E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
20 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
20.11.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В найближчі три години із збереженням до кінця доби 20 листопада та протягом доби 21 листопада по області та місту Івано-Франківську очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

20.11.2019 | «Чорна п’ятниця» дісталась України. Реклама про знижки …(детальніше)>>>

Звичай влаштовувати Чорну п'ятницю з'явився в 1966 році у США. Згодом багато країн перейняли традицію американців. З недавнього часу традиція влаштовувати Чорну п'ятницю перекочувала і до України. Але, якщо в США Чорна п'ятниця дійсно є моментом, коли можна купити безліч потрібних речей із суттєвою знижкою, то в Україні, на жаль, це поки не так. Вже безліч реклам розповсюджується про неймовірні знижки на Чорну п'ятницю. То, як у день знижок не витратити у магазинах забагато й не купити щось зайве? Перш за все, потрібно запланувати покупку і починати моніторити ціни заздалегідь. При цьому, слід пам’ятати, що несумлінні продавці навмисно завищують ціни на передодні Чорної п’ятниці, щоб потім продати товар зі знижкою.

20.11.2019 | День спільних дій в інтересах дітей …(детальніше)>>>

http://www.kyiv-obl.gov.ua/files/com_news/imagecache/300_400_204947001416406019.jpg“Я - людина, хоча ще дитина. І байдуже, чи я тільки-но з’явилась на світ, чи мені 5 місяців, чи 16 років. Я живу. Маю право жити. Я вслухаюсь в світ, вдивляюсь в його, часом, не такі вже й добрі очі, вростаю в нього своїми думками, мріями, почуттями. Я стаю його часткою. Нехай і малесенькою. Але серед океану слів хтось почує і мій голос. Нехай тихий, але в ньому та незвідана сила, якої не збагнути Вам, дорослим, заклопотаним власними справами, турботами... Я особистість, і ви маєте прислухатись до мене, почути, помітити мене! Я творю свій світ, він схований десь далеко-далеко, на межі між вічністю і реальністю. І однаково, чи білий він, чи чорний – ніхто не має право нівечити його. Я – проти зла, проти воєн і насильства, проти фальші і лицемірства, проти сварок і образ. Зазирніть мені в вічі і збагнете: я хочу бачити світ лише добрим, щасливим, усміхненим. Не розбивайте моїх рожевих мрій. Бо ж, зрештою, не так вже й мало залежить від Вас…». Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини.

20.11.2019 | 20 листопада - Всесвітній день дитини…(детальніше)>>>

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку. Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі. Свято - Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію №836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.

20.11.2019 | Президент підписав закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» №249-ІХ, ухвалений Верховною Радою 30 жовтня 2019 року. Закон вдосконалює систему охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільного вирубування. Згідно пояснювальної записки, у 2000 році був прийнятий закон, який вводив мораторій на 10 років на проведення суцільних рубок головного користування в ялицево-букових деревостанах на стрімких схилах в Карпатському регіоні. У 2011 році цей мораторій перестав діяти, і відповідно, знову з’явилася можливість проводити суцільні рубки ялицево-букових лісів на стрімких гірських схилах.

20.11.2019 | Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Володимир Зеленський зазначив, що проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» після того, як цей формат був заблокований у 2016 році, – це вже успіх. «Ми з вами повинні розуміти, що питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом. Цей шлях починається з перемовин. Нормандський формат – це переговори на найвищому рівні, і тому ми очікували цієї зустрічі, дуже серйозно готуємося до неї. Я хотів би реальних результатів», – сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ, відповідаючи на запитання, якого підсумку він очікує від саміту в Нормандському форматі, що запланований у найближчі тижні. «Ми не можемо просто говорити про припинення війни – треба домовлятися про повернення наших територій. Я кажу хоча б про якісь зрозумілі терміни. Тобто я хочу говорити про повернення, деокупацію Донбасу з якимись більш-менш чіткими термінами. Ми про це говоритимемо, я підніматиму це питання», – наголосив Глава держави.

20.11.2019 | Триває підготовка до відзначення в районі Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів …(детальніше)>>>

19 листопада 2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів. Під час наради було озвучено план заходів та скоординовано дії відповідальних осіб за проведення урочистостей. Вирішено заходи, присвячені відзначенню Дня Гідності та Свободи, провести в центрі міста 21 листопада о 15.00 годині. Відбудеться віче, на яке запросять учасників Революції Гідності, бійців АТО, представників громадськості, учнівську молодь. Пам'ять жертв голодоморів в Україні вшанують у суботу, 23 листопада 2019 року, на майдані Різдва у м.Галичі. О 16.00 годині жителі міста та району долучаться до акції «Запали свічу пам’яті». Підсумовуючи засідання, Олександр Чабак закликав організаторів заходів провести їх на високому рівні, щоб люди пройнялися тематикою цих трагічних сторінок історії України.

20.11.2019 | Відбулася нарада з керівниками гуманітарної сфери району …(детальніше)>>>

19 листопада 2019 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації гуманітарної сфери. Заслухано звіти про роботу відділів та служб у 2019 році, озвучено проблемні питання у кожній галузі та намічено плани на наступний рік. Особливу увагу приділили питанням роботи закладів соціальної сфери в осінньо-зимовий період, виплати зарплат працівникам бюджетних закладів, скорочення штатної чисельності державних адміністрацій, формування районного бюджету на 2020 рік. За результатами засідання заступником голови райдержадміністрації було поставлено конкретні завдання для вирішення актуальних питань гуманітарної галузі району.

19.11.2019 | Обговорено стан реалізації проектів ДФРР в районі …(детальніше)>>>

Питання освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку на фінансування об’єктів в Галицькому районі обговорено сьогодні на нараді в першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки. Про стан реалізації проектів за кошти ДФРР доповів начальник управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства РДА Володимир Горбаль. За його інформацією, на даний час втілюються три проекти. На завершальній стадії проект «Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного Будинку культури». Освоєно вже 2000,0 тис. грн., за які здійснено заміну та утеплення покрівлі в даному закладі культури. Проведено тендерну процедуру та очікується визначення переможців по двох інших проектах: «Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-09-03 Галич-Підгайці–Сатанів» на ділянках у м.Галичі та с.Медуха, а також «Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення О090303» Галич-Цвітова.

19.11.2019 | 19 листопада - День працівників гідрометеорологічної служби України …(детальніше)>>>

19 листопада в Україні щорічно відзначається День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України від 11 березня 2003 року №208/2003. Державна гідрометеорологічна служба відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ. Повсякденна цілодобова робота метеорологів, гідрологів, синоптиків дає змогу завчасно вжити заходів для запобігання можливим збиткам від небезпечних явищ погоди. Гідрометеорологічна служба України налічує більше тисячі пунктів спостережень за станом атмосфери і водних об’єктів.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області