E-mail:  gal_rda@i.ua
23 Вересень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
21.09.2018 | Штормове (метео) попередження Управління з питань цивільного захисту ОДА

Вдень 22 вересня та 23-24 вересня очікується різка зміна погодних умов: пройдуть дощі, подекуди з грозами, посилення вітру 15-22 м/с. 22 вересня в Карпатах місцями сильні дощі, значне зниження температури повітря вночі до 6-12о тепла, вдень 12-18о тепла. 23-24 вересня у високогір`ї Карпат дощ з мокрим снігом, температура повітря вночі та вдень 1-6о тепла. 22 – 24 вересня на річках басейнів Дністра та Прута очікується підйом рівнів води на 0,2-1,0 м над рівнями 21 вересня.

21.09.2018 | Детінізація ринку праці є одним з головних завдань на шляху розвитку економіки України та захисту прав людей …(детальніше)>>>

5 вересня Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Цей нормативний акт розроблено Міністерством соціальної політики за результатами наради з питань детінізації ринку праці під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

21.09.2018 | Галицький та Здолбунівський райони обмінюються досвідом …(детальніше)>>>

Древнє місто Галич відвідала делегація Здолбунівської районної ради під керівництвом голови ради – Дацюка О.Є., у складі працівників виконавчого комітету, депутатів районної ради, керівників установ та організацій. У залі засідань відбулася робоча зустріч керівництва та депутатів Галицької районної ради, керівництва райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів та гостей із Рівненщини. Для усіх присутніх продемонстровано короткий відеоролик із презентацією Галицького району. Учасники зустрічі поділилися досвідом роботи у вирішенні завдань соціально-економічного та культурного розвитку районів, порушили важливі питання наповнення бюджету району, ефективного функціонування галузей освіти, медицини, культури в умовах реформування, розвитку туристичного бізнесу, залучення інвестицій.

21.09.2018 | До Дня машинобудівника …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Машинобудівна галузь області представлена підприємствами з виробництва електричного та електронного устаткування, машин і устаткування іншого, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, обсяг реалізованої промислової продукції яких у 2017р. склав 2,3 млрд.грн або майже 5% загальнообласного обсягу в промисловості. На підприємствах машинобудування працює понад 6 тис. осіб або 14,2% зайнятих у промисловості області. Середньомісячна заробітна плата в галузі за січень–червень 2018р. зросла у порівнянні з відповідним періодом 2017р. на 23,6% і склала 8847 грн., що на 22,6% перевищує середній розмір заробітної плати в економіці області.

21.09.2018 | Вибираємо кращі сорти для посіву озимих зернових культур …(детальніше)>>>

На хвилі інтенсифікації виробництва збіжжя та майже щорічного збільшення валових зборів зернових культур все більше господарств намагаються отримати максимальний урожай, використовуючи високоінтенсивні сорти та всі доступні прийоми агротехнологій. Однак високоінтенсивні сорти, котрі створювались насамперед для отримання високих врожаїв, досить часто втрачають у хлібопекарських якостях зерна, стійкості до несприятливих погодних умов, ураження хворобами та шкідниками, тому для них особливо важливим є дотримання технологій та повне забезпечення рослин елементами живлення та, особливо, засобами захисту.

21.09.2018 | Скасовано державне регулювання ринку цукру …(детальніше)>>>

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу споживачів: в Україні набув чинності Закон № 2518-VIII про скасування державного регулювання ринку цукру. 19 вересня 2018 року документ опублікували в офіційному виданні "Голос України". Документ визнає таким, що втратив чинність Закон «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» . Окрім того, вилучається згадка про мінімальні ціни на цукрові буряки для виробництва цукру квоти "А" та квоти "В". Державне регулювання цукрового ринку в Україні діє з 1999 року. Такі заходи застосували, щоб підтримати цей сектор вітчизняної економіки. Зокрема, обсяг виробництва цукру вираховували виходячи з норми споживання на душу населення, а також затверджували мінімальні ціни на цукрову сировину та цукор.

20.09.2018 | Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році» …(детальніше)>>>

news-imageДорогі співвітчизники!

Шановні народні депутати!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Ваші блаженства, преподобні отці!

Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

20.09.2018 | Президент внесе до Верховної Ради законопроект щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітництво з Росією…(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко повідомив, що внесе на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітництво з Росією. Про це Глава держави заявив під час виступу у Верховній Раді з Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році». Глава держави наголосив, що у понеділок підписав  Указ, яким увів в дію рішення Ради нацбезпеки та оборони не продовжувати Договір про так звану дружбу з Росією. «МЗС направить ноту до Москви, а я подам до Парламенту відповідний законопроект, бо останнє слово в цьому питанні – за вами, за Верховною Радою України», - наголосив Петро Порошенко. Президент також підкреслив: «Із Конституції пропонується викреслити норму, яка дозволяє базування Чорноморського флоту в Україні. Після того як ми повернемо Крим, російської бази у Севастополі точно більше не буде».

20.09.2018 | Президент: Закріплення в Конституції євроатлантичного напрямку розвитку України повністю відповідає нашим національним інтересам …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко наголошує, що запропоновані ним зміни до Конституції України щодо курсу України на членство у Європейському Союзі та НАТО повністю відповідають національним інтересам і настроям більшості українського суспільства. Про це Глава держави заявив у Верховній Раді виголошуючи Послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році». «Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду», - звернувся Президент до парламентарів.

20.09.2018 | Проведено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

З метою здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, перевірки умов проживання та навчання дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей, виявлення дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях та розгляду звернення Бовшівської сільської ради, службою у справах дітей районної державної адміністрації 19 вересня 2018 року організовано проведення рейдового виїзду за маршрутом: м.Галич – с.Задністрянське – с.Бовшів. До участі у рейді залучено працівників Галицького РЦСССДМ, відділу «Галицьке бюро правової допомоги» та ювенальної превенції Галицького ВП ГУНП.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  Галицької районної ради Івано-Франківської області

.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»

.

Для запобігання порушень режиму роботи Об'єднаної енергосистеми України, забезпечення надійної та безпечної роботи енергетичних об'єктів AT "Прикарпаттяобленерго", після погодження із Держенергонаглядом й Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, доводить до відома жителів Галицького району обсяги можливого обмеження електроспоживання споживачам електричної енергії з зазначенням назв ліній (фідерів), які підлягатимуть відключенню в разі застосування ГОЕ, ГОП, ГПВ, ГАВ, СГАВ, АЧР, ЧАПВ, САВН …(детальніше)>>>

.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки  за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, з метою надання в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій обслуговування сонячної електростанції

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі

«Вікі любить пам'ятки» - сфотографуй пам'ятку для Вікіпедїї і виграй у конкурсі!Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області