22 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 14.12.2020   м. Долина  №310

 

Про внесення змін до структури

районної державної адміністрації

 

Відповідно до статей 104, 105, 110-112 Цивільного  кодексу України , статей 5, 6, 39, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись постановою  Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (зі змінами), з метою оптимізації і впорядкування структури районної державної адміністрації, в межах рекомендованої обласною державною адміністрацією граничної чисельності працівників Долинської районної державної адміністрації, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання, внести зміни в структуру районної державної адміністрації:

 

1. Припинити діяльність юридичної особи публічного права сектору освіти Долинської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02143519) з штатною чисельністю 2 штатні одиниці, шляхом ліквідації.

2. Припинити діяльність юридичної особи публічного права відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю Долинської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02228380) з штатною чисельністю 3 штатні одиниці, шляхом ліквідації.

3. Призначити головного спеціаліста сектору освіти Долинської районної державної адміністрації ПЕНДЖОЛУ Володимира Івановича (реєстраційний  номер облікової картки платника податків 2660407534)головою ліквідаційної комісії сектору освіти Долинської районної державної адміністрації.

4. Призначити начальника відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації ГІБЧИНСЬКОГО Володимира Івановича (реєстраційний  номер облікової картки платника податків 2044706036) головою ліквідаційної комісії відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю Долинської районної державної адміністрації.

5. Визначити місцезнаходження ліквідаційної комісії відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю Долинської районної державної адміністрації: проспект Незалежності, 1, місто Долина,  Івано - Франківська область.

6. Визначити місцезнаходження ліквідаційної комісії сектору освіти Долинської районної державної адміністрації: вулиця Грушевського, 18, місто Долина,  Івано – Франківська область.

7. Доручити головам ліквідаційних комісій,  зазначений у пунктах 3, 4, цього розпорядження:

7.1. Утворити комісії з ліквідації відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

7.2. Протягом 3 робочих днів з дати видання цього розпорядження письмово повідомити орган, що здійснює  державну реєстрацію,  про прийняте рішення щодо ліквідації відповідної юридичної особи публічного права, та здійснити ліквідаційні заходи відповідно до чинного законодавства.

7.3. В установленому законодавством порядку персонально попередити працівників підпорядкованих структурних підрозділів про наступне вивільнення із займаних посад, у зв’язку з ліквідацією структурного підрозділу.

7.4. Повідомити територіальний орган державної служби зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку з ліквідацією структурного підрозділу за встановлено формою відповідно до статті 49-2 КЗпП України.

7.5. Провести інвентаризацію майна, що знаходиться на балансі підпорядкованого структурного підрозділу.

7.6. Передати до архівного відділу районної державної адміністрації документи постійного  зберігання та документи з кадрових питань, в порядку визначеному законодавством.

7.7. Вжити відповідні заходи, пов’язані з припиненням юридичної особи публічного права, відповідно до Цивільного кодексу України, КЗпП України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

7.8. Подати на затвердження голові районної державної адміністрації акт ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом.

8. Сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації (С.Грушаник), персонально попередити ПЕНДЖОЛУ Володимира Івановича - головного спеціаліста сектору освіти районної державної адміністрації та ГІБЧИНСЬКОГО Володимира Івановича - начальника відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації про наступне вивільнення, із займаної посади  через 30 календарних днів, у зв’язку з ліквідацією структурних підрозділів, згідно пункту 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».

9. Встановити, що вимоги кредиторів щодо структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження приймаються впродовж двох місяців з дня опублікування повідомлення про припинення юридичної особи у порядку черговості, відповідно до законодавства.

10. Реорганізувати сектор правового забезпечення районної державної адміністрації у відділ правового забезпечення  районної державної адміністрації з штатною чисельністю 3 одиниці (начальник – 1 одиниця, провідний спеціаліст – 1 одиниця, провідний консультант – юрисконсульт - 1 одиниця).

11. Збільшити граничну чисельність архівного відділу районної державної адміністрації на 1 штатну одиницю та затвердити її у кількості 4 штатних одиниць (1 одиниця утримується за кошти, одержані від господарської діяльності і не входить до граничної чисельності районної державної адміністрації).

12. Утворити відділосвіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації без статусу юридичної особи публічного права з граничною чисельністю 3 штатні одиниці (начальник - 1 одиниця, головний спеціаліст - 2 одиниці).

13. Керівнику апарату районної держаної адміністрації розробити та подати на затвердження голові районної державної адміністрації Положення про відділ  освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та затвердити посадові інструкції працівників.

14. Архівному відділу районної державної адміністрації (В.Готліб) надати методичну і практичну допомогу сектору освіти Долинської районної державної адміністрації та відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю Долинської районної державної адміністрації при проведенні науково - технічного опрацювання документів.

15. Начальнику архівного відділу районної державної адміністрації (В.Готліб) здійснити реорганізаційні заходи згідно чинного законодавства, внести відповідні зміни та подати на затвердження структуру і штатний розпис підпорядкованого  структурного підрозділу.

16. Сектору  фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Арсенюк) внести відповідні зміни до структури та штатного розпису працівників відділів Долинської районної державної адміністрації у встановленому порядку.

  17. Відділу фінансів районної державної адміністрації (М.Главач) врахувати зазначені зміни при розподілі бюджетних асигнувань на утримання структурних підрозділів районної державної адміністрації.

  18. Затвердити структуру районної державної адміністрації, згідно з додатком  та ввести її в дію з 01.01.2021.

       19. Визнати таким, що втратив чинність пункт 6 розпорядження районної державної адміністрації від 29.05.2020 № 162 «Про внесення змін до  структури районної державної адміністрації».

20. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                    Віктор Лаврик

 

 

Додаток

до розпорядження районної

державної адміністрації

                 №                

 

Структура і гранична чисельність районної державної адміністрації

з 01.01.2021 року

з/п

Назва структурного підрозділу

гранична

чисельність

(одиниць)

1.

Апарат

14

2.

Відділ економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури

6

3.

Відділ фінансів

5

4.

Управління соціального захисту населення

47

5.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

3

6.

Відділ містобудування, архітектури та будівництва

4*

7.

Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, та захисту довкілля

4

8.

Відділ правового забезпечення

3

9.

Архівний відділ

4**

10.

Центр надання адміністративних послуг

6

11.

Служба у справах дітей

4

 

Разом:

98

 

*1 одиниця утримується за кошти, передбачені у вартості будівництва, одержані від господарської діяльності і не входить до граничної чисельності районної державної адміністрації

**1 одиниця утримується за кошти, одержані від господарської діяльності і не входить до граничної чисельності районної державної адміністрації

 

Керівник апарату 

районної державної адміністрації                Ірина Мацалак

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області