E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

26 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Галицька центральна бібліотека інформує про нові надходження
 На головну / Відомості про адміністрацію / Структура РДА / Відділ культури, національностей та релігій районної державної адміністрації / Галицька центральна бібліотека

Галицька центральна районна бібліотека рекомендує прочитати «З Майданом в серці крізь життя»

У ці лютневі дні ми, українці, відзначаємо річницю Революції Гідності. Це одна з найтрагічніших сторінок новітньої історії. За кращу долю України заплатили найвищу ціну герої Небесної Сотні, а тепер гинуть у війні на сході її кращі сини та доньки . Вони вічно житимуть у нашій пам'яті . Їхні імена золотими літерами вже вписала в свою історію Матір-Україна. Ми ж схиляємо голови і просимо , щоб до списку полеглих не додалося вже жодне ім'я.

Рекомендаційний список літератури «З Майданом в серці крізь життя», присвячений пам'яті героїв Революції Гідності. Ці художні та документальні видання , які є у фонді Галицької центральної бібліотеки не залишать вас байдужими до долі України.

Тож запрошуємо до Галицької центральної бібліотеки!

 

Базів В. Армагедон на Майдані [Текст]: роман-реквієм / В. Базів. – К.: Український пріоритет, 2014. – 160 с.

Роман автора справляє на читача вулканічне потрясіння, як і сам феномен Майдану на свідомість сучасної людини. Подається документальна маловідома історія про те, що і як привело до Революції Гідності, що стала прологом до визвольної війни українського народу проти московської орди.

 

Бондаренко С. Вогонь Майданів і магнатів [Текст]: поезії / С. Бондаренко. – К.: Українських пріоритет, 2015. – 140 с.

До збірки входять ліричні твори поета останніх років, куди проник вогонь і гарячий вітер зі Сходу. Поезії завдяки чуттєвим та свіжим притаманним автору образам не просто фіксують зболені картини військового протистояння на Сході, а оприлюднюють ставлення ліричного героя, свідомого українця до цих реалій.

Євромайдан: хроніка відчуттів: [колекція есе Тараса Прохаська, Івана Ципердюка, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Юрія Винничука]. – Брустурів: Дискурс, 2014. – 156 с.

У цій книзі відомі українські письменники реагують на події Євромайдані так, може відгукуватися кожен українець. І роблять вони це у власній письменницькій манері.

 

Герої Революції Гідності: Івано-Франківська область ред. кол. І. Пасічняк, О. Левицький, Г. Данилюк –Шекеряк та ін. – Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. – 235 с.: іл.

Запам'ятаймо їх очі, вкарбуймо в серце кожне мовлене ними слово, помолімось за них – за Героїв, які дозволили цій весні прийти до нас, які спонукають нас своїми думками, вчинками підноситись до висот їх подвигу, які заповіли нам берегти найсокровенніше – любов один до одного , любов до України. Ця книга Пам'яті створена для наступних поколінь. Ми і наші діти маємо пам'ятати Героїв.

 

Горять свічки на серці України: Івано-Франківська область ред.кол. І. Пасічняк. (співголова), Г. Левицький (співголова) Г. Данилюк- Шекеряк (секретар) та ін. – Івано-Франківськ: місто-НВ, 2015. – 236 с. : іл.

Кожен рядок цієї книги сповнений невимовної скорботи і болю, бо йдеться про Героїв, які віддали життя, щоб захистити цілісність України. Вони вже ніколи не переступлять порогу, рідного дому, ніколи не візьмуть на батьківські руки своїх маленьких дітей. Видання розповідає про прикарпатців, які загинули на неоголошеній Росією війні проти нашої держави на сході України.

 

Кокотюха А. Вогняна зима [Текст]: роман / А. Кокотюха; передм. Ю. Луценка. – Х.: Кн. Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 352 с.

Ще вчора кожен громадянин України мав своє життя, у якому, здавалося, не було місця подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013-2014-го і тисячі українців опинилися у вирі Революції Гідності – та по різні боки барикад. Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо - і затамовуємо подих. Бо тут усе справжнє – і життя, і кохання, і ненависть, і смерть. Книга пахне димом палаючих шин і обпікає вогнем очей, з її сторінок чути грюкіт бруківки і скажений ритм серцебиття. А ще відчайдушна віра, що кінець кінцем усе буде добре.

Матіос М. Приватний щоденник. Майдан. Війна…[Текст] / М. Матіос. – Л.: Піраміда, 2015. – 356 с.

«Приватний щоденник» - це мабуть найочікуваніша книжка Марії Матіос, якою відома українська письменниця «загартовує правдою» про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких вона була. Це свого роду хроніка, що починається з кінця 2013-го і до середини літа 2015-го року. І крізь цю призму письменниця дуже зворушливо і чуттєво описує маленькі історії українських родин, життя яких болючими втратами та глибокими ранами назавжди змінив Майдан, змінила війна.

 

Пам'яті Небесної Сотні / Благодійний фонд Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ». – Івано-Франківськ: [б.в.], 2015. – 165 с.

Книга містить біографічні дані про всіх героїв Небесної Сотні, розповідає про їхнє життя

 

Перевал. – 2015. - № 3-4. – 342 с.

В цьому випуску журналу «Перевал», який має назву «Україна – понад усе» - щемливі твори поетів, прозаїків, публіцистів, есеїстів, науковців і краєзнавців про Євромайдан, про неоголошену війну, про героїв Небесної Сотні, «кіборгів» і рядових воїнів, які захищали і продовжують захищати нашу Україну байдужим до всього, що зараз відбувається в Україні.

 

Процюк С. Під крилами великої Матері. Ментальний Майдан [Текст]: роман / С. Процюк. – Брустурів: Дискурсус –, 2015. – 240 с.

Цей суспільно-історичний роман торкається подій Євромайдану. Головний герой хоче, але через хворобу не може бути присутній та Майдані. Чому він так болісно це сприймає, чого бажає? Новий роман Степана Процюка – це свідомість доби в «хірургічному» розрізі. Усі нутрощі напоказ. Моторошно ? Звісно! Але тільки так кожен може зрозуміти, чому він такий… Чому на одному плечі сидить невидимий «мамай», а іншому «ватник»?

 

Рудневич М. Я з Небесної Сотні [Текст]: повість / Марко Рудневич. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 182 с.

Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича – 19-річний студент Макс зі Сміли легко і відверто оповідає про своє життя – про навчання однокурсників, родину, кохану дівчину Іванку… але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва. Зрештою , це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви, мабуть, будете плакати і ще довго пам'ятатимете простого хлопця зі щирою душею – Макса зі Сміли…

 

Цаплієнко А. Книга змін [Текст] / А. Цаплієнко . – Х.: Кн. Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 256 с.

Приголомшливі оповіді відомого військового тележурналіста, письменника, ведучого, сценариста Андрія Цаплієнка.У книзі розповідається про репортера, якого захопили бойовики. Попереду бетонна стіна, голод, тортури. Як він вирвався на волю? Що насправді відбувалося в Дебальцевому? Погляд зсередини…

 


Галицька центральна бібліотека інформує про нові надходження з питань місцевого самоврядування

 

Офіс місцевого самоврядування консультуватиме представників громад// Голос України.-2016.-5 лют. (№21). - С.2.

 

Ромашко Г. Децентралізація має обєднувати, а не вносити розбрат/Г.Ромашко//Урядовий курєр.-2016. - 29січ. (№15).-С.5.

  

Україна. Кабінет Міністрів. Деякі питання професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування:Постанова Кабінету Міністрів України [від 13 січ.2016р.№19]// Урядовий курєр. - 2016. - 29січ. (№15). - С.8.

 

Мельник С. Громади повинні отримати повноваження, можливості та нові фінанси/С.Мельник// Голос України. - 2016.- 26 січ. - (№13). - С.1,3.

 

Ромашкіна О. Сильні громади – це і є успішна країна/О.Ромашкіна//Голос України.-2016.-22січ.(№11)- С.1,2.

 

Мінрегіон пропонує переглянути умови оплати праці фахівців місцевого самоврядування //Урядовий курєр.-2016.-21січ.(№12) .- С.6.

 

Парламентський офіс місцевого самоврядування відкрито для співпраці:[Парламент.офіс розпочав надання консультативної допомоги]//Голос України.-2016 .- 19січ. (№8).- С.2.

 

66.3(4Укр),124 Горбунова О. Найкраща агітація за децентралізацію-це успіх обєднаних громад/О.Горбунова//Голос України.-2016.-15січ.(№6).-с.1,2.

 

67.9(4Укр) Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб» [від 25груд.2015р.№925-VІІ]// Урядовий курєр.-2016.- 15січ. (№9). - С.11.

 

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг [від 10груд.2015р.№888-VІІІ]//Голос України.-2015. -28 груд. (№ 247).-С.8-11.

 

Україна. Кабінет Міністрів. Деякі питання оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування обєднаних територіальних громад:Постанова Кабінету Міністрів України[від 9груд.2015р.№1044] Урядовий курєр 2015. – 24 груд. (№ 241). - С .12.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області