E-mail:  00731407@mail.gov.ua
19 березень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 

 


Соціальна реклама
 


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
18.03.2019 | Прийнято позитивне рішення про виділення допомоги заявникам...(детальніше)>>>

18 березня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету. На засіданні розглянуто 123 заяви. У всіх випадках прийнято позитивне рішення про виділення допомоги заявникам.

18.03.2019 | Районний конкурс вокальних гуртів дав можливість виявити творчо обдарованих виконавців …(детальніше)>>>

У приміщенні Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла проведено районний етап обласного конкурсу вокальних гуртів серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти. У конкурсі взяли участь 14 вокальних колективів із 11 закладів освіти району. Конкурсанти виконували як класичні, народні пісні, так і оригінальні сучасні вокальні твори. Більшість колективів-учасників продемонстрували свій виступ з урахуванням основних вимог конкурсу. До них журі зараховувало рівень виконавської та технічної майстерності, чистоту виконання, образність, творчу індивідуальність та артистизм, художньо-емоційний виклад твору, культуру та злагодженість ансамблевого співу, естетику зовнішнього вигляду. Конкурс вокальних гуртів дав можливість виявити творчо обдарованих виконавців, пропагувати підтримку та розвиток вокального мистецтва. Вокальні колективи «Діти Марії» Галицької гімназії, квартет «Мальви» Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, «Крилошаночка» Крилоської та «Пролісок» Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вразили високою майстерністю та технікою виконання, неповторністю колориту, оригінальними костюмами, вдало підібраним музичним супроводом.

18.03.2019 | У Галичі відбулося свято музичного мистецтва …(детальніше)>>>

У неділю, 17 березня 2019 року, у приміщенні районного Народного дому міста Галича відбувся творчий звіт учнів та викладачів Галицької дитячої музичної школи, який став справжнім святом музичного мистецтва. Зі сцени лунали інструментальні, вокальні, хорові твори українських та зарубіжних композиторів, сплітаючи у єдине перевесло класичну та народну музику. Цікавими і колоритними були виступи: дитячого хору (керівник Любов Бура, концертмейстер Леся Сватик); ансамблю скрипалів (керівник Євгенія Ковальчук, концертмейстер Леся Сватик); ансамблю скрипалів старших класів (керівник Євгенія Ковальчук, концертмейстер Галина Бойчук); ансамблів баяністів та акордеоністів (керівник Марія Масляк); ансамбль бандуристів (керівник Марія Мрочко); ансамблю гітаристів (керівник Оксана Шевчук); ансамблю духових інструментів (керівник Богдан Мацалак, концертмейстер Леся Сватик), а також ансамбль викладачів у складі Володимира Запотічного, Ігоря Сватика, Оксани Шевчук та Галини Бойчук.

18.03.2019 | Галицькі важкоатлети у трійці кращих …(детальніше)>>>

16 березня 2019 року з метою пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності спортсменів команда відділення важкої атлетики ДЮСШ «Колос» (тренер В.Месеренько) при сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації взяла участь у чемпіонаті області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Участь у змаганнях приймало 7 команд. Змагання пройшли на високому організаційному рівні: переможців було нагороджено грамотами та медалями управління спорту обласної державної адміністрації. Наші спортсмени у наполегливій боротьбі зайняли ІІІ загальнокомандне місце.

18.03.2019 | Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках …(детальніше)>>>

ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів» населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.: Київська – 560 млн грн; Львівська – 520 млн грн; Сумська – 400 млн гривень. При цьому, рейтинг областей, де найактивніше утеплюються саме ОСББ, ще цікавіший: Рівненська – 94 млн грн; Запорізька – 71 млн грн; Київська (з м. Київ) – 69 млн гривень. Як бачимо, «теплі кредити» популярні у різних регіонах країни. Залучити кошти на енергоефективні заходи допомагає ще й місцева влада. Нагадуємо, що сьогодні вже діє понад 100 програм додаткового відшкодування або відсотків, або частини суми «теплого кредиту». «Водночас, звертаю особливу увагу родин, які отримують монетизовані субсидії, на можливості участі у програмі. Ви можете спрямовувати зекономлені кошти на утеплення осель, щоб ще більше заощаджувати», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

18.03.2019 | Команда галичан взяла участь у чемпіонаті області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок …(детальніше)>>>

14–15 березня 2109 року згідно Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів області на 2019 рік з олімпійських видів спорту у м.Івано–Франківську відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. При сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації участь взяла і команда відділення з вільної боротьби ДЮСШ відділу освіти районної державної адміністрації (тренер Г.Джапарідзе). В результаті напруженої боротьби Олександр Тенча зайняв ІІ місце, а Герцен Петро та Іванюк Тарас - третє місце.

18.03.2019 | Глава держави: Зростання економіки має бути відчутним для пенсіонера, вчителя, лікаря, студента і забезпечити ефективні кроки у боротьбі з бідністю …(детальніше)>>>

Президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна» назвав успішні кроки у реалізації реформ та відродженні економіки країни. Петро Порошенко наголосив, що економічне зростання має обов’язково бути відчутним для кожного українця. «Україна не просто відродила, Україна створила нову армію. Саме армія, а не підписані папірці є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», - підкреслив Петро Порошенко. Президент також наголосив, що було забезпечено державну платформу у позиціях захисту української мови. «Ніхто нікого не примушував (говорити українською мовою – ред.). Ми абсолютно захищаємо права інших національних меншин говорити своєю мовою. Але це стало модно, стало драйвово. Коли включаєш українське радіо, коли включаєш українське телебачення, відкриваєш книгу – ти точно знайдеш там українську мову», - зауважив він. «Я пишаюся тим, що це є потужний фундамент», - додав Петро Порошенко.

18.03.2019 | Цьогоріч у Держбюджеті передбачено кошти на заходи щодо соціального захисту чорнобильців …(детальніше)>>>

news-imageНа обліку у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення області перебувають 5465 громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Для здійснення заходів щодо соціального захисту постраждалих громадян у 2019 році у Державному бюджеті для області передбачено 10,3 млн грн, з яких 1,9 млн грн – для забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. Впродовж першого кварталу Міністерством соціальної політики України на виконання зазначених заходів профінансовано 2,7 млн грн, які спрямовані структурним підрозділам з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення.

18.03.2019 | Будьте обережні з вогнем! …(детальніше)>>>

news-imageОстаннім часом почастішали випадки загоряння минулорічної рослинності поблизу населених пунктів і лісів. Переважна більшість випадків – навмисні підпали невстановлених осіб та необережне поводження з вогнем. Це приносить непоправну шкоду рослинному і тваринному світу та призводить до загрози життю і здоров’ю населення. Шановні жителі області! Зважаючи на пожежонебезпечний період, не провокуйте пожежі в природних екосистемах. Не допускайте спалювання минулорічної рослинності, що може призвести до пожеж в населених пунктах та в лісах. Під час відпочинку у лісових масивах обкопуйте місце облаштування багаття. Залишаючи місце відпочинку, вогнище залийте водою. Не дозволяйте дітям влаштовувати ігри з вогнем.

18.03.2019 | Крим буде повернуто Україні. На жодні торги і підкилимні домовленості ми ніколи не підемо – Президент …(детальніше)>>>

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу «Україна» наголосив, що не існує більш важливого завдання для України, української влади і Президента, ніж забезпечити відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності держави. «Перша позиція, що ми маємо розуміти, хто нам протистоїть. Одна з найбільших військових машин світу – тоталітарна, яка поставила завдання на сьогоднішній день зробити незаконну анексію Криму. І перше, що ми зробили – сколотили світову солідарність з Україною, яка сприяє визволенню Криму», - підкреслив Глава держави. «Друга позиція – ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде. І Крим буде повернуто Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було зроблено якнайшвидше, одразу же після президентських виборів. Бо ви чули неодноразові заяви Путіна, що до президентських виборів цього робитися не буде, бо він дуже сподівається,  що буде обраний будь-хто, крім Порошенка для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим. Моя позиція – не дочекаються. Ми звільнило Крим», - додав він.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

До уваги громадськості! Для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації ініціативна група, створена для підготовки установчих зборів, повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах. Документи приймаються з 18 березня 2019 року. Закінчення терміну прийому документів 2 квітня 2019 року.

.

26.03.2019 з 14.00 по 17.00 год. у приміщенні Галицького відділу Тисменицької місцевої прокуратури, який знаходиться у м.Галич Івано-Франківської обл. по вул.Січинського, 7-а, буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Івано-Франківської області старший радник юстиції Торований Володимир Дмитрович.

.

Галицька РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу культури

.

Відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007р. №1152 та Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.02.2018р. №49 районна державна адміністрація оголошує у 2019 році І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених районними громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з районного бюджету в 2019 році

.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: - з 25 березня по 01 квітня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку  “Європейська єдність” до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії; - з 04 по 12 травня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;  з 3 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговіни, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

.

Про прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України…(детальніше)>>>

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі

Всеукраїнський конкурс фотографії та поезії"Дністер – ріка життя і краси"
Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області