E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
26 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББІнформація про стан залучення інвестицій в економіку Галицького району
 На головну / Соціально-економічний розвиток району / Інвестиційна діяльність

Питання щодо розвитку інвестиційної, науково-технічної та інноваційної діяльності, активізації роботи органів виконавчої влади із суттєвого поліпшення умов для залучення вітчизняного та іноземного капіталу є пріоритетними в діяльності органів державної виконавчої влади. З метою збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку району розроблено заходи щодо покращення інвестиційної діяльності в районі. Виконання заходів регіональної цільової програми сприяння залученню інвестицій на 2016-2020 роки забезпечить формування широкої громадської підтримки курсу України на інтеграцію до ЄС, розширення співробітництва між районами та адміністративно-територіальними одиницями іноземних держав.

Станом на 01.07.2016 р. в економіку Галицького району іноземними інвесторами з 6 країн світу вкладено 355,8 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). У звітному періоді 2016 року спостерігалася негативна динаміка вкладення прямих іноземних інвестицій, тобто сума акціонерного капіталу зменшилась на 12,3 тис. дол. Зменшення обсягу прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) відбулося за рахунок курсової різниці.

Станом на 01.07.2016 р. на одну особу по району припадало 8,1 дол. США. За відповідний період 2015 року – 8,3 дол. США.

Основними інвесторами виступають нерезиденти Кіпру та Туреччини, частка яких складає 75,4 % загального обсягу вкладень.

Найбільш привабливими для інвесторів є підприємства переробної промисловості, де зосереджено 99 % іноземного капіталу.

З метою залучення інвестицій управлінням економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації:

запропоновано вільну земельну ділянку в с. Задністрянську Галицького району ТОВ «Даноша» для будівництва м’ясопереробного заводу;

підготовлено та подано в обласну державну адміністрацію інвестиційні проекти: «Спорудження «Гостинного будиночка» (готельного комплексу)», «Створення Центру реабілітації диких тварин Карпат» (ЦРДТК), «Будівництво торгово-готельного комплексу в м. Галичі»;

підготовлено та надано Головному управлінню Держгеокадастру в Івано-Франківській області інформацію про вільну земельну ділянку в с. Тустань Галицького району, яка могла б бути використана для будівництва об’єкта малої гідроенергетики, з метою подальшого її включення в проекти Дорожньої карти розвитку сонячної енергетики в Україні на період до 2020 року.

17.03.2016 р. закладено перший камінь під будівництво біогазового заводу в с. Тустань данською компанією «Даноша».

За І півріччя 2016 року в розвиток економіки Галицького району за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 30,9 млн.грн. Обсяг капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету) у розрахунку на одну особу склав 691,8 грн.

Управлінням економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації розроблено Інвестиційну енциклопедію Галицького району. Перелік інвестиційних проектів, пропозицій, вільних виробничих площ та земельних ділянок, які можуть надаватися для реалізації інвестиційних проектів, розміщено на офіційному сайті райдержадміністрації. Для впровадження у різних сферах суспільного виробництва інвестиційних проектів та пропозицій, які пропонуються для іноземного інвестора, актуальні інвестиційні проекти розроблено на англійській мові та розміщено на веб-сайті районної державної адміністрації.

Актуальним залишається залучення інвестицій у туристичну галузь району, що забезпечить збільшення потоку іноземних та внутрішніх туристів, розвиток активних видів туризму, вдосконалення рекламно-інформаційної діяльності, розроблення інформаційних проектів та доведення їх до потенційних інвесторів. Станом на 01.11.2016 року район відвідали 8708 внутрішніх туристів, 48 в’їзних туристів та 13515 екскурсантів, що в загальному на 4175 екскурсантів більше, ніж у відповідному періоді 2015 року.

9 листопада, в День української писемності та мови, в Києво-Печерській лаврі відбулася церемонія нагородження переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», ініціатором і організатором якої був Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». Акція стартувала у березні 2016 року. За результатами інтернет-голосування м. Галич (9,616 голосів) зайняло третє місце.

27 жовтня в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася Міжнародна наукова конференція «Галич і Галицька земля: досвід і проблеми збереження історико-архітектурної спадщини середньовічних міст в Україні та Європі», у якій взяли участь науковці з Києва, Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Галича. За результатами роботи конференції було прийнято резолюцію, в якій зазначено, що колектив Національного заповідника «Давній Галич» розроблятиме стратегію формування, розвитку та функціонування духовно-культурного центру в м. Галичі; спільно з обласною державною адміністрацією, обласною радою, райдержадміністрацією та районною радою проводитиме роботу з втілення в життя Концепції створення Національного українського пантеону в с. Крилос.

У відділі «Музей етнографії» Національного заповідника «Давній Галич» відкрито новий об’єкт для туристів. Працівники художньо-реставраційного відділу та працівники музею відреставрували хату-«гражду» кінця ХІХ століття, перевезену із села Устеріки Верховинського району. Наукові співробітники музею підібрали експонати та оформили експозицію корчми.

З метою сприяння зміцненню культурних зв’язків між Україною та Угорщиною у рамках українсько-угорського партнерства в Національному заповіднику «Давній Галич» було реалізовано мистецький проект угорського художника Ласло Чока «Знаки з дороги».

За підтримки Спілки польських караїмів та ІІІ секретаря консульства Польської республіки у Луцьку Ельжбети Зелінської у виставковій залі Національного заповідника «Давній Галич» було відкрито виставку з життя караїмських осідків на території Польщі, України та Литви.

У липні 2016 року в районі перебувала делегація представників засобів масової інформації та туристичних фірм Польщі. Мета візиту – розвиток в’їзного туризму, популяризація туристичного потенціалу Галицького району та налагодження міжрегіональної співпраці.
 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області