктор Лаврик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області