17 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 24.12.2020          м. Долина  №325

 

 

Про план роботи районної державної

адміністрації на перший квартал 2021 року

 

       Відповідно до статей 6, 45 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження районної державної адміністрації від 02.06.2020 №166 «Про Регламент Долинської районної державної адміністрації», та з метою реалізації завдань, покладених на органи державної виконавчої влади:

       1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на перший квартал 2021 року (додається).

       2. Першому заступнику голови районної державної адміністрації У.Гарбері, заступнику голови районної державної адміністрації М.Дидяку, керівнику апарату районної державної адміністрації І.Мацалак, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити реалізацію плану роботи.

       3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

       4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації та керівника апарату районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                           Віктор Лаврик

 

                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

               розпорядження районної

               державної адміністрації

       ____________ № ______

 

План роботи

районної державної адміністрації

на перший квартал 2021 року

 

І. Питання для розгляду на засіданні колегії районної

державної адміністрації

 

№ з/п

Назва питання

Відповідальні за підготовку

Готують

Доповідають, співдоповідають

25 лютого

1

Про стан виконання заходів спрямованих на соціальний захист громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та членів їх сімей, на виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

У.Гарбера

Л.Ружицька

Н.Наум

Л.Ружицька

2

Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації, територіальних підрозділах

центральних органів виконавчої влади, виконкомах місцевих рад у 2020 році, на виконання Указу Президента України від 26.07.2005 №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України»

І.Мацалак

Б.Чабан

Б.Чабан

3

Про розгляд звернень громадян у районній державній адміністрації за 2020 рік на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

І.Мацалак

І.Кульпа

І.Кульпа

 

ІІІ. Питання для розгляду на нарадах у першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації та керівника апарату районної державної адміністрації в порядку контролю

 

У першого заступника голови районної державної адміністрації

Уляни Гарбери

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 25.05.2017 № 147 «Про стан дотримання мінімальних гарантій з оплати праці, легалізації заробітної плати та погашення заборгованості з її виплат, відповідно до розпоряджень обласної державної адміністрації від 26.12.2016 № 918 «Про заходи з легалізації заробітної плати в області» та від 18.01.2017 № 22 «Про обласну робочу групу з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати».

Січень, Лютий, Березень

Л.Ружицька

 

Про зимове утримання доріг, на виконання наказу Державної служби автомобільних доріг України від 01.07.2009 №320 «Про затвердження Технічних правил ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України».

Січень, лютий, березень

М.Куцик

 

Про стан проходження опалювального сезону, на виконання Закону України «Про теплопостачання».

Січень, лютий, березень

М.Куцик

 

Про роботу спеціалізованих служб цивільного захисту та підприємств району в складних погодних умовах зимового періоду 2020-2021 років, на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 23.10.2020 №551 «Про підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій при можливому виникненні надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2020-2021 років».

Січень, лютий

П.Іляшенко

 

Про трансформацію Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації та делегування повноважень і функцій від державного органу до органу місцевого самоврядування в повному обсязі.

Січень

В.Луцька

 

Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів району.

Січень

І.Угриновський

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 06.05.2019 №116 «Про затвердження плану перспективного розвитку Долинського району на 2019-2021 роки».

                                                         Січень

М.Куцик

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 27.11.2018 № 387 «Про затвердження плану заходів з реалізації в районі в 2018-2020 роках Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року».

Січень

М.Куцик

 

Про протиепідемічний стан на території району пов'язаний з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Лютий, березень

П.Іляшенко

 

Про стан відшкодування коштів перевізникам за перевезення пільгових категорій населення на виконання рішення районної ради від 05.04.2016 №113-5/2016 «Про пасажирські перевезення та справедливе ціноутворення в районі».

Лютий

Л.Ружицька

 

Про оцінку ступеня безбар’єрності для осіб з інвалідністю до об’єктів громадського та цивільного призначення.

Лютий

І.Угриновський

 

Про організацію перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт».

Березень

М.Куцик

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 12.02.2020 № 50 «Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій».

Березень

П.Іляшенко

 

Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Березень

І.Угриновський

 

Про благоустрій населених пунктів району, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».

Березень

М.Куцик

 

У заступника голови районної державної адміністрації

Михайла Дидяка

 

Про висвітлення діяльності районної державної адміністрації на офіційному вебсайті районної державної адміністрації та у місцевих засобах масової інформації.

Січень, Лютий, Березень

В.Гібчинський

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 23.09.2016 № 282 «Про забезпечення медичною допомогою, профілактичними щепленнями дитячого населення Долинського району».

Січень

В.Фотуйма

 

Про організацію та проведення урочистостей до Дня пам’яті учасників Битви під Крутами та річниці від дня народження Миколи Корпана.

Січень

В.Гібчинський

В.Пенджола

 

Про організацію та проведення заходів з нагоди відзначення 102-річниці Дня Соборності та Дня Свободи України.

Січень

В.Гібчинський

В.Пенджола

 

Про проведення заходів службою у справах дітей та стан їх фінансування.

Лютий

Г.Багира

 

Про організацію та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виводу військ з Афганістану.

Лютий

В.Гібчинський

 

Про організацію та проведення віче – пам’яті приуроченого VІІ- річниці Героїв Небесної Сотні.

Лютий

В.Гібчинський

В.Пенджола

 

Про першочергові заходи захисту прав дитини в районі, на виконання Указу Президента України№5/2018 від 12.01.2018 року «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа».

Березень

Г.Багира

 

Про організацію та проведення літературно-мистецького свята «Любити вчимось Україну так, як любив її Тарас», присвяченого 207-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Лютий, березень

В.Гібчинський

 

У керівника апарату районної державної адміністрації

Ірини Мацалак

 

Про роботу з документами, що містять службову інформацію в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації. Підготовка відповідей на інформаційні запити відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації.

Січень, Лютий, Березень

Б.Чабан

 

Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами у районній державній адміністрації на виконання Указу Президента України від 26.07.2005 №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України».

Січень, Лютий, Березень

Б.Чабан

 

Про стан документообігу в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 року №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».

Січень, Лютий, Березень

Б.Чабан

 

Про своєчасне подання і заповнення форм відомостей про громадян для періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців, відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Січень, Лютий, Березень

                                                     Л.Мандрик      

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 24.09.2020 №268 «Про план роботи районної державної адміністрації на четвертий квартал 2020 року».

Січень

М.Лазорко

 

Про розгляд звернень громадян у районній державній адміністрації на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Січень

І.Кульпа

 

Про підготовку річного публічного звіту голови районної державної адміністрації про результати роботи у 2020 році, на виконання Закону України «Про державну службу».

Лютий

М.Лазорко

 

Про забезпечення районною державною адміністрацією доступу до публічної інформації на виконання Указу Президента України від 05.05.2011 №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Лютий

І.Кульпа

 

ІV. Надання практичної допомоги, комплексне вивчення

діяльності місцевих органів влади, структурних підрозділів

районної державної адміністрації

 

Організувати і провести виїзні прийоми громадян з особистих питань, робочі поїздки в населені пункти району за участю голови районної державної адміністрації, першого заступника голови, заступника голови та керівника апарату районної державної адміністрації.

Впродовж кварталу (за окремим графіком)

 

Провести перевірку з питань виконавської дисципліни в окремих структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Впродовж кварталу (за окремим графіком)

Б.Чабан

 

Надати методичну допомогу структурним підрозділам районної державної адміністрації щодо дотримання вимог Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» та «Про доступ до публічної інформації».

Впродовж кварталу (за окремим графіком)

І.Біда

 

Провести перевірку з питань ведення діловодства в окремих структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Впродовж кварталу (за окремим графіком)

Б.Чабан

 

Районні та галузеві наради з питань виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району.

Впродовж кварталу

 

V. Перелік питань для навчання працівників місцевих органів представницької та виконавчої влади, інших установ і організацій

 

1. Про функціонування служб у справах дітей в територіальних громадах.

Г.Багираначальник служби у справах дітей районної державної адміністрації

 

2. Про видачу довідок про склад сім’ї, наявність земельних ділянок та актів обстежень особам, які звертаються за призначенням всіх видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, компенсацій та надання пільг.

Л.Ружицьканачальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

 

VІ.Організаційно-масовізаходи

 

1. Організувати і провести виїзні прийоми громадян з особистих питань, робочі поїздки в населені пункти району за участю голови районної державної адміністрації, першого заступника голови, заступника голови та керівника апарату районної державної адміністрації.

Впродовж кварталу (згідно з графіком)

 

2. Провести перевірку з питань виконавської дисципліни в окремих структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Впродовж кварталу (за окремим планом)

 

3. Провести перевірку з питань ведення діловодства в окремих структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Впродовж кварталу (за окремим планом)

 

4. Надати методичну допомогу структурним підрозділам районної державної адміністрації щодо дотримання вимог Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» та «Про доступ до публічної інформації».

Впродовж кварталу (за окремим планом)

 

5. Районні та галузеві наради з питань виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району.

Впродовж кварталу

 

6. Наради з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі.

Впродовж кварталу, згідно з планами роботи

 

7. Засідання комісій, робочих груп, організаційних комітетів.

Впродовж кварталу, згідно з планами роботи

 

8. Організація навчання посадових осіб місцевого самоврядування району.

Впродовж кварталу, згідно плану навчання

 

9. Проведення інформаційно-роз’яснювальноїроботи серед населення з питань соціального захисту.

Впродовж кварталу

 

10. Проведення рейдів – перевірок вивчення умов утримання та виховання дітей в сім’яхрізних категорій.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

11. Проведення рейдів – перевірок «Канікули», «Вокзал», «Діти вулиці», щодо профілактичної роботи серед неповнолітніх.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

12. Проведення рейдів – перевірок з вивчення організації дозвілля неповнолітніх та здійснення контролю за роботою дитячих клубів.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

13. Проведення рейдів – перевірок щодо дотримання правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

14. Проведення рейдів – перевірок щодо утримання та виховання дітей у школі – інтернаті, дитячому будинку.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

15. Проведення рейдів – перевірок щодо роботи комп’ютерних клубів, які працюють в районі.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

16. Здійснення рейдів – перевірок щодо проведення у школах району правової просвітницької роботи, спрямованої на підвищення правової культури дітей.

 

Впродовж кварталу, за окремим графіком

17. Здійснення рейдів – перевірок з проведення заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини.

Впродовж кварталу, за окремим графіком

 

18. Відзначення 112-ї річниці з дня народження провідника ОУН Степана Бандери (1909-1959).

Січень

 

19. Урочистості в селі Тяпче до Дня пам’яті Героїв битви під Крутами.

Січень

 
VІІІ.Проведенняосновних заходів загально районного
і державного значення

 

01.01.             - Новий 2021 рік

01.01.             - 112-річниця від дня народження провідника ОУН Степана Бандери

07.01.             - Різдво Христове

14.01.              - Старий Новий Рік

19.01.             - Хрещення Господнє

22.01.              - День Соборності України

29.01.              - День пам’яті Героїв битви під Крутами

15.02.                - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниця виводу військ з Афганістану

20.02.              - День Героїв Небесної Сотні

21.02.             - Міжнародний день рідної мови

 

08.03.              - Міжнародний жіночий день

09.03.              - 207- річниця від дня народження Т.Г. Шевченка

13.03.                - День землевпорядника України

21.03.        - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

25.03.              - День Служби безпеки України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області