21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Долинська районна державна адміністрація

 ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


новини
21.10.2020 | Ухвалено Порядок передачі оперативної інформації про хід голосування на місцевих виборах

Комісія затвердила Порядок передачі територіальним виборчим комісіям та Центральній виборчій комісії оперативної інформації про хід голосування в день голосування та день повторного голосування на місцевих виборах.

21.10.2020 | У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року

19 жовтня в онлайн-режимі відбулось друге засідання секторальної робочої групи «Децентралізація та регіональний розвиток. Блок: Децентралізація» під спільним головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова і керівника напряму міжнародного співробітництва Посольства Швеції Сесилії Круни.

21.10.2020 | У Долинському районі відновлено ще два об’єкти соціальної сфери, які зазнали пошкоджень внаслідок цьогорічної червневої стихії

Внаслідок сильних дощів у червні 2020 року було пошкоджено дахи у Підлісківській та Лолинській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів. Дані об’єкти були внесені до списку, як такі, що потребували негайного відновлення по Долинському району.

21.10.2020 | В області проводиться призов «Осінь 2020»

news-imageВчора на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, обговорили хід осіннього призову 2020 року.

21.10.2020 | Уряд та міжнародні партнери обговорили пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України — Вікіпедія19 жовтня на першому установчому засіданні Спільного консультативного комітету представники Уряду та міжнародні партнери розглянули пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України, що є частиною інноваційної програми Уряду України, ЄБРР та ЄС “Українська архітектура реформ”.

21.10.2020 | Маємо бути впевнені в достатній кількості ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях – Президент під час селекторної наради

news-image571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це доповіли представники уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

21.10.2020 | В селі Шевченкове Долинського району відновлено міст

Питання, пов’язані з відновлювальними роботами, які ведуться на об’єктах Долинщини, зруйнованих стихією 14-24 червня цього року, залишаються пріоритетними в роботі райдержадміністрації.

21.10.2020 | Оперативна інформація про поширення COVID-19 у районі станом на 21 жовтня 2020 року

Шановні краяни!

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції на території Долинщини залишається напруженою. Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням COVID-19 в межах нашого району. Будемо вдячні кожному з Вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря. Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.

21.10.2020 | Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України

news-imageДорогий народе! Шановні громадяни України!

Шановні народні депутати, пане Голово, пане Прем’єр-міністре, члени уряду та Офісу Президента, шановні судді, представники дипломатичного корпусу, ваші блаженства, шановні журналісти!

Відповідно до Конституції України, звертаюся з посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України. І такий офіційний початок буде єдиним спільним із попередніми посланнями президентів України.

20.10.2020 | У Долинському районі тривають відновлювальні роботи щодо ліквідації наслідків стихії, яка відбулася в червні цього року

Зазначимо, що під час червневої повені найбільших пошкоджень зазнали 4 об’єкти соціальної сфери та 9 мостів та мостових переходів. Кошти на їх відновлення виділено з резервного фонду державного бюджету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №811-р (зі змінами), а контроль за виконанням робіт здійснює керівництво обласної державної адміністрації.


Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області