E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББЧабак Олександр Іванович
 На головну / Відомості про адміністрацію / Заступники голови районної державної адміністрації

Станом на 29 січня 2019 року

 

 

 

Чабак Олександр Іванович

Посада: заступник голови районної державної адміністрації

Тел. приймальні: (03431) 2-13-94

                (03431) 2-12-43 т/ф

 e-mail: gal_rda@i.ua

 

Працює

 

заступником голови Галицької районної державної адміністрації з 25 травня 2017 року

Громадянство

 

громадянин України

Число, місяць і рік народження

 

08 листопада 1972 року

Місце народження

 

Івано-Франківська область, Галицький район, м.Галич

Освіта

 

вища, 1996р., Державний університет «Львівська політехніка», електропоста-чання та електрозбереження, інженер-електрик;  2015р., Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу‚ «Державна служба», магістр

Науковий ступінь, вчене звання

 

не має

Володіння мовами

 

українською‚ російською  - вільно

Нагоpоди, почесні звання

 

03.2004р.(відомча відзнака) - Почесний працівник фізичної культури і спорту України

Прийняття Присяги державного службовця

 

01.02.1997 р.

Ранг державного службовця

 

6 (01.05.2016)

Загальний стаж роботи

 

27 років 09 місяців

Стаж державної служби

 

20 років 11 місяців

Депутат ради

 

депутат Галицької районної ради УІ   скликання

Стягнення

 

не має

 

Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь

09.1990 до 06.1996

 

студент Державного університету ”Львівська політехніка”; м. Львів

02.1997 до 10.2000

 

голова комітету з фізичної культури і спорту райдержадміністрації; м. Галич‚ пл. Волі‚ 1‚ Івано-Франківської області

10.2000 до 10.2005

 

завідувач відділу з питань фізкультури та спорту райдержадміністрації; м. Галич‚ пл. Волі‚ 1‚ Івано-Франківської області

10.2005 до 07.2008

 

начальник відділу у справах молоді та спорту; Галицька районна державна адміністрація Івано-Франківської області; м. Галич Івано-Франківської області.

07.2008 до 07.2014

 

начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту; Галицька районна державна адміністрація Івано-Франківської області; м. Галич Івано-Франківської області.

07.2014 до 09.2014

 

завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту; Галицька районна державна адміністрація Івано-Франківської області; м. Галич Івано-Франківської області.

09.2014 до 09.2015

 

завідувач сектору молоді та спорту; Галицька районна державна адміністрація Івано-Франківської області; м. Галич Івано-Франківської області.

09.2015 до 05.2017

 

начальник відділу молоді та спорту; Галицька районна державна адміністрація Івано-Франківської області; м. Галич Івано-Франківської області.

05.2017 по цей час

 

заступник голови Галицької районної державної адміністрації;  м.Галич Івано-Франківської області

 

 

 

 

 

 

 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік …(детальніше)>>>

 

 

Компетенція

Забезпечує виконання Конституції України та законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень облдержадміністрації та райдержадміністрації, рішень обласної та районної ради, реалізацію повноважень районної державної адміністрації у відповідних напрямах діяльності.

У межах повноважень, визначених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», здійснює контроль за додержанням органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, а також підприємствами, організаціями та установами, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, іншими юридичними особами Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень облдержадміністрації та райдержадміністрації і несе персональну відповідальність за стан справ у дорученій сфері.

Відповідає за підготовку планів роботи райдержадміністрації, питань для розгляду на засіданнях колегії райдержадміністрації, нарадах у голови райдержадміністрації; вносить пропозиції щодо порядку денного засідань колегії та нарад відповідно до повноважень.

Бере участь у розгляді питань на засіданнях колегії райдержадміністрації, нарадах за участю голови райдержадміністрації, в роботі відповідних колегіальних органів, що утворюються структурними підрозділами райдержадміністрації.

Співпрацює з відповідними постійними комісіями районної ради.

Вирішує основні питання взаємодії з районною радою, виконавчими комітетами міської, сільських рад, міста обласного значення, об’єднаною територіальною громадою.

Веде питання: освіти, науки та молодіжної політики; культури; національностей і релігій; охорони здоров’я; соціального захисту населення; торговельного і побутового обслуговування населення; сім’ї, гендерної політики; фізичної культури та спорту; видавничої справи; інформаційної діяльності; комунікацій з громадськістю; пенсійного забезпечення; зайнятості та міграції населення; державного страхування в частині безробіття; захисту прав дітей; роботи благодійних організацій і спілок; сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Сприяє всебічному розвитку та функціонуванню в районі української мови, як державної, в усіх сферах суспільного життя, а також розвитку мов інших національностей.

Спрямовує діяльність: відділу організаційно - інформаційної роботи апарату райдержадміністрації (в частині інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю); відділу освіти; відділу культури; відділу молоді та спорту, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації; Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; КЗ «Галицька центральна районна лікарня»; Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ДОВІР’Я»; Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Координує діяльність: Галицького районного центру зайнятості; Галицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області в частині виплати пенсій; Галицького районного споживчого товариства; районного відділення спілки “Чорнобиль”; районної спілки ветеранів війни; районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; районного відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання; Рогатинського міськміжрайонного відділу Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Забезпечує взаємодію: з гуманітарних, соціальних та політико-правових питань з органами місцевого самоврядування; ТРК «РАІ», газетою «Галицьке слово»; політичними партіями, громадськими, релігійними організаціями; профспілками; Галицьким районним сектором управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області; ФСТ «Колос»; об’єднанням воїнів-афганців; районним комітетом товариства Червоного Хреста України; районною організацією роботодавців; громадською радою при районній державній адміністрації; районними аптечними закладами; благодійними фондами і благодійними організаціями; з іншими структурами різних форм власності галузей, які курує.

Очолює: надзвичайну протиепідемічну комісію; районну координаційну раду з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та наркоманії; комісію з питань повернення в Україну культурних цінностей; комісію з питань захисту прав дитини; координаційну раду у справах дітей; координаційну раду з питань молодіжної політики; координаційну раду з питань літнього оздоровлення та відпочинку; координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку і протидії торгівлі людьми; громадську комісію з питань захисту моралі в районі; раду з питань книговидання; комісію по розподілу бюджетних коштів між перевізниками; спостережну комісію; районну координаційну раду з питань інтелектуальної власності; міжвідомчу координаційну раду з питань правової освіти населення; районну комісію з надання фінансової підтримки педагогічним працівникам; комісію по розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та надання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району; комісію щодо розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету; районний комітет доступності.
 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області