E-mail:  00731407@mail.gov.ua
24 січень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
24.01.2019 | Уряд оновлює план дій по децентралізації та ініціює новий етап реформи …(детальніше)>>>

news-imageКабінет міністрів України оголосив перехід до нового етапу децентралізації, який передбачає закріплення вже набутих успіхів і завершення формування спроможних громад, зміну територіального устрою, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань не від виборів до виборів, а повсякчас. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, представляючи новий план дій з реформи децентралізації на період до 2020 року. Глава Уряду наголосив, що більшість змін необхідно закріпити в Конституції і зробити це швидко – аби провести місцеві вибори 2020 року вже на новій законодавчій та територіальній основі. «Реформа децентралізації визнана однією з найуспішніших. До 2014 року більшість урядів виступали за централізацію влади. І я не з чуток знаю, як було важко розвивати міста, будувати дороги. Система державної влади була занадто централізована. Повноваження і кошти забирали від людей і концентрували у центрі, - сказав Володимир Гройсман. – Тож важливо було розпочати системні кроки, які дозволили б віддати на місця повноваження і кошти».

24.01.2019 | Ми рішучі в продовженні реформ, які приносять результат для України – Президент на Національній інвестиційній раді у Давосі …(детальніше)>>>

Президент Петро Порошенко під час засідання Національної інвестиційної ради у Давосі наголосив, що в Україні проводяться реформи, завдяки яким збільшуються інвестиції і довіра до країни. Він нагадав, що була підписана Угода про вільну торгівлю з Канадою, а кілька днів тому – Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем. «Ми віримо у відкритий світ. Ми віримо у необхідність зняття бар’єрів в міжнародній торгівлі. Ми віримо у важливість покращення інвестиційного клімату в Україні», - зауважив він. Глава держави повідомив, що Україна піднялась ще на 5 сходинок в рейтингу Doing business. Окремо Президент наголосив, що Україна виконує меморандуми з МВФ. «Ми – єдина влада, що виконала 6 меморандумів із співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Такого ніколи не відбувалось в Україні. Чому? Тому що ми тримаємо слово. Ми дуже рішучі в реформах і реформи приносять важливі результати», - підкреслив Глава держави. Петро Порошенко також зауважив, що вдалося забезпечити економічне зростання на рівні 3,4%, інфляція нижче 10% в порівнянні з 45% у 2015 році, бюджетний дефіцит менше 2%. «Під час війни ми маємо цифри здорової економіки. Завдяки вам. Завдяки вашій довірі», - сказав Президент.

23.01.2019 | Делегація з Галицького району взяла участь у відзначенні Дня Соборності України в Києві…(детальніше)>>>

DSCN7688.JPGВчора, 22 січня, у місті Києві на Софійській площі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України і 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тисячі українців з усіх областей долучилися до відзначення роковин видатної події, серед яких були і представники Галицького району.

23.01.2019 | Михайло Довбенко передав галицьким рятувальникам нове обладнання для гасіння пожеж …(детальніше)>>>

Перебуваючи на території свого виборчого округу, народний депутат України Михайло Довбенко разом із керівництвом району, начальником обласного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким провів зустріч з особовим складом 3-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Галича. Депутат подякував рятувальникам за сумлінну службу та передав комплекти літнього й зимового одягу, а також спеціальне обладнання для гасіння пожеж: втяжні ти витяжні рукави нового стандарту, яке використовується в країнах ЄС. Одяг та обладнання придбано за сприяння народного депутата за кошти районного бюджету та бюджету Бовшівської сільської ради. Високо оцінив роботу Галицької пожежно-рятувальної частини і голова райдержадміністрації Микола Попович: «Наша позиція залишається незмінною – підрозділи ДСНС мають бути забезпечені всім необхідним. Адже від цього залежить безпека рятувальників та збереження життя наших громадян. Тому ми і надалі спільними зусиллями будемо дбати про те, щоб особовий склад мав належне технічне забезпечення».

23.01.2019 | Проаналізовано стан забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати бюджетникам району …(детальніше)>>>

23січня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністраці Сергія Канюки відбулося засідання районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Під час засідання проведено аналіз стану забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та потреби в коштах місцевих бюджетів на диференціацію заробітної плати працівників бюджетних організацій. За результатами обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан нарахування та виплату заробітної плати працівників бюджетної сфери в розрізі навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури та соціальної сфери.

23.01.2019 | НБУ ввів в обіг монету, присвячену проголошенню Акта Злуки …(детальніше)>>>

news-imageДо 100-річчя проголошення Акта Злуки Національний банк України випустив пам’ятну монетну з нейзильберу номіналом 5 гривень.В обіг їївведено 17 сiчня 2019 року. Тираж монети становить 40 тисяч. Монета присвячена урочистому проголошенню акта про об`єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. 22 січня 1919 року в урочистій обстановці на Софійському майдані в Києві відбулася подія, що стала підсумком відповідного підготовчого процесу, - було проголошено Акт Злуки, акт об`єднання українських земель, у якому зазначалося, що віднині український народ, звільнений могутнім поривом власних сил, має змогу об`єднати зусилля всіх своїх синів будувати нероздільну самостійну Українську державу на добро і щастя українського народу.

23.01.2019 | Звернення Президента з нагоди 90-річчя з дня народження Патріарха Філарета …(детальніше)>>>

Дорогі друзі!

Рівно дев’яносто років тому на українській Донеччині, в селі з символічною назвою Благодатне, у шахтарський родині прийшов у цей світ хлопець Михайло Денисенко. Йому випало пережити і Голодомор, і лихоліття Другої світової, з якої не повернувся батько.

Прийнявши чернечий постриг у 21 рік, Ви, Ваша Святосте, все своє довге життя присвятили служінню Церкві. Відстоювали право вірити в Бога у часи войовничого атеїзму. Стали першим українцем, який посів київський престол за майже 150 років. Перед тим Петербург та Москва присилали служити сюди кого завгодно, але не українців… І робили це з незмінною метою – русифікувати та духовно уярмлювати наш народ. І як показово, що саме син донецького краю високо підняв прапор українства та несе його стільки десятиліть. І то символ того, що Донбас – це Україна. ...

23.01.2019 | В 2018 році Держпродспоживслужбою Івано-Франківщини встановлено 44 порушення законодавства про рекламу …(детальніше)>>>

В сучасному суспільстві реклама оточує нас у будь-який час та у будь-якому місці, бо є найдієвішим інструментом впливу на людей при продажі того чи іншого продукту або послуги. Однак реклама може також ввести споживачів в оману, завдати шкоди особам, державі чи суспільству внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення, замовчування, порушення вимог щодо часу, місця і способу розповсюдження. Недобросовісна реклама заборонена законом. На Івано-Франківщині в 2018 році з метою контролю за дотриманням законодавства про рекламу спеціалістами Держпродспоживслужби досліджено 520 рекламоносіїв. З них у 44 випадках виявлено порушення законодавства про рекламу та прийнято 40 рішень про накладення штрафу на загальну суму 36,9 тис. грн.

23.01.2019 | Кількість та структура суб’єктів економіки області на 1 січня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 січня 2019 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області налічувалось 27577 юридичних осіб та 1513 суб’єктів економіки без статусу юридичної особи. Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки області серед юридичних осіб були товариства з обмеженою відповідальністю – 8570 (31,1% від загальної кількості юридичних осіб), приватні підприємства – 4602 (16,7%), органи влади, організації (установи, заклади) – 3281 (11,9%), громадські організації – 2688 (9,7%), профспілки, об’єднання профспілок – 1671 (6,1%), релігійні організації – 1234 (4,5%), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – 877 (3,2%) та фермерські господарства – 680 (2,5%).

22.01.2019 | Галичани відзначили 100-річчя проголошення Акту злуки …(детальніше)>>>

Галичани відзначили 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Урочистою ходою центральними вулицями міста пройшла святкова колона, прикрашена національними прапорами та жовто-блакитними кульками. На мосту через р. Дністер учнівська молодь, представники влади та духовенства утворили «живий» ланцюг як символ єднання української нації. Святкування Дня Соборності України продовжилося у Народному домі м.Галича. Після театралізовано прологу, в якому будо відображено історичні віхи українського державотворення, виконавці та творчі колективи району вражали глядачів своєю художньою майстерністю. У концерті взяли участь: солісти Богдан Савчук, Аліна Підгайна, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Відродження» Галицького РНД (кер.С.Іваськів) та народний аматорський чоловічий гурт патріотичної пісні «Майдан» НД с.Мединя (кер.П.Іванчук), ансамбль "Діти Марії" Галицької гімназії (кер.І.Гріца), народний жіночий вокальний ансамбль «Чарівниці» БК с.Залуква (кер.І.Сорочинська), вокальний дует дитячої музичної школи, квартет та колядники Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла (кер.П.Штих), зразкові танцювальні колективи «Ярославна» Галицького ЦДЮТ (кер.Г.Колодій) та «Дивоцвіт» Будинку культури с.Задністрянське (кер.О.Заставний). А на завершення, під мелодії колядок, всіх присутніх священики окропили свяченою Йорданською водою.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Про прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України…(детальніше)>>>

.

24 січня 2019 року о 10 год.  управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінар на тему: «Основні вимоги до реклами, контроль та відповідальність».

.

До уваги громадськості!

.

До уваги споживачів електричної енергії Галицького району!

.

Відзнака імені Сергія Кемського

.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки  за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, з метою надання в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій обслуговування сонячної електростанції

.

Для запобігання порушень режиму роботи Об'єднаної енергосистеми України, забезпечення надійної та безпечної роботи енергетичних об'єктів AT "Прикарпаттяобленерго", після погодження із Держенергонаглядом й Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, доводить до відома жителів Галицького району обсяги можливого обмеження електроспоживання споживачам електричної енергії з зазначенням назв ліній (фідерів), які підлягатимуть відключенню в разі застосування ГОЕ, ГОП, ГПВ, ГАВ, СГАВ, АЧР, ЧАПВ, САВН …(детальніше)>>>

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі

Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області