17 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Долинська районна державна адміністрація

 ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


новини
15.11.2019 | Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі!

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, аграрії району забезпечують наш продовольчий кошик якісними та доступними продуктами. А колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств, управлінці галузі щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури району.

Тож нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Перший  заступник  голови

районної державної адміністрації

Віктор Громиш

15.11.2019 | Відділ містобудування та архітектри повідомляє!

 

Днями Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» № 199-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

15.11.2019 | Сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства

 

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів нараду щодо  виконання у районі Указу Президента України від 01.12.2016 № 534/2016 «Про пріоритетні заходи для сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері».

15.11.2019 | Вічно жива спадщина

 

10 листопада, в день народження великого німецького письменника Йоганна Крістофа Фрідріх фон Шиллера (260 років), на засіданні літературної студії «Слово»Долинської ЦРБ  відбувся літературний глобус «Життя і творчість Фрідріха Шиллера».

15.11.2019 | Прес-випуск Головного управління статистики до Дня працівників сільського господарства

 

Сільське господарство – одна із пріоритетних галузей економіки регіону, в якій виробляється понад 14% валової доданої вартості, здійснює діяльність понад 800 підприємств, працює майже 30% зайнятого населення регіону.

15.11.2019 | Управління розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повідомляє!

 

 

28 листопада 2019 року у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

14.11.2019 | У районній державній адміністрації відбувся семінар для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції

 

 Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Степан Пенгрин розповів колегам про важливість своєчасного подання декларацій державними службовцями та ознайомив із правовими наслідками  за невиконання Закону України «Про запобігання корупції.

14.11.2019 | Банкнота номіналом 1000 гривень уведена в обіг

 

Із 25 жовтня 2019 року Національний банк України увів в обіг нову банкноту номіналом 1000 (одна тисяча) гривень. Це перша банкнота нового номіналу, введена в обіг за останні 13 років, адже ще у 2006 році вводився новиий номінал – 500 гривень. Банкнота 1000 гривень продовжує дизайн нового банкнотного ряду та має потужну систему захисту від підробок.

14.11.2019 | 23 листопада на Долинщині поминатимуть жертв Голодомору!

 

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів нараду з питань організації жалобних заходів до річниці Голодомору. Участь у нараді взяли керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик, керуюча справами міської ради Світлана Сапетна та відповідальні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

14.11.2019 | Відділ культури інформує!

 

Директор НД «Просвіта» Ніна Мелешко стала призером обласного конкурсу!


Важлива інформація!

Військкомат інформує!
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До уваги громадськості!
Петиція народного депутата України О.В.Опанасенка від 08.08.2019 року № 22/069110-еп про створення Міністерства сім`ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради України https://petition.president.gov.ua/petition/69110
Про проект "Я МАЮ ПРАВО"

 

 

 

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області