E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

28 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
28.10.2020 | Проведено майстер-клас «Сучасні джерела інформації про вакансії»…(детальніше)>>>

    З метою підвищення інформаційної обізнаності осіб, які шукають роботу в службі зайнятості, про джерела вакансій та методи пошуку роботи в період пандемії 27 жовтня 2020 року Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено майстер-клас «Сучасні джерела інформації про вакансії». На даному заході фахівець з профорієнтації районної філії Майя Лашків розповіла, що скористатись інформацією про вакансії можна на вебсайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua). Також наголосила на тому, що перегляд вакансій на сайтах з пошуку роботи дає можливість визначити, які вимоги висуваються до претендентів та який рівень заробітної плати пропонується.

27.10.2020 | Віталій Федорів: Пріоритетним завданням для області залишається забезпечення подачі кисню до ліжок хворих на коронавірус…(детальніше)>>>

    На Прикарпатті щоденно зростає кількість хворих на коронавірус. Упродовж минулої доби недугу виявлено у 325 жителів області, зокрема, й у 12 дітей шкільного віку. Найбільше інфікованих в Івано-Франківську, Коломийському, Тисменицькому та Тлумацькому районах. За словами головного санітарного лікаря Івано-Франківщини Руслана Савчука, на сьогодні 104 пацієнти перебувають у реанімаційних відділеннях, 48 підключено до апаратів ШВЛ. Зайнятість ліжкомісць у закладах охорони здоров’я складає 66,2 відсотки. Смертність коливається на рівні 2,2 відсотки. 754 ліжка (41%) забезпечено подачею кисню. Невдовзі заплановано проведення кисневих магістралей ще до 120 ліжок.

27.10.2020 | Відбулося чергове засідання колегії РДА…(детальніше)>>>

   Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося чергове засідання колегії РДА. На розгляд колегії було винесено два питання.Про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців  2020 року прозвітувала начальник фінансового управління РДА Марія Бойчук.

Про стан надання ендокринологічної допомоги населенню доповів генеральний директор КНП «Галицька лікарня» Володимир Крупа. У його доповіді, зокрема зазначалося, що на медичному спостереженні у 2020 році перебувало 377 хворих  цукровим діабетом. За 9 місяців поточного року лікарями виписано 1 322 електронних рецепти. Наголошувалося, що медичними працівниками постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо факторів ризику розвитку цукрового діабету та як можна попередити хворобу. По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

26.10.2020 | За минулу добу на Прикарпатті виявлено майже 300 нових випадків COVID-19…(детальніше)>>>

   Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 26 жовтня в області зареєстровано 18590 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 298 за минулу добу.

Всього за час пандемії одужали 9177 пацієнтів, померли – 416. У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко.

На стаціонарному лікуванні перебувають 772 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 та 385 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості ліжок складає 62,5.

26.10.2020 | Понад 27 тисяч українських родин перейшли на сонячні панелі і заощаджують на платіжках…(детальніше)>>>

    Кількість родин, які свідомо переходять на «чисту» енергію, зростає. Так, у ІІІ кварталі 2020 р. ще майже 2 тис. домогосподарств вирішили встановити сонячні панелі та стати енергонезалежними і енергоощадними. Таким чином, кількість сімей, що використовують «чисту» електроенергію з енергії сонця, зросла на 8% і сягнула 27623.

23.10.2020 | Галицький район потрапив у "помаранчевий" рівень епідемічної безпеки...(детальніше)>>>

    Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів взяв участь у роботі Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання були оновлені рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Також Комісія розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 26 жовтня 2020 р.

23.10.2020 | Скільки хворих із COVID-19 перебувають в лікарнях Прикарпаття…(детальніше)>>>

    За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 23 жовтня в Івано-Франківській області зареєстровано 17705 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 258 за минулу добу. Всього за час пандемії на Прикарпатті одужали 9016 пацієнтів, померли – 404.

У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко. На стаціонарному лікуванні перебувають 748 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 та 338 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості ліжок складає 58,7.

22.10.2020 | За минулу добу на Прикарпатті виявили 233 нові випадки поширення коронавірусної інфекції…(детальніше)>>>

    В департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації інформують, що станом на сьогодні, 22 жовтня, в області зареєстровано 17447 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 233 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 8907 пацієнтів, померли 399.

У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко.

22.10.2020 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини…(детальніше)>>>

    22 жовтня 2020 року під головуванням заступника голови районної  державної адміністрації Олександра Чабака відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.   На порядок денний засідання було винесено 5 питань, зокрема, про стан виконання батьківських обов’язків, про можливість повернення неповнолітню дитину в сім’ю, про можливість та доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, про визначення місця проживання малолітніх дітей, про надання згоди на цілодобове перебування дитини в спеціальній школі.

22.10.2020 | Патронат над дитиною – це можливість громади вчасно допомогти дитині та її сім’ї…(детальніше)>>>

    Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім’ї патронатного вихователя дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною.

Важливо, що до 31 грудня 2026 року послуга патронату фінансується за рахунок державного бюджету .

За офіційними даними, станом на 01.07.2020, в Україні функціонує 139 сімей патронатних вихователів, куди вже було влаштовано понад 700 дітей.


 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області