E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України"
 На головну / Територіальні органи

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України":

вул.Галицька, 95 м.Рогатин, Івано-Франківська область, 77000.

Тел. (03435) 2-12-64, факс (03435) 2-49-94.

E-mail: rograyses@ukr.net

Завідувач філією - Денега Богдан Михайлович.

 

ПОЛОЖЕННЯ про Рогатинську міськміжрайонну філію Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» …(детальніше)>>>

 

 

У відповідності до Статуту Державна установа є санітарно-профілактичною установою охорони здоров'я, заснованою на державній власності, що належить до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України.

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» утворений з метою реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, що передбачає:

- проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

- проведення державного обліку інфекційних і професійних захворювань та отруєнь, розслідувань причин і умов виникнення інфекційних захворювань, отруєнь, радіаційних аварій.

Отже, Державна установа відповідно до Статуту проводить державний соціально-гігієнічний моніторинг, однак, не уповноважена на здійснення функцій державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог санітарного законодавства згідно з вимогами Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Порядок проведення державного соціально-гігієнічного моніторингу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року №182. Державний соціально-гігієнічний моніторинг – це система спостереження, аналізу, оцінки і прогнозу стану здоров'я населення та середовища життєдіяльності людини, а також виявлення причинно-наслідкових зв'язків між станом здоров'я населення та впливом на нього факторів середовища життєдіяльності людини. Моніторинг проводиться з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Фінансування видатків, пов'язаних з проведенням державного соціально-гігієнічного моніторингу, забезпечує Міністерство охорони здоров'я України у межах коштів, передбачених Міністерству у державному бюджеті на відповідний рік.

Завданнями моніторингу є:

- формуванняінформаційного фонду;

виявлення причинно-наслідкових зв'язків між станом здоров'я населення та впливом на нього факторів середовища життєдіяльності людини на основі їх системного аналізу і оцінки ризику для здоров'я людини;

- підготовка пропозицій щодо поліпшення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

У рамках проведення моніторингу використовуються дані спостереження за станом здоров'я населення і факторами впливу на нього середовища життєдіяльності людини, у тому числі біологічними (вірусні, бактеріальні, паразитарні), хімічними, фізичними (шум, вібрація, ультразвук, інфразвук, тепловий, іонізуючий, неіонізуючий та інші види випромінювання), соціальними (харчування, водопостачання, умови побуту, праці та відпочинку) та іншими факторами.

Моніторинг проводиться шляхом:

- вивчення показників стану здоров'я населення і факторів впливу на нього середовища життєдіяльності людини;

- збирання, зберігання, оброблення і систематизації даних про результати спостереження за станом здоров'я населення і факторами впливу на нього середовища життєдіяльності людини;

- використання інформаційної бази даних про стан здоров'я населення і середовища життєдіяльності людини.

Результати моніторингу використовуються для:

- виявлення факторів, що шкідливо впливають на стан здоров'я населення, та їх оцінки;

- прогнозування стану здоров'я населення і середовища життєдіяльності людини;

- розроблення невідкладних і довгострокових заходів щодо запобігання та усунення впливу шкідливих факторів середовища життєдіяльності людини на стан здоров'я населення.

Підпунктом 1 пункту 3 Розділу ІІІ Статуту передбачено, що одним з основних завдань Державної установи є здійснення мікробіологічних, вірусологічних, паразитологічних, санітарно-гігієнічних, токсиколого-гігієнічних, фізичних, радіологічних, молекулярно-генетичних та інших досліджень щодо безпеки факторів, що можуть небезпечно впливати на стан здоров'я людини у будівлях, спорудах, на територіях, сировині, продукції, об’єктах виробничого середовища, питній воді, ґрунті, повітрі, біоматеріалі та довкіллі.

Підпунктом 12 пункту 3 Розділу ІІІ Статуту серед повноважень Державної установи та її відділів передбачено проведення випробувань продукції та сировини за показниками безпечності для здоров'я.

Підпунктом 10 пункту 3 Розділу ІІІ Статуту передбачено проведення оцінки безпечності впливу на людину фізичних, хімічних, біологічних факторів середовища життєдіяльності людини та надання за результатами такої оцінки відповідних рекомендацій та заключень.

Таким чином, проведення моніторингу не слід ототожнювати з проведенням заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства.

З огляду на вказане, вимоги законодавства про засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності не поширюються на проведення заходів державного соціально-гігієнічного моніторингу.


Рогатинська міськміжрайонна філія повідомляє , що з 4 вересня 2018 року введений в дію спільний Наказ Мінсоцполітики та МОЗ від 29.05.2018 №784/1012 «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 серпня 2018 р. за № 905/32357). Згідно з новим порядком атестації право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу надається виключно лабораторіям, які внесені до реєстру «Інформаційний перелік лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, з яким можна ознайомитися на офіційному сайті Держпраці.

З 19.12.2018 року лабораторіям Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надано право проводити ці дослідження. Лабораторії нашої установи на даний час єдині в області внесені до Переліку лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Наші контакти: Рогатинська міськміжрайонна філія Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», вул. Галицька, 95 м. Рогатин

тел. / факс (03435) 24994 (приймальня).
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс творчих робіт "шлях розвитку сучасної української культури.Погляд молоді"

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області