5 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Долинська районна державна адміністрація

 ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


новини
5.12.2019 | Шановні працівники статистики!

 

Сердечно вітаю Вас з професійним святом!

За роки незалежності України державна статистика зазнала суттєвих змін, головним результатом яких є зростання її ролі в економіці та суспільстві. На основі інформації, наданої Вашимивідділами, приймаються важливі рішення. Саме тому подальший розвиток країни без належної роботи органів статистики забезпечити неможливо.

Переконаний, що Ви й надалі об’єктивно відображатимете реальний стан речей, орієнтуючись на міжнародні норми діяльності. Нехай  запорукою Вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.

Бажаю Вам усього найкращого в усіх   добрих починаннях в ім'я розквіту України, її народу. Зичу плідної роботи, творчих успіхів, щастя та благополуччя Вам і Вашим сім'ям.

 

Заступник голови

районної державної адміністрації

Михайло Дидяк

5.12.2019 | Поспішаймо бути українцями!

 

Під таким гаслом сьогодні в НД «Просвіта»  відбувся просвітницький захід, приурочений до  річниці Всеукраїнського  референдуму 1991 року, а також до Міжнародного Дня Волонтера! Участь у заході взяли школярі та громадськість!

5.12.2019 | Долинське бюро правової допомоги роз’яснює, як купити собі пенсію, якщо не вистачає стажу: це вигідно, але не всім

 

Більше двох років тому в Україні стартувала пенсійна реформа, в рамках якої істотно підвищилися вимоги до страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію. Зокрема, українцям потрібно буде мати не менше 35-ти років стажу, щоб вийти на пенсію в 60. Але не все безнадійно для тих, кому не вистачатиме до 5 років страхового стажу.

5.12.2019 | У Податковому кодексі для громадян передбачено право на пільги із сплати земельного податку

 

В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 281 Податкового кодексу України громадяни мають право на пільги із сплати земельного податку.

5.12.2019 | Дякую волонтеру!

 

До Міжнародного дня волонтера районна державна адміністрація організувала в мережі флешмоб, щоб висловити вдячність людям, котрі щиро та безкорисливо стали на шлях благородної справи – волонтерства!

5.12.2019 | Поспішаймо бути українцями!

 

Сьогодні в НД «Просвіта»  о 14:00 год. відбудеться просвітницький захід, приурочений до  річниці Всеукраїнського  референдуму 1991 року щодо проголошення незалежності України, а також до Міжнародного Дня Волонтера!

Запрошуємо взяти участь громадськість, представників громадських організацій та всіх охочих! !

5.12.2019 | Шановні волонтери!

 

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера і мій низький уклін за те, що робите життя суспільства  кращим!

День  волонтера – це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Шановні волонтери, сердечно вдячний Вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Поки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі. Нехай ваші благі справи повертаються  до вас сторицею!

Заступник голови

районної державної адміністрації

Михайло Дидяк

4.12.2019 | 16 днів проти насильства! Долинщина приєдналася до Всеукраїнської акції!

        

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» управлінням соціального захисту населення РДА проведено засідання круглого столу під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка, за участі представників служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, управління освіти, молоді та спорту, а також представника Долинського відділення поліції Калуського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області .

4.12.2019 | Жителька Долини Ангеліна Козій відсвяткувала 101 рік

 

 «Життя прожити – не поле перейти» каже народна мудрість. Сьогодні так може сказати довгожителька нашого району Ангеліна Козій. Жінка народилася далекого  1918 року у селі Хутори Любачівського району у Польщі. У молодому віці стала вимушеною переселенкою та деякий час проживала на Тернопільщині. Пізніше оселилась на Долинщині.

4.12.2019 | Напередодні масового скорочення держслужбовців районних державних адміністрацій НАЗК нагадує про порядок декларування при звільненні

 

Відсутність даних для заповнення декларації, таких як розмір грошових компенсацій при звільненні, не є підставою для відтермінування подання декларації.


Важлива інформація!

Військкомат інформує!
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016
В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області