E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
19 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББВідділ Держгеокадастру у Галицькому районі
 На головну / Територіальні органи

Адреса:  77100, Івано-Франківська обл.,

м. Галич, вул. Я.Осмомисла, 3а

Тел. (03431)2-20-47, 

тел./факс: (03431) 2-27-28

E-msil: galych_iv@dazru.gov.ua

 

Начальник – Озарко Володимир Іванович

Заступник начальника відділу

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 8.00 до 17.15 год.

П’ятниця – з 8.00 до 16 год.

Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.

 

 

Відділ Держгеокадастру у Галицькому районі Івано-Франківської області є територіальним органом Державного агентства земельних ресурсів України. Відділ підпорядкований Держземагентству України та Головному управлінню Держземагентства в Івано-Франківській області. Голова Галицької районної адміністрації координує діяльність відділу і сприяє йому у виконанні покладених на нього завдань.

Відділ Держгеокадастру у Галицькому районі створений на підставі постанови КМУ від 17.08.2011 р. «Про утворення територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів» та 12.04.2013 р. внесено запис державним реєстратором в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Завданнями відділу є реалізація повноважень Держземагентства України на території Галицького району. До них належить:

участь у розробленні та виконанні галузевих, регіональних та місцевих програм з питань регулювання земельних відносин, раціонального використання земель, їх відтворення та охорони, землеустрою, встановлення меж району, села і селища, проведення моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, здійснення топографо-геодезичної і картографічної діяльності, участь у підготовці та здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, участь у погодженні документації із землеустрою, здійснення методичного забезпечення місцевих органів виконавчої влади з питань регулювання земельних відносин.

Основним напрямком роботи відділу є забезпечення виконання плану роботи відділу, виконання наказів, рішень колегій Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській області, розпоряджень та доручень голови Галицької райдержадміністрації.

 

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2014 рік

Земельне відомство інформує, що станом на 1 січня 2015 нормативну грошову оцінку земель за 2014 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації, що дорівнює 1,249. Коефіцієнт розраховано виходячи з індексу споживчих цін за 2014 рік – 124,9% (відповідно до пункту 289.2 статті 289 Податкового кодексу України з врахуванням змін, внесених до пункту 289.2 Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ).

Держземагентство також повідомляє, що коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152,2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249. Кумулятивне значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель з 1995 року станом на 1 січня 2015 року становить 3,997 (нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася).

 

Публічна кадастрова карта

Держземагентством України з початку 2013 року відкрито вільний доступ до публічної кадастрової карти з інформацією про земельні ділянки в межах України в онлайн режимі на oфіційному веб-сайті Держземагентства.
Насамперед
, загальнодоступною є інформація про межі і розміри ділянки, форму власності та цільове призначення. При цьому, персональних даних власників або орендарів земельної ділянки у загальному доступі не внесено, бо це суперечить закону про захист персональних даних. http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta

 

Інформуємо, що надання адміністративних послуг відділом Держземагентства у Галицькому районі з 01.01.2015 року здійснюється виключно через Центр надання адміністративних послуг Галицької районної державної адміністрації (м.Галич, пл.Волі,1)

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

2. Видача витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

5. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в мeжах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

6. Державна реєстрація обмежень у використанні земельної ділянки з видачею витягу.

7. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами з видачею витягу.

8. Виправлення технічної  помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

9. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

10. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про обмеження у використанні  земель.

11. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку.

12. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить  узагальнену інформацію про землі (території).

13. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації).

14. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки(паю).

15. Видача довідки про наявність  у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

16. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

17.  Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель,землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем).

18. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. 


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Озарка В.І.. …(детальніше)>>>
 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Публічний звіт голови Галицької ї районної державної адміністрації Сергія Канюки за підсумками роботи у 2019 році

21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Галицької районної державної адміністрації Сергія Канюки за підсумками роботи у 2019 році.

Голова райдержадміністрації звітуватиме в залі засідань Галицької районної ради.

Регламент заходу:

10.00 – презентація публічного звіту голови Галицької районної державної адміністрації Сергія Канюки.

Запрошуються голови міської, сільських рад, керівники підприємств установ та організацій, представники громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації.

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області