1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

 Протокол № 4/2

  СПІЛЬНОГО ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇЗ ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ І ТИМЧАСОВОЇ РАЙОННОЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОЇ КОМІСІЇ

від 23 березня 2020 року

 

Головував:  голова районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Лаврик

Присутні:   члени комісії (за списком)

 

1. Про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19,  спричиненої  коронавірусомSARS-CoV-2 (М.Петрушка, М. Вакалюк, В. Фотуйма).

 

Заслухавши доповіді, результати їх обговорення та враховуючи надані пропозиції Долинської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України ", комісії вирішили:

1.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги.

1.2. Відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 року № 323-р «Про встановлення режиму надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області» та постанови Міністерства охорони здоров'я України  від 21 березня 2020 року  «Про запобігання подальшого занесення на територію України випадків корона вірусної хвороби (COVID-19) з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 березня 2020 року та протоколу № 2 засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 21 березня 2020 року:

1.2.1. З метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації розпорядженням районної державної адміністрації призначено першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу.

1.2.2. Керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей, організувати роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації відповідно до вимог наказу МВС від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».

1.2.3. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський)

- провести зустрічі з керівниками релігійних організацій щодо можливості обмежити проведення ними впродовж карантину богослужінь, релігійних обрядів, церемоній в культових будівлях, інших місцях богослужінь, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях, здійснювати такі дії з використанням електронних засобів комунікації, а по можливості проводити в онлайн режимі;

                                                                      Термін: негайно

- здійснювати інформаційно- роз’яснювальну роботу на сайті районної державної адміністрації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією, спираючись на офіційні джерела інформації (Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров'я, Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я  України)

Термін: постійно, доки не мине потреба

 

1.2.4 Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), Комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна       лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) спільно з відділом економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації ( М. Куцик) ужити вичерпних заходів щодо забезпечення своєчасного та безперебійного перевезення до робочих місць медичного та іншого персоналу, задіяного до заходів протидії поширенню на території району гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

                                                              Термін: негайно

1.2.5. Комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк):

- виділити приміщення для ізольованого перебування медичного персоналу, що задіяний в лікуванні хворих з підозрою на корона вірусну інфекцію COVID-19;

                                                              Термін: негайно

- перепрофілювати одне з відділень для прийому та лікування хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19;

                                                              Термін: невідкладно

- забезпечити проведення дезінфекційних заходів у відділах лікарні;

                                                              Термін: постійно

- забезпечити медпрацівників, які задіяні в лікуванні хворих з підозрою на корона вірусну інфекцію COVID-19 засобами індивідуального захисту                                                                       Термін: постійно

1.2.6. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації ( М. Куцик) опрацювати питання щодо залучення додаткових приміщень (готелів, відпочинкових баз, тощо) для ізольованого перебування медичного персоналу, що задіяний в лікуванні хворих з підозрою на корона вірусну інфекцію COVID-19.

                                                              Термін: невідкладно

1.2.7. Головам Долинської міської ради ОТГ, Вигодської селищної ради ОТГ, Витвицької сільської ради ОТГ, сільським головам забезпечити неухильне дотримання необхідних дезінфекційних та карантинних заходів на відповідних територіях.

                                                              Термін: негайно

1.2.8. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) вжити заходів на забезпечення громадського порядку та посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на території району

                                                              Термін: постійно

1.2.9. Ввести в дію План реагування органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виникненні епідемії.

                                                              Термін: негайно

1.2.10. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                             Віктор Лаврик 

 

 

Перший заступник голови районної

державної адміністрації, голова тимчасової

районної протиепідемічної комісії                                      Уляна Гарбера

 

 

Секретар тимчасової районної

протиепідемічної комісії                                                   Іван  Шеремета

 

 

Погоджено:

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації                  Лілія  Григорів
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Акутально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області