E-mail:  00731407@mail.gov.ua
19 Квітень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 

 


Соціальна реклама
 


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
19.04.2019 | Щодо випадків африканської чуми свиней в Кіровоградській області …(детальніше)>>>

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, на території лісового урочища «Тараново» Вільховатського лісництва Гайворонського району Кіровоградської області зареєстровано випадок африканської чуми свиней в дикій фауні (дикий кабан). Звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Черкаської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 14.04.2019р. №001564 п.м./19. З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС. Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.

19.04.2019 | Створено відеоролик про профілактику отруєння бджіл …(детальніше)>>>

Як інформує Держпродспоживслужба, з метою уникнення непорозумінь між бджолярами та аграріями громадськість створила ролик про правила взаємодії всіх зацікавлених сторін: як зібрати смачний мед, хороший урожай та попередити отруєння бджіл. Необхідно пам’ятати, що аграрне виробництво та бджільництво залежні один від одного! Переглянути ролик можна за посиланням. Джерело: Український клуб аграрного бізнесу

19.04.2019 | Обговорено шляхи реалізації архітектурних проектів у с.Крилос …(детальніше)>>>

Рік тому було проведено два всеукраїнські відкриті архітектурні конкурси на консервацію та музеєфікацію фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці з можливою відбудовою храму, а також на облаштування Галицького дитинця. Переможцями оголошених конкурсів стали фахівці творчої майстерні «Sulyk Architects» (Сулик Архітектс) з м.Львів. Вони представили два архітектурні проекти «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів Собору Успіння Пресвятої Богородиці — пам’ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області з можливістю відновлення духовного храму» та «Комплексна організація простору та благоустрій відпустового місця Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос Галицького району Івано-Франківської області». За сприяння народного депутата України Михайла Довбенка на реалізацію цих проектів у 2019 років з державного бюджету виділено 12 млн. грн. (відповідно по 6 млн. на кожен проект).

19.04.2019 | Профорієнтаційна зустріч з учнями …(детальніше)>>>

17 квітня 2019 року спеціалістами Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ряд профорієнтаційних заходів в рамках профорієнтаційного проекту Івано-Франківського обласного центру зайнятості «Вчись. Дізнавайся. Дій» для учнів старших класів Тустанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час заходу учням розповіли про соціальні послуги служби зайнятості та важливість профорієнтації, прореалії ринку праці, актуальні вакансії. Наголосили, що вибір професії повинен бути зроблений свідомо, з урахуванням здібностей, нахилів, а також потрібно мати чітке уявлення про свої інтереси та майбутню професію з урахуванням її актуальності на ринку праці. Урок проходив у формі прямого діалогу, де діти мали змогу висловити свої думки стосовно поданого матеріалу. Після цього фахівцем центру зайнятості була проведена презентація профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

19.04.2019 | Відбувся I районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») …(детальніше)>>>

18 квітня 2019 року на стадіоні «Колос» в м.Галичі відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь представники 11 освітніх закладів району. Метою гри є виховання юних патріотів на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Після урочистого виконання Державного Гімну України учасників змагань привітали начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Френдій, методист РМЦ відділу освіти райдержадміністрації Надія Григорович та Олександр Ксьондзик, майор, заступник військового комісара Галицького районного військового комісаріату. Кожен рій виокремлювався власною символікою та одягом. Учасники демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

19.04.2019 | Всесвітній тиждень імунізації …(детальніше)>>>

З 22 по 26 квітня Всесвітня організація охорони здоров’я проводить Всесвітній тиждень імунізації, який в 2019 році проходитиме під гаслом «Захистимося разом: #вакцини працюють!» Головною метою кампанії цього року є підвищення обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя, а також про необхідність усунення прогалин у вакцинації. У 2019 р. кампанія присвячена «героям вакцинації», а саме працівникам охорони здоров’я, що роблять щеплення, батькам, що приводять своїх дітей на вакцинацію, і всім людям, які цікавляться питанням імунізації і поширюють науково обґрунтовану інформацію для підвищення обізнаності інших людей. Щорічно вакцини рятують життя 2-3 мільйонів осіб і можуть зберегти ще 1,5 мільйона.

19.04.2019 | Щодо прав споживачів. Поради мешканцям Прикарпаття, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині …(детальніше)>>>

Покупець не зобов’язаний платити за пошкоджений у магазині товар,- роз’яснює начальник головного територіального управління юстиції Микола Станіщук. «Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину»,  – зазначає посадовець. Якщо адміністрація магазину, охорона наполягають на оплаті товару? Якщо адміністрація або охорона магазину наполягає на оплаті пошкодженого товару – вимагайте скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які доводять Вашу вину.

19.04.2019 | Звернення Президента України Петра Порошенка …(детальніше)>>>

Дорогі українці!

Звертаюся до вас як Президент напередодні дуже важливої події, яка станеться 21 квітня. Ми разом пройшли непростий шлях. Насамперед згадаю про те,  що не вийшло і чим я сам незадоволений… І за що щиро ще раз прошу пробачення. Найбільше болить те, що не вдалося завершити війну – бо ключ від миру не в наших руках. Прикро, що мільйони людей живуть у бідності. І ми ще не подолали усіх наслідків кризи, яку спричинила російська агресія. Ми не достатньо просунулися у боротьбі з корупцією. Але політика це мистецтво можливого. І якщо навіть вірити у те, що Президент може все, то він не може все одразу. А не помиляється лише той, хто нічого не робить. Я особисто припустився багатьох тактичних прорахунків. Але впевнений, що не схибив у питаннях державницької стратегії. Наші головні здобутки: армія, Угода про асоціацію з Євросоюзом, безвіз, і міжнародна коаліція на підтримку України, і режим санкцій, який послаблює Росію, стримує її агресію, Томос, децентралізація. ...

19.04.2019 | З дружинами учасників АТО обговорено питання збереження психічного здоров’я …(детальніше)>>>

«Збереження психічного здоров’я військового та його сім’ї» - така тема зустрічі учасниць групи взаємодопомоги для дружин учасників антитерористичної операції, яка відбулася 18 квітня 2019 року в центрі допомоги учасникам АТО за співпраці з Галицьким РЦСССДМ та Координаційною радою з питань душпастирства у кризових ситуаціях УГКЦ. Разом з дружинами обговорено питання алкогольної залежності та проявів агресії у учасників бойових дій, які повернулися з війни. Під час зустрічі учасниці поділилися проблемами, з якими зіткнулися за час служби чоловіка та після повернення додому.

19.04.2019 | Відбулася зустріч учасниць групи взаємодопомоги для матерів загиблих учасників АТО …(детальніше)>>>

17 квітня 2019 року в центрі допомоги учасникам АТО за співпраці з Галицьким РЦСССДМ та Координаційною радою з питань душпастирства у кризових ситуаціях УГКЦ відбулася зустріч учасниць групи взаємодопомоги для матерів загиблих учасників антитерористичної операції. Разом з матерями загиблих героїв обговорено духовну тему «Молитовне читання Святого Письма» та психологічну проблему духовних взаємин з покійним. Під час зустрічі учасниці отримали нові знання, які допоможуть у процесі самовідновлення та прийняття. В подарунок матері героїв отримали путівки «Навіки живі у пам’яті».


 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Стартує Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками-2019»

До відома представників громадських організацій, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних громадян. Ви маєте можливість підготувати та подати на Конкурс власні міні-проекти, спрямовані на вирішення місцевих проблем. Кінцевий термін подачі заявок: 1 травня 2019 р. Більш детальна інформація за посиланням: https://amer-burshtyn.org.ua/community-with-own-hands

.

Прояви милосердя! …(детальніше)>>>

.

Галицька РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу культури

.

Відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007р. №1152 та Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.02.2018р. №49 районна державна адміністрація оголошує у 2019 році І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: - з 04 по 12 травня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;  - з 3 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговіни, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини; - з 10 по 18 серпня 2019 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров`я» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії

.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 09 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року  …(детальніше)>>>Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області