E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
12 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
12.11.2019 | МОН продовжує інтеграцію в європейську науку …(детальніше)>>>

news-imageУряд планує зміну системи фінансування вищої освіти. Про це міністр освіти і науки Ганна Новосад повідомила, представляючи «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки. «Ми вважаємо, що зміна економічної логіки системи фінансування вищої освіти - це шлях до забезпечення якості», - зазначила урядовець і додала, що на заміну системі державного замовлення планується система фінансування вищої освіти, в основі якої результати діяльності. «Фінансування базуватиметься на певних індикаторах якості роботи. Це, наприклад, потрапляння в міжнародні рейтинги, кількість залучених коштів з бізнесу, активність в науковій міжнародній діяльності тощо. «Це дозволить університетам почати думати, як зробити, щоб випускник був конкурентоспроможним», - підкреслила міністр.

12.11.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

До кінця дня 12 листопада, протягом ночі та ранку 13 листопада по області та місту Івано-Франківську збережеться туман з видимістю 100-500 метрів. Протягом доби 13 листопада по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

12.11.2019 | Вивільнюваним працівникам Галицької РДА розповіли про послуги служби зайнятості …(детальніше)>>>

З метою подолання негативних наслідків від масового вивільнення та зняття соціальної напруги в колективі, надання фахової допомоги та психологічної підтримки працівникам, що плануються до вивільнення, 12 листопада 2019 року фахівцями Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з вивільнюваними працівниками Галицької РДА та її структурних підрозділів. Присутнім на заході була надана інформація про послуги служби зайнятості для всіх верств населення, зокрема, про можливість пошуку роботи, як самостійно, так і за допомогою кар’єрних радників, про потребу на ринку праці, можливості професійного навчання та започаткування власної справи, профорієнтації, права та обов’язки зареєстрованих безробітних, форми і методи пошуку роботи, в тому числі за допомогою Інтернет-ресурсів.

12.11.2019 | Увага: в партії охолодженого м’яса бройлерів, що експортується з Польщі, виявлено сальмонелу …(детальніше)>>>

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 18 жовтня 2019 року №2019.3638 стосовно виявлення сальмонели в охолодженому м’ясі бройлерів (заморожене м’ясо механічного обвалювання), експортованому з Польщі (виробник CEDROB S.A.№PL 14023901 WE) до окремих держав - членів ЄС, і в тому числі до України – ТОВ «ВІРТУС ТРЕЙД» (проспект Гагаріна, 112/13, м.Дніпро, Дніпропетровська область) та ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул.Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м.Черкаси, Черкаська область).

12.11.2019 | У м.Галичі стартував І-й тур чемпіонату області з волейболу серед учнів 2004 року народження та молодших …(детальніше)>>>

9 листопада 2019 року в спортивних залах ДЮСШ відділу освіти районної державної адміністрації та Галицького ліцею імені Я.Осмомисла стартував І-й тур чемпіонату області з волейболу серед учнів 2004 року народження та молодших. Привітали із початком змагань юних спортсменів начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій та директор ДЮСШ відділу РДА Іван Микульський. У І турі чемпіонату братимуть участь 10 команд юнаків та 10 команд дівчат, які розподілені на 2 групи (по 5 команд): ...

12.11.2019 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 жовтня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій областістановила 41,6 млн.грн, що складає 2,5% фонду оплати праці, нарахованого за вересень 2019р. У порівнянні з 1 вересня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 5,4 млн.грн, або на 14,8%. Упродовж вересня сума боргу збільшилась у Косівському районі (на 2,9 млн.грн), м.Івано-Франківську (на 505,6 тис.грн), Рогатинському районі (на 390,2 тис.грн), Богородчанському (на 364,6 тис.грн), м.Бурштині (на 288,4 тис.грн), Тисменицькому районі (на 114,8 тис.грн), Тлумацькому (на 25,5 тис.грн), м.Калуші (на 15,8 тис.грн). Виникла заборгованість із виплати заробітної плати у Долинському районі в сумі 776,9 тис.грн.

11.11.2019 | Пластуни відзначили річницю з дня народження міністра оборони ЗУНР Дмитра Вітовського …(детальніше)>>>

Традиційно щороку галицькі пластуни 8 листопада здійснюють веломандрівку в село Медуха, щоб урочисто відзначити річницю з нагоди дня народження міністра оборони ЗУНР Дмитра Вітовського. Винятком не став і цей рік. Біля пам’ятника славному землякові відбулася зустріч із учнівським та педагогічним колективом місцевої школи. Після урочистостей та покладання квітів до пам’ятника пластуни позмагалися з місцевими учнями в популярній грі «лазертаг».

11.11.2019 | Про права споживача під час надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів …(детальніше)>>>

Кожна людина хоч раз в житті ставала споживачем послуг з ремонту і пошиття швейних виробів і в кожного цей досвід різний. Однак основною причиною непорозумінь є недостатня обізнаність із нормативно-правовими документами, які регламентують цей вид побутової послуги. Тож, як має здійснюватися прийом та видача замовлення, а також яким чином повинні надаватися і яким нормативним документам мають відповідати ці послуги? Приймання, оформлення, виконання та видавання замовлень з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів (далі - вироби) здійснюються відповідно до вимог Правил побутового обслуговування населення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.1999 №974 «Про внесення змін до Правил побутового обслуговування населення» та Інструкцією щодо надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів, яка затверджена наказом Українського союзу об'єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від 27.08.2000 №20.

11.11.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

Вночі та вранці 12 листопада по області та місту Івано-Франківську очікується туман з видимістю 100-500 метрів. Вдень 12 листопада по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

11.11.2019 | Для вивільнюваних працівників райдержадміністрації спеціалісти центру зайнятості проведуть семінари …(детальніше)>>>

З метою вжиття дієвих заходів щодо забезпечення запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників Галицької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів 11 листопада 2019 року проведено засідання спеціальної комісії за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Канюки. На засіданні розглядалися питання щодо вжиття заходів, спрямованих на пом’якшення наслідків масового вивільнення працівників, а також забезпечення виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов’язань відповідно до трудового законодавства. За результатами засідання були прийняті рішення щодо проведення представниками Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості семінарів для вивільнюваних працівників з метою надання комплексу соціальних послуг під час вивільнення.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області