E-mail:  00731407@mail.gov.ua
15 листопад 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
15.11.2018 | До Дня працівників сільського господарства …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Сільське господарство – одна із важливих галузей економіки регіону, в якій виробляється понад 14% валової доданої вартості, здійснює діяльність понад 700 підприємств, працює 29% зайнятого населення регіону. Протягом останніх років в аграрній сфері спостерігається тенденція до нарощування обсягів виробництва продукції, зокрема, індекс сільськогосподарської продукції у 2016р. склав 101,7%, у 2017р. – 104,0%, за січень–вересень 2018р. – 101,5%. В аграрному виробництві переважає продукція рослинництва, частка якої у січні–вересні 2018р. склала 55,3%. Усіма категоріями господарств області на 1 жовтня 2018р. більше, ніж на початок жовтня минулого року вироблено культур зернових та зернобобових (у початково оприбуткованій масі) на 4,8%, соняшнику – у 2 рази, картоплі – на 1%, культур овочевих – на 5%, культур плодових та ягідних – на 13%. Урожайність більшості сільськогосподарських культур в області є вищою, ніж у попередньому році та порівняно з середнім показником по Україні. За урожайністю ріпаку озимого та кользи область посіла 8 місце серед регіонів держави, сої – 9 місце, культур зернових та зернобобових – 11 місце, картоплі – 13 місце, соняшнику – 14 місце.

15.11.2018 | Визначено переможців районного конкурсу читців поезій …(детальніше)>>>

13 листопада 2018 року Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла гостинно зустрічав гостей. Цього разу це були учасники районного конкурсу читців поезій. Свій талант декламаторів продемонстрували 40 учнів 5-11 класів з 25 шкіл та вихованці ДЮШ. Згідно з положенням, конкурсанти проявили свої здібності в двох номінаціях: «Лірика» та «Патріотика». Юні таланти використовували і музичний супровід, і вміння перевтілюватися в ліричних героїв, і спів, чим зуміли довести, що творчість не має меж. Програма заходу виявилася надзвичайно цікавою та різноманітною. Звучали вірші про Героїв Небесної Сотні, бійців АТО, рідну мову, любов до України, лунали поетичні рядки невмирущого Кобзаря, Ліни Костенко, сучасних митців, а також авторські твори. Члени журі визначили найдовершеніших виконавців. Ними стали конкурсанти з Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, Мединського НВК, Галицької гімназії, Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Іванни Блажкевич, філії №1 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Більшівцівської селищної ради ОТГ, Слобідської ЗОШ, вихованці ДЮШ.

15.11.2018 | Відбувся виїзний короткотерміновий семінар з питань запобігання корупції …(детальніше)>>>

14 листопада 2018 року для державних службовців Галицької райдержадміністрації відбувся виїзний короткотерміновий семінар з питань запобігання корупції. На початку засідання керівник апарату РДА Іван Зельманович представив присутнім викладачів кафедри публічного управління та адміністрування ІФТУНГ: Дмитра Дзвінчука, Олександра Білецького, Марію Баран, Андрія Мазака, які ознайомили слухачів із загальними положеннями Закону України «Про запобігання корупції», наголосили на обмеженнях, які діють для держслужбовців та на конкретних прикладах показали конфлікт інтересів на державній службі. Після навчання слухачі семінару успішно пройшли тестування і їм вручили сертифікати.

15.11.2018 | До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На сьогодні розвиток сфери телекомунікацій області забезпечують 59 підприємств-операторів/провайдерів (юридичних осіб), якими упродовж січня–червня 2018 року надано користувачам послуг на суму 610,1 млн.грн. Понад 70% цих послуг надано населенню, що у розрахунку на одного мешканця області склало 322 грн. Крім того, телекомунікаційні послуги надають і фізичні особи-підприємці, абонентами яких є значна кількість користувачів області. У I півріччі 2018 року підприємствами сфери телекомунікацій реалізовано послуг мобільного зв’язку на суму 409,5 млн.грн, що складає понад 67% загального обсягу доходів від наданих послуг зв’язку, Інтернет-послуг – на 94,2 млн.грн (15,4%), фіксованого телефонного зв’язку – на 44,8 млн.грн (7,3%), послуг з трансляції, ретрансляції теле- та радіопрограм, технічного обслуговування й експлуатації обладнання в межах мовлення, радіозв’язку – на 12,4 млн.грн (2%).

14.11.2018 | Нові прилади контролю, придбані за екологічні кошти району, покращать якісну оцінку стану атмосфери регіону …(детальніше)>>>

Сьогодні, 14 листопада, народний депутат України Михайло Довбенко та керівники Галицького і Рогатинського районів передали Рогатинській міськміжрайонній філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» сучасні прилади для проведення лабораторних досліджень атмосферного повітря. Рогатинська міськміжрайонна філія обслуговує Рогатинський та Галицький райони і місто Бурштин. Тому обладнання придбано за рахунок екологічних коштів Галицького районного бюджету. До сьогоднішнього дня Рогатинська міськміжрайонна філія проводила лабораторно-інструментальні заміри атмосферного повітря використовуючи технічно застарілі прилади. Як наголосив головний лікар Рогатинської міськміжрайонної філії Богдан Денега, використання нових приладів покращить проведення моніторингу в місцях проживання населення та на межі санітарно-захисних зон від джерел забруднення атмосферного повітря, а також на межі житлової забудови населених пунктів Галицького району, дозволить провести якісну оцінку стану атмосферного повітря та завчасно виявити шкідливий вплив на здоров’я населення.

14.11.2018 | Зі столітнім ювілеєм привітали жительку с.Бовшів Цимбалісту Марію Миколаївну …(детальніше)>>>

14 листопада 2018 року відсвяткувала столітній ювілей жителька с.Бовшів Цимбаліста Марія Миколаївна. На своєму довгому віку жінка пережила багато випробувань долі: це – і  лихоліття воєнних років, і колективізація, і голод. Все своє життя вона сумлінно трудилась на землі, а надійною опорою їй завжди була її родина. Марія Миколаївна народила і виховала 3 дітей, дочекалася 7 онуків, 7 правнуків і 4 праправнуків. Привітати довгожительку зі святом завітали народний депутат України Михайло Довбенко, голова райдержадміністрації Микола Попович, сільський голова с.Бовшів Ганна Очкур. Гості бажали іменинниці міцного здоров’я та ще багато років життя у колі сім’ї. Ювілярка раділа щирим словам та увазі, адже своєю сумлінною працею та життєвою мудрістю заслужила повагу та пошану як серед членів родини, так і земляків.

14.11.2018 | Відбулося засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби …(детальніше)>>>

14 листопада 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби. На засіданні було розглянуто заяву призовника, який належить до Релігійної організації Свідків Єгови в Україні, щодо закінчення проходження альтернативної служби терміном 18 місяців, а також заяву призовника, який є членом Церкви Християн Віри Євангельської, з проханням дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби. За результатами розгляду поданих заяв прийнято позитивні рішення.

14.11.2018 | Індекс споживчих цін у жовтні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція у жовтні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 1,7%, з початку року – 7,4%, в області – 1,5% та 7,2% відповідно. Приріст споживчих цін у жовтні п.р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 1,2–1,7% у Одеській, Дніпропетровській, Полтавській, Чернівецькій, м.Києві, Івано-Франківській, Львівській, Вінницькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Тернопільській, Херсонській областях до 1,8–2,5% у Волинській, Київській, Кіровоградській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській, Сумській, Черкаській, Харківській, Закарпатській та Донецькій областях.

14.11.2018 | Стартував районний тур всеукраїнського конкурс «Учитель року – 2019» …(детальніше)>>>

13 листопада 2018 року стартував районний тур всеукраїнського конкурс «Учитель року – 2019», який об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів. Цьогорічний конкурс проводитиметься у трьох номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я». Учителі предмета «Основи здоров’я» Зельманович І.Д. (Комарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Маланій М.А. (Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Блажкевич), Морис В.Я. (Дем’янівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) представлять інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’я збережувальної компетенції учнів. В номінація «Захист Вітчизни» Грибик О.Р. (Галицький ліцей імені Я.Осмомисла), сильний духом і фізично підготовлений учитель, знає як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

14.11.2018 | День боротьби проти діабету …(детальніше)>>>

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в 2011 році на Землі проживало 366 мільйонів діабетиків. Ця дата відзначається щорічно з 1991 року в день народження Фредеріка Бантінга, канадського фізіолога, який відкрив спільно з професором Джоном Маклеодом гормон інсулін. Всесвітній день боротьби з захворюванням на цукровий діабет відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/61/225. Друг дитинства Бантінга помер від захворювання, яке називається тепер цукровий діабет. Цей трагічний випадок послужив поштовхом для пошуку ліків від цієї хвороби. Цукровий діабет був описаний в I ст. н. е.. римськими лікарями Цельсом і Аретом , які відзначали у деяких хворих рясне сечовиділення, надмірну спрагу і втрату ваги. У XVII ст. англійський лікар Томас Уілліс помітив, що у пацієнтів з такими симптомами сеча має солодкуватий смак. Пізніше, в XIX ст., було встановлено, що у тонкій кишці відбувається перетворення крохмалю в глюкозу, яка потім надходить з кровоносного русла в печінку, де і відкладається у формі глікогену (крохмалоподобної речовини, що складається із залишків молекул глюкози, з’єднаних в ланцюги).


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Відзнака імені Сергія Кемського

.

Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади завідувача комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12»

.

До уваги громадськості! Про зустріч з регіональними координаторами національного конкурсу «Молодіжна столиця України»

.

Призов офіцерського складу запасу

.

Оголошення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників (вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя- реабілітолога) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області

.

Для запобігання порушень режиму роботи Об'єднаної енергосистеми України, забезпечення надійної та безпечної роботи енергетичних об'єктів AT "Прикарпаттяобленерго", після погодження із Держенергонаглядом й Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, доводить до відома жителів Галицького району обсяги можливого обмеження електроспоживання споживачам електричної енергії з зазначенням назв ліній (фідерів), які підлягатимуть відключенню в разі застосування ГОЕ, ГОП, ГПВ, ГАВ, СГАВ, АЧР, ЧАПВ, САВН …(детальніше)>>>

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі

Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs


Національний конкурс “Молодіжна столиця України”Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області