22 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 18.11.2020        м. Долина  №299

 

Про визначення

розпорядника коштів

      

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2020 р. № 1386-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р. на території Івано-Франківської області», розпорядження обласної державної адміністрації від 17.11.2020 № 597 “Про визначення розпорядників та одержувачів коштів”, рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 18 листопада 2020 року № 44)  з метою раціонального, цільового та ефективного використання бюджетних коштів:

1. Визначити розпорядником коштів нижчого рівня за КПКВКМБ 7791700 «Проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року на території західних областей України» для проведення капітального ремонту водогосподарських об’єктів ( КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів») органи місцевого самоврядування, як заявника, що звернувся про виділення коштів з резервного фонду  державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду державного бюджету затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 №415(зі змінами), а саме:

 

Яворівська сільська рада – 470,678  тис.грн,  по наступних об’єктах:

– відновлення берегової лінії струмка по вул. Коляджина в с.Яворів Долинського району Івано-Франківської області, зруйнованої внаслідок стихії 22 -24 червня 2020 р. Капітальний ремонт –292,737 тис.грн;

– відновлення берегової лінії струмка по вул. Шевченка в с.Яворів Долинського району Івано -Франківської області зруйнованої внаслідок стихії 22-24 червня 2020 р. Капітальний ремонт –177,941 тис.грн.

 

Тяпчанськасільська рада – 6419,539 тис.грн, по наступних об’єктах:

– відновлення берегової лінії правого берега річки Саджава по вул. Миру та по вул. Миколи Корпана пошкодженого стихією 22-23 червня 2020 p. в с.Тяпче Долинського району Івано-Франківської області. Капітальний ремонт – 2416,616 тис.грн;

– відновлення берегової лінії правого берега річки Свіча між автодорожним та залізнодорожним мостами пошкодженого стихією 22-23 червня 2020 p. в с.Тяпче Долинського району Івано-Франківської області. Капітальний ремонт. – 4002,923 тис.грн.

 

Шевченківська сільська рада – 1625,611 тис.грн на об’єкт відновлення берегової лінії річки Свіча в урочищі "Білий Берег" в с. Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області, зруйнованої внаслідок стихії 22-24 червня 2020р. Капітальний ремонт.

2. Сектору фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л. Арсенюк) перерахувати кошти органам місцевого самоврядування, відповідно до затверджених бюджетних призначень в сумі 8515,828 тис. грн., зокрема:

Яворівській сільській раді – 470,678 тис.грн;

Тяпчанськійсільській раді – 6419,539 тис.грн;

Шевченківській сільській раді – 1625,611 тис.грн.

3. Вищевказаним органам місцевого самоврядування забезпечити цільове та ефективне використання коштів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка мала місце на території Долинського району у червні  2020 року.

4. Розпорядникам коштів до 10 грудня 2020 року подати в сектор фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації звіт про використання коштів резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року.

5. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Арсенюк).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу .

 

Голова районної

державної адміністрації                                              Віктор Лаврик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області